Fototapety Drawn Sketch

Fototapety Drawn Sketch – odręczne szkice na ścianę

Szkicowane rysunki od zawsze przyciągały uwagę. Są misterne, widać w nich artystyczną duszę, budzą respekt i są efektowne. Słowem, idealny materiał na ścienną dekorację. Można oczywiście nabyć taką grafikę za szkłem i w ramie, która ciekawie ozdobi pokój, ale można też zwiększyć skalę i postawić na nasze fototapety Drawn Sketch. Ażurowe, lekkie, jednocześnie bardzo dekoracyjne.

Efektowne fototapety Drawn Sketch monochromatycznie i w sepii

Grafiki, które znajdziecie w grupie fototapet Drawn Sketch w większości są monochromatyczne. A wszystkie te, które zawierają kolory można też zamienić za pomocą kreatora na czarno – białe wersje. Jest jednak jeszcze jedna możliwość, dzięki której wiele wzorów wygląda bardzo ciekawie. To efekt sepii, który można wybrać przy każdej wybranej tapecie. Warto sprawdzić, niektóre wyglądają niesamowicie.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Drawn Sketch z fototapetą

Rysunek z wakacji

Tak malownicze miejsca w miastach można spotkać jedynie na wakacjach śródziemnomorskich...

Wielkomiejski minimalizm węglem szkicowany

Jeśli poszukujesz dekoracji, która w pełni zdoła podkreślić panujący we wnętrzu minimalizm, oto...

Stylowy strzał

Czarno-białe elementy dekoracyjne mają to do siebie, że nawet sztampową i nudną......

W zgodzie z naturą - Leśne wędrówki

Każda chwila jest wyjątkowa. Doskonałość, którą pragniemy nieco wypracować staje się czymś...
Dobierz ścianę ekspozycyjną do fototapety Drawn Sketch

Wszystko zależy od tego, jakim pomieszczeniem dysponujesz i jak dużą ścianę przeznaczysz na dekorację. Jeśli jest solidnych rozmiarów i można patrzeć na nią z odpowiedniego dystansu, nie ograniczaj swojej kreatywności. Wybierz jedną z wielkich grafik z kategorii fototapety Drawn Sketch. Natomiast do mniejszych pomieszczeń polecamy drobniejsze i delikatniejsze wzory.

Twój szkic z brulionu na fototapecie Drawn Sketch

Wybór grafik w kategorii fototapety Drawn Sketch jest duży. Ale wiemy także, że wielu naszych klientów ma spore zdolności artystyczne i bruliony pełne swoich rysunków. Jeśli w twojej szufladzie mieszka zapomniana grafika, która dobrze zaprezentuje się na ścianie, zrób jej zdjęcie, prześlij nam plik i zamów fototapetę Drawn Sketch swojego projektu. Ciekawa dekoracja i wielka satysfakcja.
Artystyczny salon dzięki fototapecie Drawn Sketch

Masz artystyczną duszę i chcesz, żeby twoje wnętrza to odzwierciedlały? Wprowadź do swojej przestrzeni fototapety Drawn Sketch. To dekoracje z odręcznymi grafikami w dużym rozmiarze. Odrobina sztuki przełożona na wielki format, która będzie główną ozdobą twojej artystycznej aranżacji w salonie. Fototapety Drawn Sketch pasują do salonów nowoczesnych, retro oraz tych w normalnym, tradycyjnym stylu. Efektownie zdobią, a ich ażurowa lekkości sprawia, że dekoracja nie dominuje i nie męczy.

Powiększająca perspektywa na fototapecie Drawn Sketch

Fototapety Drawn Sketch to portrety, wizerunki zwierząt oraz ciekawe desenie, ale jest jeszcze jedna grupa. To wszelkiego rodzaju rysunki, na których jest wydłużona perspektywa. Klimatyczne uliczki, tunele, korytarze w wydaniu zamkowym i całkiem nowoczesne albo po prostu polna droga, każda wersja wnosi do wnętrza ciekawą asymetrię. Dodatkowa zaleta takiej dekoracji na ścianie to optyczne wydłużenie przestrzeni, co sprawdza się w małych i stosunkowo krótkich pomieszczeniach.

Romantyczna fototapeta Drawn Sketch do sypialni

W naszej kategorii „fototapety Drawn Sketch” znajdziecie wzory o różnym charakterze. Są motywy zwierzęce, roślinne, geometryczne oraz architektoniczne i przedziwne abstrakcje. Ale mamy też propozycję dla tych, którzy poszukują delikatnej, artystycznej, ale mocno romantycznej dekoracji do swojej sypialni. To rysunki z motywami miłosnymi oraz przedstawiające w ciekawy sposób piękno ludzkiego ciała. Tego rodzaju grafika ozdobi w sposób bardzo efektowny ścianę w tym wnętrzu i stworzy tam klimat sprzyjający miłosnym uniesieniom.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.