O Nas

Oferujemy fototapety, obrazy i dekoracje ścienne, które rozjaśnią każdy salon i nadadzą charakteru każdej sypialni. Fototapety do biura, obrazy do kuchni, obrazki dla dzieci i młodzieży – to wszystko i wiele więcej w jednym miejscu w sieci. Tylko na demur.pl

Nasze najwyższej jakości produkty wykonane są w bezpiecznej dla zdrowia i bardzo trwałej technologii HP-Latex. Do wydruku tapet i obrazów używamy mediów drukarskich pochodzących jedynie od polskich producentów, a sam wydruk odbywa się pod nadzorem specjalistów z ponad półwiecznym doświadczeniem w branży.

Zamawiane obrazy oprawiamy w wysokiej jakości, wyprodukowane w Polsce krosna malarskie, a drukowane fototapety przygotowujemy tak, by ich samodzielny montaż nie sprawiał żadnych trudności.

Demur.pl to wygoda, ekonomia i gwarancja najwyższej jakości. Dysponujemy bazą kilkunastu milionów zdjęć na opłaconej przez nas licencji, umożliwiamy wydruk fototapety lub obrazu z własnego zdjęcia i dbamy o to, by każde zamówienie realizowane było zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Demur.pl to bank inspiracji – bez ukrytych opłat, z gwarancją najwyższej jakości i krótkiego czasu realizacji zamówienia.

Zapraszamy do wirtualnej galerii sztuki, w której dekoracje ścienne wychodzą z cienia i stają na pierwszym planie wnętrzarskich aranżacji.