Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - M2XB4A5
Do końca oferty pozostało Thu, 21 Feb 2019 22:59:59 +0000

Fototapety Neony

Gra świateł i laserów, żywe kolory i najróżniejsze kształty oraz wzory. Tak właśnie prezentują się fototapety neony jakie przygotowaliśmy specjalnie dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne aranżacje, a także barwne i abstrakcyjne wzory. Wśród tych fototapet na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy tutaj pojedyncze kolory jak i mieszkanki barw przechodzących w różne odcienie. Każda fototapeta neony jest przygotowana w taki sposób by wyróżniać się na tle pozostałych. Dlatego też za każdym razem powstaje niepowtarzalna dekoracja wyglądająca jak zabawa różnych świateł. Nie oznacza to bynajmniej, że jedynie wzory typowo abstrakcyjne można znaleźć w tej kategorii. Jak najbardziej dla miłośników bardziej tradycyjnych aranżacji przygotowaliśmy fototapety ukazujące znane przedmioty czy zwierzęta. Jednak wszystko przedstawione jest w neonowy sposób, żywe świecące kolory.
Swobodnie rzucona w przestrzeń wiązka światła, która na każdym odcinku jest w innym kolorze. Oczywiście przechodzą w nową barwę niezwykle płynnie. Kilka strumieni światła w różnych lub tych samych kierunkach i kolorach. Większość z nich jest abstrakcyjnym wzorem, który wygląda jakby układał się dopiero w przestrzeni. Nie mniej jednak wśród tego wszystkiego możemy zaleźć neonowe postacie czy rośliny, a nawet zwierzęta. Chociaż wszystko jest tylko konturem, zarysem. Jednym słowem mamy w takiej sytuacji dany kształt ukazany światłem bardzo kolorowym. Kolejnym rodzajem fototapety neon jaką przygotowaliśmy są napisy. Kilka fototapet ukazujących świecące słowa. Niezależnie od tego jaki widok wybierzecie w tej kategorii wszystkie z pewnością będą nie tylko barwne, ale również z wrażeniem jakby faktycznie świeciły. Dają blask, który widoczny jest na każdej dekoracji ściennej w tej kategorii.

Z mocą kubicznego rozbłysku

Wyjątkowa propozycja wnętrzarska, jaką jest fot...

Niczym deszcz meteorów

Z nieba, sponad nieboskłonu spadają piękne łuny...

Neony. Księżyce w idealnej pełni

Jak ciekawie mogłoby wyglądać niebo, gdybyśmy m...

Molekularny blask neonów

Wokół nas roztacza się magia. Dzięki niej jeste...

Abstrakcyjne neony w czerni

Każdy kocha kolory, jednakże ich intensywność w...

Pocałunek neonowego blasku

Nic nie jest w stanie zastąpić blasku neonu. Dz...

Kreatywne koliste kolory

Jeśli mamy w głowie wizję, nasz świat jest pouk...

Wszystkie fototapety neon wykonaliśmy z wysokiej jakości materiałów. Dzięki najlepszym barwnikom i nowoczesnej technologii uzyskaliśmy wrażenie jakby dekoracje naprawdę były neonowe i świeciły. Dlatego też za pomocą naszych fototapet możecie uzyskać bardzo ciekawą i oryginalna dekoracje pomieszczenia. Wśród licznych wzorów znajdziecie konkretne kształty i napisy jak i wzory pełne abstrakcji. Na jednych fototapetach neony tworzone są z jednego rodzaju światła, dotyczy jego barwy, a na innych mamy grę kolorów w różnych odcieniach. Jesteśmy przekonani, że taka różnorodność dekoracji ściennych jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagający gust. Istnieje również możliwość dopasowania pod względem wielkości czy poziomu dekoracji do konkretnej ściany. Zależy również nam na tym, by nasze fototapety neony prezentowały się w każdym wnętrzu z jak najlepszej strony.

Zobacz także

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki