Tapety Styl Skandynawski

Tapety w stylu skandynawskim – czas na wyjątkowe wnętrza Po latach katalogowych, kolorowych aranżacji w naszych mieszkaniach, które aż kipiały nasyconymi barwami, przyszedł czas na większe stonowanie w tym zakresie. Chyba zmęczył nas kolorystyczny chaos i zapragnęliśmy zbliżyć się mocniej do natury. Zapewne dlatego tapety w stylu skandynawskim to najchętniej odwiedzana kategoria na naszej stronie. Delikatne, a jednak efektowne tapety skandynawskie Styl skandynawski to jeden z modniejszych trendów w dziedzinie urządzania wnętrz. Dekoracje utrzymane w tym klimacie zdobią naszą przestrzeń w sposób efektowny, ale bardzo dyskretny. Takie też są wzory tapet skandynawskich, które znajdziecie na naszej stronie. Są delikatne, pastelowe, a jednocześnie bardzo efektowne.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Styl Skandynawski z Tapetą

W magicznym lesie

Ostatnimi czasy graficzne motywy stają się jednymi z bardziej popularnych, gdy mowa o świecie...

Skarby leśne

Motywy związane z naturą i lasem uchodzą dziś za jedne z bardziej popularnych, gdy w grę...

Dużo drewna, dużo bieli i tapeta skandynawska

Zastanawiasz się, jak stworzyć efektowne wnętrze w stylu skandynawskim? Przepis jest prosty, na samym początku wybierz jedną z naszych tapet w tym stylu. To będzie dekoracyjna baza wokół której zbudujesz resztę aranżacji. Potem dopasuj do niej drewniane meble, sąsiedztwo białych ścian oraz sporą dawkę roślin doniczkowych. Skandynawskie wnętrze gotowe.

Ceglane i drewniane tapety skandynawskie

Dekoracje, które wpisują się w standardy stylu skandynawskiego to nie tylko motywy roślinne czy wizerunki zwierząt. To także nawiązania do skromnych, może nieco siermiężnych powierzchni, do jakich można zaliczyć gołą cegłę czy surowe drewno. Kiedyś taka ściana była zwyczajnie niedokończona, dziś to walor estetyczny, stąd też ogromna popularność tapet skandynawskich z takimi wzorami.

Delikatny wzór roślinny na tapecie skandynawskiej do sypialni

Sypialnia to wasza strefa komfortu, relaksu i wyciszenia, dlatego jej wygląd ma ogromne znaczenie. Sypialnia powinna zostać urządzona w zgodzie z waszymi upodobaniami, bo tylko w takim przypadku przebywanie tam będzie dla was przyjemnością. Jeśli więc lubicie delikatne kolory i drobne desenie, bez dziwnych, abstrakcyjnych wycieczek, wasza sypialnia powinna zostać udekorowana tapetą skandynawską. Do tego proste meble, dużo światła oraz rośliny.

Pastelowe zwierzaki – tapeta do pokoju maluszka - Dziecko w pierwszych tygodniach swojego życia musi być otoczone szczególnie troskliwą opieką. Ważne jest między innymi otoczenie czyli wygląd wnętrza, w którym przebywa najczęściej. Powinno być pozbawione krzykliwych barw i niepokojących detali. Dlatego też tapety skandynawskie w delikatne, zwierzęce wzory wydają się tu pasować idealnie. Pięknie ozdobią dziecięcy pokoik, ale nie wywołują żadnych negatywnych emocji i nie zakłócają snu maluszka.

Styl skandynawski lubi monochromatyczną geometrię - Styl skandynawski to nie tylko motywy roślinne i zwierzęce. To wnętrzarski trend, który jak żaden inny, kocha wzory geometryczne. Oczywiście tutaj nie mogą być one krzykliwe, muszą wpisywać się w tą szczególną, skandynawską delikatność. Na naszej stronie znajdziecie całą masę odpowiednich, geometrycznych deseni, a którymi stworzycie spójną aranżację. Dodatkowo, każdą z tych tapet skandynawskich możecie wybrać w wersji monochromatycznej, jeśli uznacie, że taka bardziej pasuje do waszej koncepcji.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.