Fototapety 3D

Unikalna głębia dzięki fototapecie 3d - Efekt trówymiarowości to kwintesencja możliwości dekoracyjnych, jaką dają nam fototapety. Takiego potencjału nie ma żadna inna okładzina ścienna. To dekoracja, która pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza domowego i firmowego, gdzie chcemy uzyskać klimatyczną głębię i modny design. Sprawdź naszą ofertę fototapet 3d na ścianę, a przekonasz się jaką mają moc dekoracyjną. Wykorzystaj grę kształtów i światła – fototapeta 3d - Wyjątkowość tapety 3d do salonu, kuchni czy wnętrz firmowych polega na specjalnej grafice oraz ujęciach fotograficznych wykonanych pod specjalnym kątem. Dzięki tym technikom ściany ozdobione fototapetami ściennymi 3d przestają być płaskie i zwyczajne. Na naszej stronie szukaj specjalnej kategorii, w której umieściliśmy takie właśnie wzory, może pokazane tam aranżacje zainspirują i ciebie?

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje 3D z fototapetą

Black lines

Geometryczna grafika w postaci nakładających się na siebie linii 3D wprowadzi do wnętrza nie...

Ruchoma ściana

Na pierwszy rzut oka dekoracja wydaje się być wykonana z kwadratowych poduszek, które nie...

Wirtualny tunel

Fototapety z motywem tunelu stają się coraz bardziej popularne. Ta jednak różni się od innych –...

Białe nierówności

Z daleka może wydawać się, że ta dekoracja jest po prostu idealnie biała i nic ciekawego się na...

Fototapeta 3d musi mieć przestrzeń

Decydując się na jedną z proponowanych przez nas fototapet 3d do sypialni lub innego wnętrza musisz pamiętać, że grafiki i zdjęcia trójwymiarowe powiększają przestrzeń ale tylko wtedy, kiedy są oglądane z odpowiedniej odległości. Kiedy staniesz zbyt blisko, wzór stanie się zupełnie płaski, dlatego ten wariant tapety najlepiej umieszczać na ścianie przeciwległej do drzwi lub leżącej naprzeciw kanapy.

Jak doświetlić fototapetę 3d na ścianę?

Fototapety 3d kochają światło, zarówno dzienne, jak i sztuczne. Bliskość dużego okna na pewno ładnie podkreśli efekt głębi. Natomiast wieczorem, ta sama fototapeta 3d może zyskać zupełnie inne oblicze, a to za sprawą dodatkowego oświetlenia. Niektóre ze wzorów ukazują światło załamujące się na poszczególnych kształtach i wtedy warto je doświetlić punktowo albo za pomocą taśmy ledowej od góry albo od dołu.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet 3D

Geometryczna moc trójwymiarowa

Jeśli chcesz urządzić swoje wnętrze modnie i efektownie, ale nie masz na to żadnego pomysłu,...

Już nigdy nie będzie nudno

Fototapety z efektem 3D, takie jak ta, mają zasadniczo podwójną rolę. One nie tylko zdobią...

Trójwymiarowej kostki przestrzenny czar

Potencjał dekoracyjny, jaki mają fototapety czasami zaskakuje nawet nas samych, chociaż już nic...

Piękno geometrii

Ostatnimi czasy geometryczne motywy cieszą się w świecie aranżacji wnętrz bardzo dużym...

W królestwie białego piękna

Wielbiciele bieli doskonale zdają sobie sprawę z jej elegancji i klasyczności. Kiedy tylko...

Kraina pełna magicznych kształtów

Każdy, kto poszukuje dla siebie nietuzinkowych ozdób naściennych, znalazł właśnie idealne...

Biały raj

Na czym opiera się popularność trójwymiarowych ozdób naściennych? Łączą one w sobie w bardzo...

Trójwymiarowe cudo

Moda na trójwymiar trwa w najlepsze. Pojawia się on nierzadko w aranżacjach przestrzeni, dając...

Siła geometrii, czyli graficzna tapeta 3d na ścianę

Geometryczne kształty, ułożone w przemyślane sekwencje albo pozostawione w całkowitym nieładzie to podstawa fototapety 3d. Dzięki pryzmom światła padającego pod różnymi kątami zyskujemy wrażanie, że elementy leżą w różnej odległości od nas. Takie poczucie geometrycznej głębi możecie zyskać stosując jedną z naszych fototapet 3d na ścianę. Odpowiednio wyeksponowane i podświetlone, tworzą we wnętrzu niesamowity klimat i powiększają je optycznie.

Trójwymiar na tapecie 3d, który wydłuża wnętrze - Umiejętnie wykonane zdjęcie w wysokiej rozdzielczości, które jest pod odpowiednim kątem, może sprawić, że widok będzie trójwymiarowy. A w dużym formacie, w postaci fototapety ściennej 3d, ten efekt będzie jeszcze lepszy. Tak powstały trójwymiarowe tapety, które oferujemy wam na swojej stronie. Za pomocą takiej dekoracji możecie swoje wnętrza wydłużać i poszerzać optycznie. Złudzenie, że to prawdziwe przejście do innego wymiaru podkręcą odpowiednie dodatki i światło.

Zwiedzaj z tapetą 3d kosmos albo wielkie miasto - Jeśli marzy ci się dekoracja ścienna, która zupełnie przenosi w inny wymiar, wybierz fototapetę 3d, która przedstawia trójwymiarowy widok na kosmos, wielkie miasto nocą lub całkiem nierealne, futurystyczne wnętrza. Jeśli dodasz do tego zimne światło ledowe, skierowane pod odpowiednim kątem, stworzysz we wnętrzu niepowtarzalny klimat z głębią. Najlepsze efekty uzyskasz na szerokiej ścianie, więc puść wodze fantazji i zamawiaj fototapety 3d na wymiar.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.