Obrazy olejne

Wpuść sztukę do swoich wnętrz – drukowane obrazy olejne - Puste ściany we wnętrzu, nawet jeśli zostało ono urządzone w zgodzie z najmodniejszymi trendami, zawsze sprawią, że aranżacja będzie niepełna i nudna. Przynajmniej na głównej ścianie powinien zawisnąć ciekawy obraz, taka dawka sztuki, która ociepli przestrzeń i nada jej szlachetnego stylu. Nasza propozycja to obrazy olejne, drukowane na płótnie i osadzone na drewnianej, wewnętrznej ramie.

Obraz olejny na każdą kieszeń - Oczywiście wielu z nas chciałoby mieć na ścianie jakieś oryginalne dzieło znanego artysty. Problem w tym, że niewielu na to stać. Tak naprawdę, nawet oryginalne obrazy zupełnie nieznanych artystów są dość kosztowne. Dlatego proponujemy wam dawkę dekoracyjnej sztuki malarskiej w postaci imitacji obrazów olejnych. Gustownie, artystycznie i na każdą kieszeń.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje olejne z Obrazem

W kolorowym, magicznym ogrodzie

Zamykając oczy możemy przenieść się do miejsc, o których zazwyczaj nie śnimy – nie zawsze jest...

Rzeka żółtych taksówek

Każdy, kto pragnie, by wnętrze jego domu czy mieszkania zmieniło się nie do poznania, powinien...

Sprawdź, jak wygląda obraz olejny w sepii, czerni i bieli albo w postaci tryptyku

Drukowane obrazy olejne, które znajdziecie w naszej ofercie, możecie przerobić na kilka sposobów za pomocą kreatora. Każdy z nich można zmodyfikować na wersję w sepii albo monochromatyczną. Wynik zmian widać od razu, więc można łatwo sprawdzić, czy dobrze się prezentuje. Można także podzielić swój obraz na kilka części, np. na tryptyk. Niektóre wzory wyglądają w tym wariancie niezwykle ciekawie.

Ekspozycja obrazu olejnego na miarę muzeum

Decydując się na dekorację ściany w postaci jednego z naszych drukowanych obrazów olejnych, warto pamiętać o odpowiedniej ekspozycji. Można do tego podejść w całkiem tradycyjny sposób i oświetlić obraz za pomocą górnej lampki, jak w przypadku większości ekspozycji muzealnych. Jednak w przypadku obrazów nowoczesnych czy futurystycznych lepiej sprawdzą się listwy led.

Reprezentacyjny salon podkreślony imitacją obrazu olejnego

Jeśli pragniesz urządzić wytworny salon z rozmachem, który będzie gustownie podkreślał twoje poczucie piękna, musisz zadbać o efektowną dekorację na jego główną ścianę. I chyba nic lepiej nie spełni się w tej roli, jak obraz olejny. Te dostępne u nas są drukowane na płótnie w bardzo wysokiej rozdzielczości, co sprawia, że wyglądają na ścianie bardzo stylowo. Dzięki temu, że są naciągnięte na drewnianej, wewnętrznej ramie, a krawędzie boczne są zadrukowane, obraz zyskuje przestrzenną głębię i prezentuje się okazale.

Drukowane obrazy olejne do małej, romantycznej sypialni - Sypialnie, zwłaszcza te w blokach, są przeważnie niewielkich rozmiarów. W takim wnętrzu nie można zaszaleć z wielkimi motywami dekoracyjnymi. Ale mamy na to sposób. U nas znajdziesz szeroki wybór drukowanych na płótnie obrazów olejnych w wielu wariantach rozmiarowych. Samodzielnie wybierasz rozmiar i wzór, a efekt widzisz na zdjęciu obok. Możesz też skorzystać z kilku gotowych aranżacji, które umieściliśmy na stronie, aby łatwiej znaleźć pomysł i wyobrazić sobie efekty. U nas znajdziesz obraz na miarę każdej sypialni.

Obrazy olejne na wydruku do wnętrz firmy na poziomie - Pokaż pracownikom i kontrahentom, że twoja firma nie ogranicza się jedynie do swojego zakresu działania. Udekoruj ściany pomieszczeń biurowych lub reprezentacyjnych obrazami olejnymi drukowanymi na płótnie, które znajdziesz w ofercie. Taka dekoracja ma wartość estetyczną, ale także marketingową. Zbuduje wszechstronny wizerunek firmy i szefostwa, poprawi atmosferę i ociepli relacje. A to zawsze kojarzy się w miły sposób i procentuje rosnącymi słupkami sprzedaży.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.