Naklejki Napisy

Malowane słowem naklejki na ścianę to prawdziwy hit wnętrzarskich list przebojów. Idealne do salonu, kuchni czy sypialni, sprawdzające się w roli biurowego „motywatora” i dodatku, który bez pudła kreuje pożądaną atmosferę i podkreśla stylowy charakter restauracji czy kawiarenki. Oryginalne tatuaże ścienne z cytatami, aforyzmami i zabawnymi frazami wywołują uśmiech na twarzy i sprawiają, że ulubione sentencje mogą nam towarzyszyć na co dzień.

Od krótkich haseł, po wielowersowe wierszyki. Dostępne w kilku językach, zastanawiające, skupiające na sobie uwagę, na długo zapadające w pamięci i aktualne przez zdecydowanie więcej niż jeden sezon. Z powodzeniem zastępują kreślone od szablonów frazy, bez konieczności użycia skomplikowanych i kosztownych środków dekorują, a kiedy się opatrzą – ustępują miejsca nowym wzorom! Naklejki ścienne cytaty i napisy to prawdziwa gratka dla miłośników oryginalnych dodatków wnętrzarskich, dla których liczy się nie tylko forma, ale i treść. I którzy wiedzą, że słowem wyrazić można więcej niż tysiącem zdjęć, obrazów czy grafik!

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.