Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - R9Q23TB
Do końca oferty pozostało Sat, 19 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety trawy

Zwykłe rośliny w niezwykłej wersji – fototapety Trawy

W naszej kolekcji ozdób ściennych wykorzystujemy przeróżne motywy ze swojego otoczenia, nawet te najbardziej zaskakujące. Dzięki temu powstają naprawdę oryginalne wzory, które potem efektownie zdobią wasze wnętrza. Wiemy, że lubicie urządzać je w sposób niebanalny i dlatego proponujemy wam przeróżne ciekawe warianty, np. fototapety Trawy.

Fototapety Trawy, czyli maksymalnie uniwersalne dekoracje

Jeśli zastosujemy odpowiednią technikę i wykonamy ciekawe ujęcie, trawa nabiera zupełnie innego wymiaru. Staje się niezwykle dekoracyjna i efektowna, ale ma jeszcze jedną zaletę. Fototapety Trawy są niezwykle uniwersalne i dzięki temu mogą z powodzeniem zdobić wiele wnętrz, zarówno domowych, jak i firmowych czy zupełnie publicznych. Doskonale pasuje do wszelkich nowoczesnych aranżacji, ale również do tych bardziej tradycyjnych.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Nietypowe miejsca na fototapetę Trawy

Mamy w swojej ofercie przeróżne ujęcia trawy, od całych łąk do makro zbliżeń na niewielkie kępki albo pojedyncze rośliny. Dzięki temu zawsze dopasujecie fototapetę Trawy do swoich wnętrz, nawet jeśli nie macie zbyt wiele miejsca. To dekoracja, która świetnie wygląda na całej ścianie, ale też na niewielkim fragmencie. Może ozdobić samotny filar, wnękę, niezagospodarowany pas ściany nad boazerią itd.

Fototapety Trawy w niezwykłej odsłonie

Jedne ujęcia pokazują brązowe, pierzaste rośliny inne wyłącznie ich soczystą, zieloną odsłonę. Na niektórych zdjęciach panuje chaos i plątanina, inne przedstawiają równo przycięte roślinki. Są trawy z kropelkami rosy i ze szronem. Ale dodatkowo, każdy z tych wzorów możecie mieć w wersji monochromatycznej albo w sepii. Wystarczy skorzystać z kreatora dostępnego przy każdej fototapecie Trawa.

Z podmuchem ciepłego wiatru

Każda trawa jest na tyle podatna, że z chęcią p...

Ogród pełen piękna. Wiosną.

Gdzieś tam, daleko w trawie, mieszka życie. Nie...

Zmrożone trawy. Zima nad stawem.

Trawy oraz inne rośliny kwitnące nad jeziorami ...

Co w trawie piszczy?

Odkryj moc, jaką ma w sobie natura. Fototapeta ...

Stojąc na sztorc. Zielona trawa.

Fototapeta z motywem traw to ciekawy i uniwersa...

Z oddechem codzienności natury

To, co na dla Nas do zaoferowania natura, częst...

Skąpane w świeżej, porannej rosie.

Wszystko to, co naturalne jest pełne klasy i ci...

W zielonym rytmie łąki

Każdy kolor jest pełen magii. Jedne mają w sobi...

Poranny prysznic na trawie

Gdy rankiem otwierasz oczy, cały świat budzi si...

Zmrożona rosą...Trawa o poranku

Natura jest nieoceniona. Czerpiemy z niej niezl...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Makro zbliżenia na tapecie Trawy do salonu

Trawę widujemy codziennie, nawet w miastach jest jej całkiem sporo. Miło jest popatrzeć na zadbany, zielony trawnik. Ale czy przyszło wam kiedyś na myśl, że w trawie drzemie duży potencjał dekoracyjny? Okazuje się, że makro zbliżenie na jedno źdźbło lub niewielką kępkę, na której siedzi owad lub tkwią krople rosy to bardzo efektowna dekoracja na ścianę nowoczesnego i modnego salonu. Fototapeta Trawa świetnie skomponuje się z bielą i drewnem, a razem z roślinami doniczkowymi aranżacja będzie spójna i harmonijna.

Kuchenna fototapeta Trawy – oryginalna dekoracja

Często zastanawiamy się nad zagospodarowaniem fragmentu ściany, który znajduje się pomiędzy górnymi a dolnymi szafkami w kuchni. Przeważnie lądują tam nudne płytki, ale my mamy dla was inną propozycję, tj. fototapetę Trawa. Jest niesłychanie dekoracyjna, nowoczesna i zdecydowanie bardziej oryginalna niż oklepane płytki. Jest też niedroga, więc jak się znudzi można zmienić dekor na inny. A do tego, jest też dostępna w wersji laminowanej, odpornej na zachlapania i zabrudzenia oraz łatwej do czyszczenia.

Jak stworzyć okno z widokiem na łąkę?

Na widok za oknem nie masz za bardzo wpływu i jeśli jest niespecjalny, to musisz się z tym pogodzić. Za to o wyglądzie ścian możesz decydować, więc stwórz sobie dodatkową, o wiele przyjemniejszą imitację widoku za oknem. Co myślisz o pięknej, nasłonecznionej łące? Jeśli chcesz mieć taki widok, sprawdź naszą kategorię fototapety Trawy. Znajdziesz tam spory wybór takich wzorów. Wybierz miejsce na dekorację i zadbaj o ograniczenie jej z obu stron za pomocą pasów materiału lub jednokolorowej ściany. Tak powstanie iluzoryczne okno.