Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - M2XB4A5
Do końca oferty pozostało Thu, 21 Feb 2019 22:59:59 +0000

Fototapety mapa świata

Dla zaprawionych w bojach podróżników wciąż stanowią – mimo postępu technologicznego – najlepszą podpowiedź i zawsze praktyczną wskazówkę do zmiany kursu. W przypadku globtroterów przemieszczających się po odległych krainach jedynie na skrzydłach wyobraźni – tworzone z pieczołowitością przez profesjonalnych kartografów i zamykane we wnętrzach atlasów mapy są wielką inspiracją i motywacją do tego, aby zrobić wszystko, żeby opisane na nich zakątki zwiedzić kiedyś naprawdę. Poza tym mapy – czy to te nowoczesne, bardzo graficzne, czy stylizowane na starych, niezbyt jeszcze dokładnych i często bardzo mylących układach – są pięknym, zawsze aktualnym dodatkiem wnętrzarskim. To właśnie dlatego – a przy okazji z myślą o wszystkich (praktycznych i teoretycznych) podróżnikach – stworzyliśmy kategorię fototapety mapa świata – internetową galerię zawsze pożądanych, ściennych inspiracji.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Idealnie dopełniają wnętrze utrzymanego w klasycznym tonie, męskiego gabinetu. Świetnie korespondują z salonami urządzonymi według wytycznych stylu kolonialnego. Powieszone na ścianach pokojów dziecięcych pobudzają wyobraźnię maluchów i sprawdzają się w roli bardzo atrakcyjnej dla oka pomocy dydaktycznej. Mapy świata uchwycone w formie nowoczesnej fototapety pasują do każdej konwencji i w każdej – czy to nowoczesnej i minimalistycznej, czy artystycznie przesadzonej, romantycznej – stylizacji sprawdzają się po prostu doskonale. Z tego tytułu, w naszej inspirującej galerii umieściliśmy zarówno mapy nowoczesne, wektorowe i przypominające obrazy wyświetlane na profesjonalnych rzutnikach, mapy wprost wyjęte ze stronic atlasów szkolnych oraz mapy historyczne – naniesione na papirusowe tło czy pokazujące świat widziany oczami osiemnastowiecznych kartografów.

Z mapą w dalekie podróże

Tylko dzięki mapom i innym opracowaniom świata ...

Ze starą mapą w kieszeni

Wędrówki po świecie mogą przynosić wiele różnyc...

W murowanym świecie...

Fototapeta z motywem mapy świata to element dek...

Wzdłuż i wszerz z mapą świata

Mapa to najlepszy zbiór miejsc i przestrzeni sk...

Z archiwalnych opracowań

Świat zawsze przyciąga- ważny jest jego blask, ...

Polityczna mapa świata

Barwna i kolorowa, polityczna mapa świata. Dosk...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Wszystkie, prezentowane w tej kategorii fototapety mapy świata łączy wysoka jakość wykonania i niezwykle dekoracyjny potencjał. Nadrukowywane na wysokogatunkowym papierze, cechujące się mocnym natężeniem kolorów, dostępne w kilku rozmiarach (także na wymiar), niewymagające specjalnych zabiegów konserwujących i całkowicie bezpieczne dla zdrowia fototapety mapy mogą być wykorzystywane w aranżacji każdego rodzaju wnętrza. Przedstawione w galerii pomysły polecamy szczególnie zaprawionym w bojach globtroterom i marzycielom śniącym o tym, żeby odbyć ekscytującą podróż dookoła globu. Fototapety mapa świata rekomendujemy też miłośnikom stylu kolonialnego i minimalistycznego. Ujęte w formie fototapety mapy to także doskonałe inspiracje, sprawnie tworzące klimat w pokoju dziecięcym i odnajdujące się w roli pomocy dydaktycznej, dekoracyjnie zawieszonej na ścianie sali lekcyjnej.