Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - 1OPGQGA
Do końca oferty pozostało Mon, 10 Dec 2018 22:59:59 +0000

Fototapety abstrakcja

Fototapety abstrakcja – perfekcyjne dopełnienie nowoczesnego wnętrza i gratka dla domowych kolekcjonerów sztuki nowoczesnej. Abstrakcyjne fototapety to technicyzm, modernizm i elegancki minimalizm. To także najprostszy sposób na to, jak powiększyć wnętrze i za pomocą iluzji optycznej dodać mu nowego wymiaru. Kubistyczne wzory oraz motywy roślinne podglądane przez pryzmat wyobraźni skupiają wzrok, zastanawiają, zmuszają do refleksji i sprawiają, że ozdobione nimi wnętrze po prostu zapada w pamięć. Spirale, mandale, kalejdoskopy i wiązki rozszczepionego światła – geometria kolorów i barwy sztuki przyszłości już teraz zagościć mogą na ścianach domowej sypialni czy profesjonalnego i stawiającego na nowe technologie biura.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Sztuka abstrakcyjna jest jak muzyka. W obu tych dziedzinach poruszany temat nie jest omawiany wprost, przy pomocy oczywistych, czytelnych dla wszystkich środków. Kluczowe dla danej kreacji zagadnienie ilustruje się raczej przez zastosowanie konkretnych kolorów, faktur czy kontrastów, a nie przez nakreślenie na płótnie figuratywnych, oczywistych motywów. To właśnie dzięki tak wysublimowanemu podejściu do sztuki tworzenia – dzieła abstrakcyjne są cudownie niejednoznaczne, podatne na interpretacje i pobudzające wyobraźnię. Fantazyjne, odrealnione, niezwykle bogate obrazy i grafiki otwierają przed nami drzwi do innego wymiaru i zapraszają do odbycia podróży do świata artystycznej wyobraźni, gdzie każdy – pozornie nieistotny – kleks czy linia mają swoje wielowątkowe znaczenie. Nie wszystko co umieszczamy w pomieszczaniu jako dekoracja musi konieczne przedstawiać coś konkretnego. Wszak najróżniejsze wzory bez określnego kształtu czy celu również mogą stanowić element dekoracyjny. Najlepiej zatem w takiej sytuacji wykorzystać fototapety abstrakcja. Dzięki temu będziemy mieli okazje umieścić u siebie nie tylko coś oryginalnego i niepowtarzalnego, ale związanego ze sztuką. Wszak jak wiadomo abstrakcja to jeden ze stylów wykorzystywanych przez malarzy. Nie mniej jednak to co umieścimy na ścianie wcale nie musi być kopią ich dzieła. W celu wykonania fototapety abstrakcje użyto własnych pomysłów i stworzono połączenie różnych kolorów, kształtów i kierunków. Dzięki temu mamy możliwość stworzenia z tej dekoracji ściennej wiele oryginalnych aranżacji. Na pewno dopasujemy je do stylu danego pomieszczenia. Co wiece mamy możliwość uatrakcyjnienia dekoracji dzięki temu, że na fototapecie coś się dzieje i jest kolorowo. W związku z tym mimo iż nie ma na tej dekoracji niczego konkretnego to i tak stanowi ona niezwykle ciekawa i przyciągająca uwagę dekoracje pomieszczenia.

Bawaria w moim pięknym domu

Kolory są nie tylko barwą świata - to jedna z w...

Świetiste muzyczne apogeum

Tak niewiele trzeba, by świat wydawał się lepsz...

Pomarańczowe zawirowania powietrza

Abstrakcyjne motywy są najlepszym sposobem na w...

Artyzm z duszą piękna

Fototapeta jest idealnym dodatkiem do każdego t...

Wejście do tajemnic losu

Każdy z Nas ma parę sekretów, które najchętniej...

W dymach niebieskiego smaku

Życie potrafi zaskakiwać. Nieprzewidywany kolor...

Techno-nowinka w kolorze

Techno-nowinka w kolorze to fototapeta idealna ...

Kreatywność w niebieskich szarościach

Fototapeta jest nie tylko doskonałą alternatywą...

Świecące, iskrzące się

Małe świecące, iskrzące się wręcz punkciki będą...

W niebieskich falach oceanu

Niecodziennie możemy patrzeć na pędzące w Naszą...

Słońce wśród geometrycznych chmur

Słońce wśród geometrycznych chmur tajemniczo pr...

Disco party - czas na zabawę !

Każde wnętrze zasługuje na drugą szansę, nowe ż...

Delikatność w słonecznej zieleni

Zielenić zaczyna się wszystko na wiosnę, jednak...

Zielone myśli, zielone sny

Zielone myśli, zielone sny, zielona miłość, zie...

Z miłości do wiecznej młodości

Człowiek z dnia na dzień jest coraz starszy i c...

Bomblujące bąble w czerni

Niby nie wydają się inne od otoczenia, jednak j...

Limonkowo zielona rozeta

Fantazyjne wzory na ścianie to doskonały pomysł...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Plamy, punkty i kreski – obrazy i grafiki abstrakcyjne postrzegamy, w pierwszej kolejności, jako zbiory chaotycznych, niesprecyzowanych, a nawet przypadkowych pociągnięć pędzlem czy uderzeń rysikiem. Nic bardziej mylnego, bo każde, zapełnione w ten sposób płótno zawiera w sobie artystyczną głębię – opowiadającą niezwykłą historię, odwołującą się do istotnych wydarzeń czy wielkich emocji. Prawdziwe znaczenie takich grafik i obrazów odczytywane jest tylko przez prawdziwych koneserów sztuki, a więc – przez osoby o wrażliwym usposobieniu. Przez to fototapety abstrakcyjne, dzięki niezwykłej wielopłaszczyznowość zaklętych w ich ramach wyobrażeń i malarskich przedstawień, przestają być jedynie dodatkami wnętrzarskimi, a zaczynają definiować gusta i opisywać wrażliwość artystyczną ich właścicieli.