Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - W3YJX0I
Do końca oferty pozostało Fri, 14 Dec 2018 22:59:59 +0000

Fototapety krajobrazy

Fototapety krajobrazy – zmień swój dom w prowansalskie pole kwitnącej lawendy lub letnią, tropikalną plażę. Wystarczy odpowiednia fototapeta, żeby w jednej chwili znaleźć się w egzotycznej Tajlandii lub romantycznej Florencji. Zafunduj sobie sypialnię z widokiem na szkocki zamek i salon pod dachami Paryża. Fototapeta krajobraz to podróż dookoła świata bez ruszania się z miejsca! Krajobrazy to designerska klasyka – dodatki występujące pod różnymi postaciami i od wielu lat (a raczej – stuleci) cieszące się nieustającą popularnością. Proponowane w naszej galerii, niezwykle malownicze i wykonane z najwyższej jakości materiałów fototapety rzucają nowe spojrzenie na ten dobrze znany motyw wzorniczy i jak podmuch świeżego, buszującego w krainie designerskich landszaftów wiatru.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

„Podróże za pędzlem” to inspiracja turystyczna dla wszystkich wielbicieli wysokiej sztuki. Amatorzy malarstwa podążają śladami największych mistrzów i odnajdują na swojej drodze miejsca, które zostały utrwalone na słynnych płótnach. A przy okazji – odwiedzają najbardziej malownicze zakątki świata, takie jak uwiecznioną przez Moneta zatoczkę Le Havre w Normandii czy słynny Bulwar Montmartre, który stał się inspiracją dla cyklu prac Pisarra. Obowiązkowym punktem wycieczki jest też przystanek w prowansalskim Arles i spacer po uliczkach odwiedzanych przez samego Vincenta van Gogha. Taka artystyczna podróż to niezapomniana przygoda. A przy okazji – fantastyczna inspiracja designerska i kwintesencja naszych dekoratorskich propozycji zamkniętych w dziale „Fototapety krajobrazy” Wokół nas jest tyle pięknych miejsc, że ciężko byłoby się zdecydować na jeden najpiękniejszy. Wszystko to to krajobraz powstałe w naturalny sposób. Nie mniej jednak najczęściej uwieczniany pejzaż był i jest na płótnie, czyli w formie obrazu. Oczywiście jeśli tylko chcemy mieć taki widok w swoim domu to możemy wykorzystać wspomniany obraz. Z tym, że wtedy będziemy mieli jedynie widok niewielkich rozmiarów. Taki sam krajobraz możemy mieć na całej ścianie. Jak to możliwe? Mianowicie jeśli umieścimy na ścianie fototapetę pejzaż to możemy podziwiać taki widok w pełnej okazałości. Naturalnie na dekoracji ściennej przedstawiającej krajobraz mamy wiele różnego rodzaju miejsc. Chodzi o to, że fototapeta pejzaż może przedstawiać góry, lasy, łąki, jeziora, morze i wiele innych miejsc. Jednym słowem znajdziemy tam wszystko co ma związek z przyroda i krajobrazem występującym na świecie. Co więcej fototapeta może wyglądać zupełnie jak pędzlem malowany obraz. Nie mniej jednak całość będzie jedynie w takim stylu wykonana.

Zimowa jutrzenka. Fototapeta.

Kiedy usiądziesz na chwilę i zdasz sobie sprawę...

Siedem mil od słońca

Wnętrze czterech kątów powinno odzwierciedlać N...

Górskie odkrycia. Szczyt marzeń.

Fototapeta z motywem górskim to idealny motyw d...

Jesienna leśna zaduma

Świat poznać trzeba z wielu stron i na wiele sp...

Mostem daleką, jesienną porą

Gdy przychodzi jesień, wszystkie drzewa ubieraj...

Bajeczny widok na Colorado

Na świecie istnieje wiele miejsc, które dla jed...

Magia leśnej roślinności

To właśnie tam, gdzie nie ma ludzi, natura daje...

Tropikalnie niepoprawne

Ponoć nie można mieć wszystkiego. Ponoć nie łat...

W ciszy na pustkowiu

Przepych i hałas nie zawsze musi być tym, za cz...

Spacer wśród chmur i obłoków

Magia przedstawienia jest tym, co widzimy, bądź...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Miłośników sztuki, amatorów fotografii, obieżyświatów i fanów wnętrzarskich, nowoczesnych inspiracji – wszystkich wielbicieli piękna w naturalnym wydaniu zapraszamy na wycieczkę. Planowana podróż ma nietuzinkowy charakter. Ten wyjątkowy rajd przez prowansalskie pola, dziką, afrykańską sawannę czy nadmorskie wybrzeża odbywa się w prywatnych salonach i sypialniach. A wszystko za sprawą malowniczych fototapet. Impresjonistyczne wschody i zachody słońca, marinistyczne landszafty, nawiązujące do twórczości największych mistrzów krajobrazy – nasze propozycje nie tylko rzucają nowe światło na znany i od wieków ceniony motyw artystyczny, ale i wprowadzają do wnętrza niezwykły klimat oraz aktywnie pobudzają wyobraźnię do odbycia podróży życia bez ruszania się z ukochanej, wysiedzianej kanapy.