Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - M2XB4A5
Do końca oferty pozostało Thu, 21 Feb 2019 22:59:59 +0000

Fototapety trawy

W przypadku trawy jest dokładnie tak samo jak w każdym innym. To znaczy, że jeśli jest odpowiednio zadbana to pięknie się prezentuje i może stanowić bardzo interesującą dekorację w ogródkach, skwerach, łąkach czy jeszcze innych miejscach. Nie mniej jednak mimo szczerych chęci i starań trawa zdobi jedynie przez pewien okres czasu w roku, kiedy mamy ciepło. Wszak pod śniegiem nie jest już taka piękna, a bardzo często nawet jej nie widać. Dlatego też jeśli trawa miałaby stanowić stały element dekoracyjny to najlepiej byłoby jeśli wykorzystamy fototapety trawa. W ten sposób nie tylko ożywimy piękna zieleniom pomieszczenie, ale również sprawimy, że w każdej chwili mamy możliwość podziwiania właśnie tej rośliny. Naturalnie w takiej sytuacji sami decydujemy jak ta trawa na dekoracji ściennej ma się prezentować.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Mimo iż mowa jest o jednym rodzaju rośliny to i tak jej wygląd w poszczególnych miejscach może się do siebie różnic. Przede wszystkim odcieniem zieleni, a także wytrzymałością trawy czy jej gęstością. Choć tak naprawdę zależy to od rodzaju trawy, a także gęstości siania. Nie mniej jednak mało kto się nad tym zastanawia, kiedy chodzi jedynie o jej podziwianie. Dlatego też w kategorii fototapety trawy nie mamy podziału na takie właśnie szczegóły. Dzięki temu w pełni możemy skupić się na wizualnej stronie dekoracji. Chodzi o to byśmy zdecydowali, która z dekoracji ściennych najbardziej przypada nam do gustu. Oczywiście możemy wybierać pomiędzy widokiem na sama murawę z bliska lub z pewnej odległości. Nie mniej jednak równie interesująco prezentuje się trawa z naturalnym tłem, czyli jakimiś kwiatami, lasem, zachodem słońca czy podobnym.

Z podmuchem ciepłego wiatru

Każda trawa jest na tyle podatna, że z chęcią p...

Ogród pełen piękna. Wiosną.

Gdzieś tam, daleko w trawie, mieszka życie. Nie...

Zmrożone trawy. Zima nad stawem.

Trawy oraz inne rośliny kwitnące nad jeziorami ...

Co w trawie piszczy?

Odkryj moc, jaką ma w sobie natura. Fototapeta ...

Stojąc na sztorc. Zielona trawa.

Fototapeta z motywem traw to ciekawy i uniwersa...

Z oddechem codzienności natury

To, co na dla Nas do zaoferowania natura, częst...

Skąpane w świeżej, porannej rosie.

Wszystko to, co naturalne jest pełne klasy i ci...

W zielonym rytmie łąki

Każdy kolor jest pełen magii. Jedne mają w sobi...

Poranny prysznic na trawie

Gdy rankiem otwierasz oczy, cały świat budzi si...

Zmrożona rosą...Trawa o poranku

Natura jest nieoceniona. Czerpiemy z niej niezl...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Bardzo ciekawie wyglądają źdźbła trawy, które delikatnie kołyszą się na wietrze. Niestety tego nie da się poczuć i zobaczyć na jednym obrazie. Nie mniej jednak jeśli tylko uruchomimy swoją wyobraźnię, a trawa na dekoracji będzie pod innym kątem, to jak najbardziej możemy powiedzieć, że w naszym salonie powiewa na wietrze trawa. Choć równie ciekawie prezentuje się trawa w spokojny dzień, kiedy to mieni się w promieniach słońca. Na pewno taki rodzaj dekoracji jest niezwykle interesujący. Zwłaszcza jeśli pokryjemy trawa całą powierzchnie jednej ściany. Dzięki temu będziemy mieli trawnik w pomieszczeniu. Codziennie będzie dokładnie tak samo piękny, a wcale nie musimy o niego dbać tak jak o ten żywy na ogrodzie. Dzięki różnorodności fototapet trawa możemy stworzyć niepowtarzalną dekorację na dowolnej ścianie, która rozświetli każdy pokój.