Uwaga Promocja!
Rabat -50% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - P8LHW56
Do końca oferty pozostało Mon, 17 Jun 2019 21:59:59 +0000

Fototapety Neony

Ultranowoczesne dekoracje? Fototapety Neony!

We wnętrzu, które jest utrzymane w całkiem nowoczesnym stylu nie można zastosować dekoracji o innym charakterze, bo aranżacja stanie się niespójna, a przecież styl nowoczesny to maksimum harmonii. To jednak nie problem, bo mamy dla zwolenników takich stylizacji specjalną kategorię ozdób. To Fototapety Neony, doskonałe dekoracje ścienne do ultranowoczesnych wnętrz.

Fototapety Neony, które tworzą niesamowity klimat

Idealna dekoracja ścienna to nie tylko zwykła okładzina. Powinna przede wszystkim sprawiać, że wnętrze stanie się ciekawe i atrakcyjne wizualnie. Powinna je odmieniać i tworzyć specyficzny klimat. I takie są właśnie nasze fototapety Neony. Jeśli masz np. salon urządzony w stylu nowoczesnym, wybierz jeden ze wzorów umieszczonych tej kategorii. Przekonasz się, że fototapety Neony zmieniają klimat wnętrza.
Gra czerni i światła na fototapetach Neony

Fototapety Neony to specyficzne dekoracje. Większość wzorów ma ciemne tło, z którym figlują świetlne motywy ułożone w różny sposób. Od razu widać, że taka ściana powinna mieć odpowiednią oprawę, aby wnętrze nie stało się zbyt ponure, męczące i dziwne. Dla zachowania odpowiedniego balansu warto zapewnić tak udekorowanej ścianie sąsiedztwo bieli albo koloru nawiązującego do świetlnych przebłysków.

Fototapeta Neony do domu czy do firmy?

Są dekoracje, które nadają się wyłącznie do domu, jednak w przypadku fototapet Neony jest nieco inaczej. To z pewnością typowo nowoczesne dekoracje, ale też i bardzo uniwersalne pod kątem zastosowania. Mogą zdobić każde nowoczesne wnętrze domowe, ale też i firmowe czy całkiem publiczne. Nasze fototapety Neony mają charakter, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie panuje efektowny desing.

Z mocą kubicznego rozbłysku

Wyjątkowa propozycja wnętrzarska, jaką jest fot...

Niczym deszcz meteorów

Z nieba, sponad nieboskłonu spadają piękne łuny...

Neony. Księżyce w idealnej pełni

Jak ciekawie mogłoby wyglądać niebo, gdybyśmy m...

Molekularny blask neonów

Wokół nas roztacza się magia. Dzięki niej jeste...

Abstrakcyjne neony w czerni

Każdy kocha kolory, jednakże ich intensywność w...

Pocałunek neonowego blasku

Nic nie jest w stanie zastąpić blasku neonu. Dz...

Kreatywne koliste kolory

Jeśli mamy w głowie wizję, nasz świat jest pouk...

Stwórz niesamowity klub lub pub z fototapetą Neony

Nowoczesny lokal, który najczęściej gości młodych ludzi musi odpowiednio modnie wyglądać. Jeśli więc otwierasz albo remontujesz klub rozrywkowy albo pub i chcesz mieć tam trendy wnętrza, które przyciągną klientów, przejrzyj kategorię fototapety Neony. Na pewno wybierzesz jakiś ciekawy wzór, który posłuży za podstawę nowej aranżacji. Neonowy klimat dekoracji podkreśl dodatkowym oświetleniem punktowym i gadżetami, które świecą barwami użytymi na wybranym wzorze. W ten sposób uzyskasz niesamowity klimat w swoim lokalu.

Fototapety Neony w nietypowych miejscach

Dekoracje ścienne w większości wymagają sporego kawałka ściany, aby się ładnie zaprezentować. Mamy jednak na naszej stronie również wzory, które dobrze wpisują się w niewielkie i nietypowe fragmenty ścian. To fototapety Neony. Na zamieszczenie takiej ciekawej dekoracji możesz wykorzystać każdą wnękę, niewielki skrawek w kącie pokoju, filar w łazience albo przestrzeń pomiędzy górnymi, a dolnymi szafkami w kuchni. Wstawki z naszych fototapet Neony na wymiar ciekawie podkreślają charakter wnętrz i przykuwają wzrok.

Modny pokój nastolatka z fototapetą Neony

Udekorowanie pokoju nastolatka to zadanie, któremu ciężko sprostać. Każdy pomysł może spotkać się z krytyką, a próba przeforsowania rodzicielskich koncepcji wywołać wielkiego focha. Dlatego najlepiej każdy kolor i detal wybierać wspólnie z latoroślą. Razem również odwiedźcie naszą stronę i wybierzcie dekoracje ścienną. Jedna z naszych propozycji to fototapety Neony, które wpisują się idealnie w nastoletnie wymagania. Z taką ozdobą łatwo stworzycie trendy przestrzeń dla nastoletniego człowieka.

Zobacz także

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki