Tapety Styl Industrialny

Urządzamy modne mieszkania – tapeta industrialna Odkąd zapanowała moda na odzyskiwanie poprzemysłowych nieruchomości i przerabianie ich na przestrzeń mieszkalną, w trendach wnętrzarskich dominuje styl industrialny. To była estetyczna rewolucja, ale polubiliśmy surowe i jednocześnie imponujące wnętrza. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tapet industrialnych, w przemysłowym, ale też designerskim stylu. Tapety industrialne do loftu i nie tylko Tworząc kategorię z tapetami industrialnymi pamiętaliśmy o wszystkich klientach, którym w duszy gra modernistyczne podejście do dekorowania wnętrz. Nie każdy ma przecież loftowe mieszkanie, a mimo to chce stworzyć taki klimat w swoim otoczeniu. Proponowane przez nas wzory pasują do każdego wnętrza, które zechcesz przerobić na loft.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Styl Industrialny z Tapetą

Prostota pełna surowości, prostota pełna piękna

Wszyscy ci, którzy nie przepadają za przytulnymi wnętrzami, będą z pewnością zachwyceni ową...

Piękno w wymiarze industrialnym

Ostatnimi czasy styl industrialny w świecie aranżacji przestrzeni cieszy się ponadprzeciętnym...

Z czym połączyć tapetę industrialną?

Każdy z nas chyba wie, jak wyglądały dawne hale produkcyjne i małe manufaktury, jeśli nie z autopsji to ze zdjęć albo filmów. Była to przestrzeń pełna metalu, betonu, gołej cegły i szkła. I w takiej też konwencji utrzymane są nasze tapety industrialne. Najlepszym sąsiedztwem dla takiej dekoracji będą metalowe filary, wielkie połacie szkła, a dla ocieplenia klimatu proste, drewniane elementy oraz meble.

Tapeta industrialna lubi przemysłowe oświetlenie

W klimacie loftowym kluczową rolę odgrywa światło. Proste, surowe lampy metalowe albo po prostu gołe żarówki na długich kablach. Tapety industrialne, które znajdziecie na naszej stronie są wręcz stworzone do takiego towarzystwa. Dodatkowe oświetlenie tak udekorowanej ściany zwiększa efekt wizualny i daje niesamowity klimat w poprzemysłowej przestrzeni.

Stara cegła, surowy beton, a jaka ciekawa dekoracja

Przez wiele lat nasze aranżacje wnętrzarskie były stworzone z ładnych elementów. Niezależnie od tego, czy wnętrze było tradycyjne czy też nowoczesne, każda dekoracja trzymała się pewnych utartych kanonów piękna. Ale teraz nastąpił przełom i chcemy cię przekonać do zmiany podejścia. Prezentujemy tapety industrialne, które odbiegają od standardów. To stara cegła, popękany beton i zmurszałe drewno, czyli same brzydale. Ale jeśli je umiejętnie wkomponujecie, stworzycie piękne i wyjątkowe wnętrze.

Deski na tapecie industrialnej do łazienki lub kuchni - Tapety industrialne wszędzie wyglądają dobrze, również w kuchni i łazience. Na przykład spory potencjał dekoracyjny mają wzory przedstawiające podniszczone drewno. Takie nieidealne deski doskonale zaprezentują się pomiędzy górnym i dolnym ciągiem szafek kuchennych albo nad wanną. Efekt podkręci towarzystwo gładkich powierzchni, które ładnie wyeksponują taką drewnianą dekorację. Pamiętajcie jednak, aby do tych pomieszczeń wybierać tapety laminowane, które są zmywalne oraz odporne na wilgoć i zabrudzenia.

Łatwy sposób na salon poprzemysłowy – wyjątkowe tapety industrialne - Chcesz stworzyć w swoim domu salon o modnym, loftowym charakterze, ale bez dużych kosztów i modyfikacji? To zrozumiałe, bo odkrywanie starej cegły spod tynków albo tworzenie ściany z postarzanego betonu to spore koszty i niewiarygodny bałagan. Mamy dla ciebie tanie i proste, ale skuteczne rozwiązanie. To nasze tapety industrialne, z którymi łatwo stworzysz taki modny salon w stylu poprzemysłowym. Mamy tu cegłę, spękany beton i stare deski, czyli wszystko, czego potrzebujesz do takiej aranżacji.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.