Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - 1OPGQGA
Do końca oferty pozostało Mon, 10 Dec 2018 22:59:59 +0000

Fototapety do pokoju dziewczynki

Świat małych dziewczynek jest fantazyjnie kolorowy oraz niewyobrażalnie barwny, co czyni go najwspanialszym miejscem dla dzieci. Nie istnieją tam problemy, przykre wydarzenia czy niemiłe sytuacje. Wszyscy są dla siebie uprzejmi, uśmiechają się i pomagają sobie nawzajem. Nie ma konfliktów, głodu ani wojen, za to zawsze świeci słońce, jest piękna zabawa i tysiące pomysłów na wspaniałą zabawę lub ciekawą przygodę. W krainie marzeń czekają na Twoją córeczkę różowa, żółta oraz tęczowa wróżka z malutkimi skrzydełkami, które pozwalają im na swobodne podróżowanie po całej krainie oraz odwiedzanie wielu wspaniałych oraz ciekawych miejsc. Wszyscy bajkowi przyjaciele z niecierpliwością czekają na wesołą małą dziewczynkę która zechce spędzić w ich towarzystwie najwspanialsze chwile swojego dzieciństwa.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Ten magiczny, wspaniały świat możesz stworzyć swojemu dziecku dzięki niepowtarzalnym fototapetom dostępnym w naszej ofercie. Żywe kolory, ciekawe postacie oraz szeroki asortyment sprawiają że każda dziewczynka znajdzie najlepszą propozycję dla siebie. Małe czarownice zamienią pokój Twojego dziecka w najprawdziwszą jaskinię magii, pozwalając na zgłębianie najskrytszych tajników zaklęć oraz eliksirów. Uśmiechnięte smoki zabiorą Twoją córkę na podniebną wyprawę ukazując piękno okolicy oraz urządzą spektakularny pokaz ziania najprawdziwszym ogniem. Także dla amatorów potworów znajdą się odpowiednie propozycję, które mogą zainspirować małego odkrywcę do poznawania świata w towarzystwie stworka obrońcy, który zawsze będzie służył pomocą, ciepłym słowem, obetrze łzę czy też przytuli w chwili strachu.

Z miłości do kształtów radości

Miłość - pierwsze Twoje skojarzenie ? Serca, un...

Chcę być motylkiem, latać wśród chmur

Chcę być motylkiem, latać wśród chmur. Chcę poz...

Czarny kociak wśród kwiatów

Buszować w kwiatach, to nie lada wyzwanie. na k...

Miłość do motyli i różu

Skąd ja to znam ? To nie miłość - to serca stan...

Szczęśliwy pegaz w tęczowej dolinie

W takiej krainie nie ma smutku, łez i smaku gor...

Małe tęczowe królestwo

Radość zawitała na dwór małego Królestwa, gdy w...

Mała pomarańczowa wróżka z misiem

Śnisz kiedyś o małych, skrzydlatych wróżkach, k...

Małe wędrówki wielkiego smoka

Nie każdy smok zionie ogniem, jest nieznośny, n...

Księżniczka pośród dzikich zwierząt

Jak pięknie jest pośród kniei. Życie rozkwita z...

Piękna wróżka różowowłosa

Jak każda młoda dama i ta wróżka chce zadbać o ...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

W naszej ofercie nie zabraknie także wesołych zwierzątek z farmy, radośnie bawiących się na pastwisku, podskakujących w kałuży z błotem świnek czy też wygrzewających się w ciepłym słońcu kotków. Dzikie zwierzęta Afryki, podwodny świat pięknych beznogich syren, tajemniczy kosmos czy też owiany tajemnica kraniec tęczy z legendarnym garncem złota to tylko kilka z motywów fototapet, które mogą stać się inspiracja do stworzenia wyjątkowego wnętrza na miarę potrzeb najmłodszych a za razem najbardziej wymagających klientów jakim są dzieci. Magiczny świat zamków, balowych sukien, wspaniałych rycerzy oraz hucznych bali może stać się codziennością Twojego dziecka. Stwórz wspaniałe wnętrze które sprawi że Twoja pociecha będzie czuła się bezpieczna, kochana a przede wszystkim najważniejsza na świecie.