Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - R9Q23TB
Do końca oferty pozostało Sat, 19 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety mapa świata

Fototapety z mapą świata w wielu wersjach

Mapa świata to po prostu mapa świata, powiecie. Niż z tych rzeczy, to także doskonała dekoracja do nowoczesnego wnętrza, która ma niejedno oblicze. Można powiesić zwykły egzemplarz kartograficzny na ścianie albo udekorować ją z użyciem jednej z naszych fototapet Mapa Świata. Wybór wzorów w tej kategorii ma wiele barw i stylów, podobnie jak sam świat.

Udany duet - przestrzeń firmowa i fototapety z mapą świata

Fototapeta mapa to ciekawa dekoracja do biura każdej firmy, która stawia na rozwój oraz światowy zasięg. Jeśli prowadzisz firmę o takich właśnie aspiracjach, zainwestuj w fototapetę Mapa Świata. Udekorują nią ścianę swojego gabinetu albo recepcji lub sali konferencyjnej. Ważne, aby często widywali ją zarówno pracownicy, jak i klienci oraz kontrahenci.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Fototapeta z mapą świata i punktowe oświetlenie

Jak uzyskać imponujący efekt na ścianie salonu lub innego, reprezentacyjnego wnętrza? Podpowiadamy. Wyznacz najlepszą i najbardziej ekspozycyjną ścianę. Następnie wybierz jedną z naszych fototapet Mapa Świata. Zadbaj o oświetlenie punktowe, które można będzie ustawić pod różnymi kątami. Umieść fototapetę na ścianie, a potem podświetl poszczególne kontynenty. Satysfakcja gwarantowana.

Fototapety z mapą świata dla dzieci

Naszą ofertę tworzymy z dużą starannością i dbałością o szeroki wybór. Nie zapomnieliśmy także o naszych najmłodszych klientach. Mamy dla nich wiele ciekawych wzorów, a jedna z bardziej lubianych kategorii to właśnie fototapety mapy dla dzieci. Pięknie ozdobią każdy dziecięcy pokój, a przy okazji rozbudzą wyobraźnię i chęć poznania całego świata.

Z mapą w dalekie podróże

Tylko dzięki mapom i innym opracowaniom świata ...

Ze starą mapą w kieszeni

Wędrówki po świecie mogą przynosić wiele różnyc...

W murowanym świecie...

Fototapeta z motywem mapy świata to element dek...

Wzdłuż i wszerz z mapą świata

Mapa to najlepszy zbiór miejsc i przestrzeni sk...

Z archiwalnych opracowań

Świat zawsze przyciąga- ważny jest jego blask, ...

Polityczna mapa świata

Barwna i kolorowa, polityczna mapa świata. Dosk...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Kolorowe i monochromatyczne fototapety z mapami świata

Kategoria fototapety Mapy Świata kryje w sobie całą masę pięknych i zaskakujących wzorów. Kontynenty bywają ułożone z małych kwadracików, diamentów, cegieł, a nawet ziarenek kawy. Są w różnych stylach i kolorach, a dodatkowo każdy z wzorów można zmienić za pomocą kreatora wyboru. Może to być wersja w sepii albo w czerni i bieli. Trzeba przyznać, że niektóre wasze warianty wyglądają ciekawiej niż w naszej oryginalnej wersji.

Fototapeta z mapą świata w sepii do retro salonu

Choć nowoczesność zdominowała urządzanie wnętrz, wciąż wiele osób woli aranżacje bardziej w stylu sentymentalnym, czyli retro. I choć nasze fototapety Mapy Świata w większość mają bardzo nowoczesny charakter, to dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy znalazł coś dla siebie. Mapy stylizowane na zabytkowe dokumenty sprzed wieków, w pięknej sepii i z opisane szlachetną kaligrafią doskonale spełniają się w roli głównej dekoracji salonu w stylu retro oraz w innych wnętrzach.

Nowoczesne fototapety z mapami świata do loftu

Poprzemysłowe wnętrza oraz te stylizowane na loft to dość surowe przestrzenie, które nabierają wdzięku dopiero, kiedy je udekorujemy. A ponieważ wnętrza te są wyjątkowe, to i dekoracje powinny być niebanalne, zaskakujące. Jedną z ciekawszych propozycji do loftu są fototapety mapy, ale nie takie zwykłe. To zupełnie inne wizje naszego świata, niekiedy artystyczne i abstrakcyjne, innym razem nieco techniczne i geometryczne. Są nawet lekko niedorzeczne, jak np. mapa z ziaren kawy, ale za to zdobią wnętrza w sposób niezwykle efektowny.