Fototapety trawy

Zwykłe rośliny w niezwykłej wersji – fototapety Trawy - W naszej kolekcji ozdób ściennych wykorzystujemy przeróżne motywy ze swojego otoczenia, nawet te najbardziej zaskakujące. Dzięki temu powstają naprawdę oryginalne wzory, które potem efektownie zdobią wasze wnętrza. Wiemy, że lubicie urządzać je w sposób niebanalny i dlatego proponujemy wam przeróżne ciekawe warianty, np. fototapety Trawy. Fototapety Trawy, czyli maksymalnie uniwersalne dekoracje - Jeśli zastosujemy odpowiednią technikę i wykonamy ciekawe ujęcie, trawa nabiera zupełnie innego wymiaru. Staje się niezwykle dekoracyjna i efektowna, ale ma jeszcze jedną zaletę. Fototapety Trawy są niezwykle uniwersalne i dzięki temu mogą z powodzeniem zdobić wiele wnętrz, zarówno domowych, jak i firmowych czy zupełnie publicznych. Doskonale pasuje do wszelkich nowoczesnych aranżacji, ale również do tych bardziej tradycyjnych.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje trawy z fototapetą

Wśród źdźbeł trawy

Ten rodzaj dekoracji ukazuje nam trawę, która jest w żywym odcieniu zieleni, a do tego zdaje...

Nieco inna trawa na łące

Na wszystkich łąkach spotkać możemy różne rośliny, trawy i zioła. W tym przypadku natrafiliśmy...

W nastrojowym puchu traw

Trawa nie jedno ma imię, znaczy się może pod ta nazwa kryć się roślina w różnych postaciach. W...

Zieleń rosą obsypana

Jeśli jest to żywa i intensywna zieleń to nie tylko zmieni wystrój w danym pomieszczeniu, ale...

Nietypowe miejsca na fototapetę Trawy

Mamy w swojej ofercie przeróżne ujęcia trawy, od całych łąk do makro zbliżeń na niewielkie kępki albo pojedyncze rośliny. Dzięki temu zawsze dopasujecie fototapetę Trawy do swoich wnętrz, nawet jeśli nie macie zbyt wiele miejsca. To dekoracja, która świetnie wygląda na całej ścianie, ale też na niewielkim fragmencie. Może ozdobić samotny filar, wnękę, niezagospodarowany pas ściany nad boazerią itd.

Fototapety Trawy w niezwykłej odsłonie

Jedne ujęcia pokazują brązowe, pierzaste rośliny inne wyłącznie ich soczystą, zieloną odsłonę. Na niektórych zdjęciach panuje chaos i plątanina, inne przedstawiają równo przycięte roślinki. Są trawy z kropelkami rosy i ze szronem. Ale dodatkowo, każdy z tych wzorów możecie mieć w wersji monochromatycznej albo w sepii. Wystarczy skorzystać z kreatora dostępnego przy każdej fototapecie Trawa.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet trawy

Witaj, wodny świecie!

Woda to żywioł, który inspiruje i zachwyca ludzi od zawsze. Nic dziwnego, że i dziś nierzadko...

Szumiące pola, szumiące niebo

Zamknij oczy i spróbuj rozpłynąć się w błogim śnie pełnym piękna i delikatności. Fototapeta z...

W zielonej, trawiastej pościeli

Kolor jest tym, co Nas odzwierciedla, tworzy wnętrze i rodzi poczucie klimatycznego piękna....

Pachnąca latem łąka

Kiedy wśród traw i kwiatów mamy intensywne promienie słoneczne to od razu wiadomo, że...

Spokojna zieleń murawy

Tylko leżąc na trawie moglibyśmy podziwiać właśnie taki widok. Delikatne źdźbła trawy, które...

Makro zbliżenia na tapecie Trawy do salonu

Trawę widujemy codziennie, nawet w miastach jest jej całkiem sporo. Miło jest popatrzeć na zadbany, zielony trawnik. Ale czy przyszło wam kiedyś na myśl, że w trawie drzemie duży potencjał dekoracyjny? Okazuje się, że makro zbliżenie na jedno źdźbło lub niewielką kępkę, na której siedzi owad lub tkwią krople rosy to bardzo efektowna dekoracja na ścianę nowoczesnego i modnego salonu. Fototapeta Trawa świetnie skomponuje się z bielą i drewnem, a razem z roślinami doniczkowymi aranżacja będzie spójna i harmonijna.

Kuchenna fototapeta Trawy – oryginalna dekoracja - Często zastanawiamy się nad zagospodarowaniem fragmentu ściany, który znajduje się pomiędzy górnymi a dolnymi szafkami w kuchni. Przeważnie lądują tam nudne płytki, ale my mamy dla was inną propozycję, tj. fototapetę Trawa. Jest niesłychanie dekoracyjna, nowoczesna i zdecydowanie bardziej oryginalna niż oklepane płytki. Jest też niedroga, więc jak się znudzi można zmienić dekor na inny. A do tego, jest też dostępna w wersji laminowanej, odpornej na zachlapania i zabrudzenia oraz łatwej do czyszczenia.

Jak stworzyć okno z widokiem na łąkę? - Na widok za oknem nie masz za bardzo wpływu i jeśli jest niespecjalny, to musisz się z tym pogodzić. Za to o wyglądzie ścian możesz decydować, więc stwórz sobie dodatkową, o wiele przyjemniejszą imitację widoku za oknem. Co myślisz o pięknej, nasłonecznionej łące? Jeśli chcesz mieć taki widok, sprawdź naszą kategorię fototapety Trawy. Znajdziesz tam spory wybór takich wzorów. Wybierz miejsce na dekorację i zadbaj o ograniczenie jej z obu stron za pomocą pasów materiału lub jednokolorowej ściany. Tak powstanie iluzoryczne okno.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.