Naklejki Natura

Fantazyjne, orientalne kwiaty, mikroskopijne drzewka wyrastające z ozdobnej donicy lub tradycyjne, odrobinę sentymentalne paprocie – natura w aranżacyjnym wydaniu zawsze urzeka i sprawia, że wypełnione takimi zielonymi akcentami wnętrze staje się jeszcze bardziej zapraszające i gościnne. Tyle tylko, że nie żywe kwiaty nie zawsze komponują się z ogólną koncepcją aranżacyjną. W przypadku stylizacji nowoczesnych, minimalistycznych – o wiele lepiej od krotonów czy kaktusów umieszczonych w parapetowych skrzynkach prezentują się praktyczne, bardzo tematyczne naklejki na ścianę.

Stickery natura to dekoracje ścienne inspirowane pięknem przyrody. Przygotowując ten wyjątkowy dział, buszowaliśmy wytrwale w poszukiwaniu najbardziej oryginalnych motywów. Efektem poszukiwań jest kolekcja wyjątkowych tatuaży, które rysują na ścianie wzory drzew, kwiatów czy wysokich traw.

Idealne do wnętrz nowoczesnych, sprawdzające się także w aranżacjach klasycznych naklejki ścienne natura wpuszczą do salonu, sypialni, łazienki czy biura powiew designerskiej świeżości. Dostępne w kilkudziesięciu kolorach, wykonywane na wymiar, łatwe w aplikacji stickery na ścianę w okamgnieniu wypełnią wnętrze letnim słońcem, dotlenią je i zamienią w przyjazny, bardzo prywatny ogród inspiracji.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.