Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - M2XB4A5
Do końca oferty pozostało Thu, 21 Feb 2019 22:59:59 +0000

Obrazy Pin-up

Zawsze piękne, zawsze uśmiechnięte, niezwykle kuszące, cukierkowo kolorowe i – mimo upływu lat – wciąż trzymające nienaganną formę! Dziewczyny pin-up budzą niesłabnące zainteresowanie i pożądanie. A teraz – prezentują swoje wyjątkowe wdzięki w ramach przygotowywanych przez demur.pl obrazów. Obrazy w stylu pin-up to nieśmiertelne dodatki – dekoracyjne akcenty, które sprawdzą się zarówno w bardzo „dorosłej” sypialni, jak i w należącym do szalonej nastolatki, utrzymanym w konwencji komiksowej czy nawiązującym do popartu pokoju. Jakby tego było mało, te wyjątkowe akcesoria świetnie pokreślą też wystrój salonu fryzjerskiego czy gabinetu urody, a więc miejsc, w których subtelna, a jednocześnie nieco frywolna kobiecość jest zawsze mile widziana i chętnie eksponowana.
W dosłownym tłumaczeniu – „pin-up” to przypiąć, powiesić. Mniej słownikowe, zdecydowanie ciekawsze i posypane szczyptą pieprzu rozwinięcie tego terminu odnosi się do wyjątkowego trendu, którego początków należy doszukiwać się w szalonych latach 40. i 50. ubiegłego wieku. To właśnie wtedy – w okresie powojennej odbudowy – doszło do prawdziwej, kulturowej i obyczajowej rewolucji. Jej orędowniczkami były piękne dziewczyny – ubrane w gustowne zestawy bieliźniane, rozkloszowane spódnice i sukienki czy skąpe (jak na ówczesne standardy) stroje kąpielowe. To właśnie one – wyzwolone, zjawiskowe, idealne, uwiecznione na zdjęciach i plakatach – rozpalały wyobraźnię mężczyzn i powodowały, że na twarzach wychowanych w purytańskim duchu kobiet pojawiał się rumieniec zdrowej, acz skrzętnie ukrywanej pod warstewką pudru ekscytacji.

Czy Ty to wiedziełeś?

Może cztery kąty nie potrzebują radykalnej zmia...

W stylu PIN-UP. Zakręcona piękność

Miłośnik stylu Pin-up będzie pod wrażeniem, gdy...

Słodka pin-up dziewczyna

Styl ten od zawsze kojarzy się z niby to niewin...

Były obiektami westchnień i uosobieniem tego, czego mężczyźni szukali w kobietach. Wyzwolone, ale dalekie od wulgarności, kuszące i niewinne jednocześnie, uwiecznione na plakatach piękności wiernie towarzyszyły żołnierzom podczas wojennych wypraw, a ich styl stał się inspiracją dla hollywoodzkich gwiazd, w tym – dla samej Marylin Monroe! Dziś, mimo upływu lat, ten wyjątkowy trend nie stracił nic ze swojego uroku. Współczesne ikony piękna czerpią pełnymi garściami z mody lansowanej przez plakatowe dziewczyny, a wnętrzarscy kreatorzy – chętnie umieszczają w swoich projektach akcenty nawiązujące do stylu pin-up. Nic więc dziwnego, że w naszej galerii znalazło się miejsce na wyjątkowe obrazy, w których główną rolę odgrywają zarumienione policzki i długie rzęsy idealnych dziewczyn z sąsiedztwa.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki