Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - R9Q23TB
Do końca oferty pozostało Sat, 19 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy Religijne

Dekoracje w duchu wiary – obrazy religijne

W naszych domowych wnętrzach często wiszą obrazy religijne. Każdy, dla kogo wiara stanowi ważny element życia chce mieć w swoim otoczeniu jakąś formę symboliki, m.in. obraz. W naszej ofercie znajdziecie spory wybór takich dekoracji w nowoczesnym wydaniu, które pasują do każdego mieszkania czy domu. Te doskonałej jakości wydruki doskonale prezentują się ścianie salonu lub sypialni.

Udekoruj dom obrazami religijnymi zgodnie z tym, co czujesz

Tworząc ofertę obrazów religijnych na płótnie staraliśmy się zapewnić duży wybór stylów, wariantów kolorystycznych i technik graficznych, ale to, na czym zależało nam najbardziej, to wasze odczucia. Tak powstała seria dekoracji religijnych, które z pewnością nie są jedynie zimną, bezosobową formą estetyczną, a motywem, który porusza uczucia i skutecznie przywołuje symbole wiary, budując odpowiednią atmosferę.

Obrazy religijne w tradycyjnej i nowoczesnej wersji

Wiara katolicka, choć ma przecież wielowiekowe tradycje, to jednak jest ponadczasowa. Dlatego też w naszej propozycji znajdziecie obrazy religijne zarówno o tradycyjnym charakterze, jak wersje graficzne w bardziej nowoczesnym stylu. Tu znajdziecie imitacje starych malowideł, ale także rysunki poprowadzone bardziej współczesną kreską albo zupełnie abstrakcyjne wersje. Wszystko po to, żeby swój ulubiony obraz religijny na ścianę mógł u nas wybrać każdy, niezależnie od upodobań estetycznych.

Monochromatyczne, nowoczesne obrazy religijne

Każdy z nas wie, jak wygląda klasyczny obraz religijny. Może być wykonany w różnym stylu, ale zawsze jest kolorowy. Nawet najstarsze, zniszczone dzieła, po zabiegach konserwatorskich ukazują swoje barwne oblicze. My jednak chcemy was namówić do odważniejszych wersji takich dekoracji. Przy każdym z obrazów w tej kategorii znajdziecie poręczny kreator, w którym można wybrać wersję monochromatyczną. Sprawdź, jak prezentują się obrazy święte i w czerni i bieli i stwórz niebanalną dekorację.

Czas refleksji, czas zadumy

Motywy sakralne w świecie aranżacji wnętrz mają...

Podążaj własną ciężką życia

Oto wzór, który dedykowany jest miłośnikom nieb...

Stworzenie Adama wersja modern

Obecność Stwórcy w najbliższym otoczeniu jest f...

Obraz religijny to doskonały pomysł na prezent

Kiedyś święty obrazek w ładnym wykonaniu był prezentem, który można było wręczyć np. dziadkom lub starszemu wujostwu. We wnętrzach w stylu nieco staromodnym prezentowały się doskonale. Oczywiście, dziś też taki gest będzie w cenie, ale nasze obrazy religijne mają różne style i pasują także do zupełnie nowoczesnych wnętrz należących do młodszych osób. Sprawdź naszą ofertę, a przekonasz się, że może to być ciekawy pomysł na prezent dla osoby, dla której wiara stanowi ważną część życia.

Do jakich wnętrz pasują obrazy święte na ścianę?

Obrazy religijne powinny wisieć przede wszystkim w domach i mieszkaniach, tam, gdzie każdy z nas może manifestować swoją wiarę w dowolny sposób. A do jakich wnętrz pasują najlepiej? Na naszej stronie znajdziecie przeróżne wersje takich dekoracji. I takie, które pasują do przytulnej sypialni i takie, które mogą w efektowny sposób ozdobić główną ścianę domowego salonu. Bez problemu dopasujecie też kaliber dekoracji do gabarytu wnętrza, ponieważ wariantów rozmiarowych jest bardzo dużo.

Współczesne obrazy religijne w postaci tryptyków

To chyba kategoria obrazów na ścianę, do której tryptyk pasuje najmocniej. To przecież forma, w której przed wiekami wykonywano często właśnie obrazy religijne. U nas, za pomocą kreatora wyboru, można podzielić wybrany wariant na części, w tym także na tryptyk, ale nie tylko. Jak to działa? Wybierz obraz, kliknij w funkcję „układ”, a potem wybierz ilość części, jaka ci odpowiada oraz wariant przestrzenny, w jakim mają zawisnąć. To nowoczesne podejście do religijnych tryptyków i innych konfiguracji obrazów religijnych.

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki