Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - X3CZ0RB
Do końca oferty pozostało Mon, 18 Feb 2019 22:59:59 +0000

Fototapety zwierzęta

Świat zwierząt jest bardzo fascynującym, w dużej mierze poznanym oraz ciekawym elementem naszego istnienia na planecie. Jest on nieodłączną częścią w pełni zintegrowaną z naszym bytem. Ten bogaty w różnorodność ekosystem zachwyca oraz inspiruje. Dzikie zwierzęta Afryki, mieszkańcy marskiej Arktyki, czy też wzbudzające strach zwierzęta żyjące w tropikach stanowią obiekt zainteresowania zarówno badaczy jak i zwykłych mieszkańców Ziemi. Ich styl życia, warunki łączenia się w pary, wychowywania potomstwa oraz metody zdobywania pożywienia uwieczniane są na fotografiach, które następnie stają się inspiracja wystroju wnętrza. Fototapety z kategorii zwierzęta w idealny sposób oddają naturalne warunki życia tych istot, jednocześnie wprowadzając element bliskości natury oraz przybliżając jej dziki charakter.
Zapraszamy do odbycia fascynującej podróży tropami najpiękniejszych przedstawicieli fauny. Główną atrakcją planowanej wędrówki będzie bezkrwawe polowanie – nie z bronią, a z aparatem fotograficznym w ręku. Podczas zwiedzania dziewiczych zakamarków globu udamy się na szalony rajd po gorącej pustyni, odkryjemy wszystkie tajemnice Amazonii, zanurkujemy w najgłębszych wodach oceanów, zmierzymy się z wieczną zmarzlina, staniemy oko w oko z groźnymi drapieżnikami i ruszymy w pościg za rączymi mustangami. Pamiątką z tego podróżniczego tournée będą zdjęcia – zamykające w sobie piękno przyrody, skupione na urodzie spotkanych zwierząt, idealnie sprawdzające się w roli nietuzinkowej fototapety ściennej, która sprawi, że domowe wnętrze w okamgnieniu wypełni się magicznymi wspomnieniami. Każdy z nas ma swojego ulubionego zwierzaka, niekoniecznie msza być to zwierzęta domowe. Nie mniej jednak w takiej sytuacji może okazać się, że nie mamy możliwości trzymania go w dom lb nawet w ogóle posiadania. W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak tylko posiadać w swoim domu podobiznę ulubionego zwierzątka. Najlepiej jeśli byłoby w swoich naturalnych rozmiarach i środowisku. Wszystko będzie bardziej realistyczne i przez to ciekawsze. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się fototapeta zwierzęta. W końcu to właśnie na niej umieszczona podobizna zwierzaka może być w naszym domu. Z racji tego, że mamy na świecie bardzo wiele różnych gatunków zwierząt to na fototapecie zwierzęta może być każdy z nic sam lub w jakimś stadzie. Jeśli tylko interesuje nas więcej zwierząt to powinniśmy wybierać pomiędzy tymi dekoracjami na ścianę, na których są różne zwierzaki. Nie należy jednak zapominać, że domowe zwierzaki także zostały umieszczone na fototapecie. Dlatego też jakie tylko nam się spodobają, a i będą pasowały do ogólnego wystroju pomieszczenia, takie powinniśmy wybrać do swojego pokoju.

Dumny jak paw, piękny jak ptak.

Pawie to ptactwo dostojne i temperamentne jedno...

W pogoni za marzeniami

Dostojny, klasyczny, biały. A Ty co widzisz, pa...

Konie w galopie. Czas się zatrzymać.

Fototapeta z motywem koni pędzących przed siebi...

Dumny niczym paw. Magia zwierząt

Na świecie jest wiele kolorowych zwierząt, któr...

Magia królów lasu. Jeleń.

Nie ma na świecie drugiego zwierzęcia tak zmysł...

Tygrys bengalski - spojrzenie drapieżnika

Nie spuszcza ze mnie czujnego wzroku zabójcy. J...

Zimową porą. Wróbel na gałęzi

Każdy człowiek posiada własną opinię na dane te...

Lew - Instynkt drapieżcy.

Choć nie kryjemy swojego strachu patrząc na tak...

Delikatność w rybiej łusce

Ryby nie są zwierzątkami, do których można się ...

Po drugiej stronie zielonego

Nigdy nie ciekawi Cię, co można byłoby zobaczyć...

Wiosenne radości. Sikorka.

Człowiek jest jak malutki ptak, który potrzebuj...

Słodka panda. Słodki miś.

Człowiek od początku istnienia poznaje czym jes...

Skrzydlate marzenia. Orzeł

Życie jest najcenniejszym darem, który w pełni ...

Abstrakcyjnie motylkowe

Idealna fototapeta dla miłośników pięknych moty...

Błękitnooki motyl. Piękno barwy.

Każdy ma inny sposób na wyróżnienie się spośród...

Ziarenko życia. Zimową porą.

Nie łatwo oderwać się od codzienności i tego co...

Nieskazitelny błysk w oku

Oczy są zwierciadłem duszy. Z nich można wyczyt...

Żywa perfekcja. Motyl.

Ożyw swoje mieszkanie soczystą czerwienią motyl...

Dostojny jeleń. Piękno w całej krasie.

Odpowiednia perspektywa i fototapeta może być p...

Wśród wielu propozycji znaleźć można zarówno zwierzęta lądowe jak i wodne. Dzikie lwy, groźne tygrysy, wspaniałe niedźwiedzie polarne, zachwycające niecodziennym wyglądem żyrafy, wspaniałe ubarwione papugi, tropikalne śmiertelnie trujące żaby, przepiękne rybki czy tez rozgwiazdy. Jednym słowem bogactwo kształtów, barw oraz form. Fototapety przedstawiające te cuda natury mogą stać się częścią Twojego pokoju, zamieniając zwykłe wnętrze w sawannę, zoo czy też wiejską farmę. Nie ma znaczenia czy kochasz konie, czy też fascynują Cię krokodyle, w naszej ofercie odnajdziesz fototapety spełniającą Twoje oczekiwania oraz przedstawiające wspaniałe zwierzęta w ich naturalnym środowisku, w pełnej okazałości, takie jakim są naprawdę – piękne, dumne, niepowtarzalne, cudowne. Stwórz w swoim pomieszczeniu niecodzienny oraz wspaniały klimat.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki