Obrazy Pin-up

Obrazy Pin-up – moda, która się nigdy nie starzeje - Z czym kojarzy wam się Pin-ip? Oczywiście z boską Marylin i z innymi pięknymi dziewczynami. Mocny makijaż, odważny ubiór i uwodzicielski uśmiech. Pin-up girls często gościły na plakatach, a dziś chcemy wam zaproponować inną formę dekoracji, wciąż nawiązującą do tego trendu. To energetyczne obrazy Pin-up, które doskonale pasują do nowoczesnych aranżacji. A ty jaki obraz Pin-up wolisz? Graficzny czy fotograficzny? - Trudno było nam określić czy dziewczyny Pin-up lepiej wyglądają na zdjęciach czy też na grafikach, dlatego wybór pozostawiamy wam. W naszej ofercie znajdziecie zarówno ciekawe ujęcia dziewczyn w barwnych, a czasem nieco skąpych strojach oraz komiksowe, dynamiczne grafiki. Każdy obraz Pin-up ma inną energię i styl, więc na pewno coś wybierzecie.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Pin-up z Obrazem

Pin-up girl

Drogie Panie, z okazji zbliżającego się Waszego święta Demur.pl przygotował coś specjalnie dla...

Witamy w świecie kolorów

Motywy kojarzące się z estetyką pin-up ostatnimi czasy cieszą się w naszym kraju...

Aranżacja wnętrza z obrazem Pin-up

Z pewnością obraz Pin-up ma swoje wymagania. Zdecydowanie nie będzie pasował do rustykalnych mebli czy aranżacji w stylu pałacowego przepychu. Ale za to do każdego wnętrza urządzonego nowocześnie wpisze się doskonale. Jeśli zdecydujesz się na wariant obrazu, na którym królują mocne kolory, zadbaj o jakieś nawiązania do barwy wiodącej, np. czerwony fotel czy mocno niebieski dywan.

Sprawdź obraz Pin-up w wersji monochromatycznej

Oczywiście wiemy, że najbardziej rozpoznawalnym symbolem stylu Pin-up są z pewnością czerwone usta, a dodatkowo barwne elementy ubioru. I większość naszych obrazów Pin-up trzyma się tej konwencji, ale mamy też ciekawe propozycje w opcji czarno-białej. Poza tym, każdy z obrazów można sobie samodzielnie przerobić na wersję monochromatyczną i sprawdzić efekty.

Krzykliwy obraz Pin-up do pokoju nastolatki

Kiedyś dziewczyny Pin-up gościły na plakatach, które wieszali na ścianach wyłącznie mężczyźni. Dziś te dekoracje mają zupełnie inny charakter, bardziej neutralny i symboliczny, dlatego z powodzeniem mogą zdobić pokój nastolatki. Młoda kobieta, która szuka swojego stylu i bardzo dba wygląd chętnie powiesi na ścianie jeden z naszych obrazów Pin-up. To fajna inspiracja do stworzenia energetycznej aranżacji jej pokoju, a także ciekawy pomysł na prezent, bo obrazy Pin-up mają nastoletnią duszę.

Zaszalej i podkreśl sypialnię dynamicznym obrazem Pin-up - Odrobina erotyzmu, ale w wydaniu stonowanym albo całkiem z „przymrużeniem oka” to charakterystyka naszych obrazów Pin-up. Jeśli szukasz dekoracji do sypialni, która stworzy odpowiedni klimat, ale nie będzie w żaden sposób negatywnie oddziaływać na innych domowników, wybierz coś właśnie z tej kategorii. Dziewczyny Pin-up z naszych obrazów bardzo dyskretnie kuszą, ale też puszczają do nas oko i są niezwykle energetyczne. Taka dekoracja z pewnością poprawi z rana nastrój, a wieczorem wprowadzi do sypialni odpowiedni klimacik.

Amerykańska kuchnia i łazienka z obrazami Pin-up - Podobają ci się amerykańskie akcenty w aranżacjach widywanych w telewizji lub w internecie? Odważ się i wprowadź takie detale do swojej przestrzeni. U nas znajdziesz np. serię obrazów Pin-up, dekoracji, z których uśmiechają się wyraziście wystylizowane dziewczyny. Styl Pin-up to amerykańska ikona lat 40. i 50. ubiegłego wieku. Do dziś jest rozpoznawalny i mało tego, nadal bardzo aktualny. Powieś taki obraz np. w swojej kuchni albo łazience. Pomysł może nietypowy, ale przekonasz się jak bardzo odmieni twoją przestrzeń.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.