Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - F4X1ANN
Do końca oferty pozostało Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy olejne

Wpuść sztukę do swoich wnętrz – drukowane obrazy olejne

Puste ściany we wnętrzu, nawet jeśli zostało ono urządzone w zgodzie z najmodniejszymi trendami, zawsze sprawią, że aranżacja będzie niepełna i nudna. Przynajmniej na głównej ścianie powinien zawisnąć ciekawy obraz, taka dawka sztuki, która ociepli przestrzeń i nada jej szlachetnego stylu. Nasza propozycja to obrazy olejne, drukowane na płótnie i osadzone na drewnianej, wewnętrznej ramie.

Obraz olejny na każdą kieszeń

Oczywiście wielu z nas chciałoby mieć na ścianie jakieś oryginalne dzieło znanego artysty. Problem w tym, że niewielu na to stać. Tak naprawdę, nawet oryginalne obrazy zupełnie nieznanych artystów są dość kosztowne. Dlatego proponujemy wam dawkę dekoracyjnej sztuki malarskiej w postaci imitacji obrazów olejnych. Gustownie, artystycznie i na każdą kieszeń.

Sprawdź, jak wygląda obraz olejny w sepii, czerni i bieli albo w postaci tryptyku

Drukowane obrazy olejne, które znajdziecie w naszej ofercie, możecie przerobić na kilka sposobów za pomocą kreatora. Każdy z nich można zmodyfikować na wersję w sepii albo monochromatyczną. Wynik zmian widać od razu, więc można łatwo sprawdzić, czy dobrze się prezentuje. Można także podzielić swój obraz na kilka części, np. na tryptyk. Niektóre wzory wyglądają w tym wariancie niezwykle ciekawie.

Ekspozycja obrazu olejnego na miarę muzeum

Decydując się na dekorację ściany w postaci jednego z naszych drukowanych obrazów olejnych, warto pamiętać o odpowiedniej ekspozycji. Można do tego podejść w całkiem tradycyjny sposób i oświetlić obraz za pomocą górnej lampki, jak w przypadku większości ekspozycji muzealnych. Jednak w przypadku obrazów nowoczesnych czy futurystycznych lepiej sprawdzą się listwy led.

Olejne wspomnienia. Nowy Jork.

Podróżując po Nowym Jorku wiele elementów może ...

W rajskim ogrodzie...

Kiedy w grę wchodzi wszystko to, co naturalne, ...

Reprezentacyjny salon podkreślony imitacją obrazu olejnego

Jeśli pragniesz urządzić wytworny salon z rozmachem, który będzie gustownie podkreślał twoje poczucie piękna, musisz zadbać o efektowną dekorację na jego główną ścianę. I chyba nic lepiej nie spełni się w tej roli, jak obraz olejny. Te dostępne u nas są drukowane na płótnie w bardzo wysokiej rozdzielczości, co sprawia, że wyglądają na ścianie bardzo stylowo. Dzięki temu, że są naciągnięte na drewnianej, wewnętrznej ramie, a krawędzie boczne są zadrukowane, obraz zyskuje przestrzenną głębię i prezentuje się okazale.

Drukowane obrazy olejne do małej, romantycznej sypialni

Sypialnie, zwłaszcza te w blokach, są przeważnie niewielkich rozmiarów. W takim wnętrzu nie można zaszaleć z wielkimi motywami dekoracyjnymi. Ale mamy na to sposób. U nas znajdziesz szeroki wybór drukowanych na płótnie obrazów olejnych w wielu wariantach rozmiarowych. Samodzielnie wybierasz rozmiar i wzór, a efekt widzisz na zdjęciu obok. Możesz też skorzystać z kilku gotowych aranżacji, które umieściliśmy na stronie, aby łatwiej znaleźć pomysł i wyobrazić sobie efekty. U nas znajdziesz obraz na miarę każdej sypialni.

Obrazy olejne na wydruku do wnętrz firmy na poziomie

Pokaż pracownikom i kontrahentom, że twoja firma nie ogranicza się jedynie do swojego zakresu działania. Udekoruj ściany pomieszczeń biurowych lub reprezentacyjnych obrazami olejnymi drukowanymi na płótnie, które znajdziesz w ofercie. Taka dekoracja ma wartość estetyczną, ale także marketingową. Zbuduje wszechstronny wizerunek firmy i szefostwa, poprawi atmosferę i ociepli relacje. A to zawsze kojarzy się w miły sposób i procentuje rosnącymi słupkami sprzedaży.

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki