Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - 842F10
Do końca oferty pozostało Sun, 17 Feb 2019 22:59:59 +0000

Fototapety kosmos

Któż by nie pragnął wybrać się w kosmiczną wycieczkę szlakiem Drogi Mlecznej , czy też na czerwoną planetę Mars. Ten tajemniczy, w dużej mierze nie poznany wszechświat stał się obiektem pożądania wielu naukowców, podróżników czy też badaczy. Wspaniałe barwy, nietypowe formy oraz ciekawe obszary niczym magnes przyciągają wielu fanów kosmosu. Bogata różnorodność form znajdująca się w wszechświecie sprawiła że powstały inspirujące fototapety, które mogą stać się ciekawym elementem wystroju niemal każdego wnętrz. Idealnie spełnią swoją rolę w pokoju nastolatka, szkolnej klasie, planetarium czy pracowni astronomicznej. Gwiazdy, planety, białe karły, galaktyki oraz inne twory kosmosu od wielu wieków zachwycają oraz motywują do powstawania coraz to nowszych technologii służących eksploracji wciąż w dużej mierze niepoznanej części naszego świata.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Wszystko co nas otacza, jest tworem powiększającego się kosmosu. Zdjęcia galaktyk, wyglądają jak zakropkowane wiry wodne, które w rzeczywistości są o wiele większe, jedna mała kropeczka, może być całą planetą tak jak nasza, trudno sobie wyobrazić ogrom wszechświata, nawet największe umysły zachodzą w głowę aby poznać jego tajemnice, możemy jednak przyjrzeć się co takiego znajduje się w kosmosie, pozwalają nam na to zdjęcia, wykonywane przez satelity czy teleskopy. Widzimy pojedyncze planety jak i przeogromne, rozległe galaktyki. Spoglądając w niebo widzimy gwiazdy, dla nas to tylko jasne kropki na granatowym niebie, w rzeczywistości każda z tych kropek jest jak nasze Słońce, już na powierzchni naszej planety widzimy tak odległe elementy kosmosu, a trzeba pamiętać, ze na tym on się nie kończy. O wiele więcej można już obserwować za pomocą teleskopu i jeszcze więcej teraz na naszych zdjęciach, które zafascynują niejednego fana wszechświata, a może też zaciekawią zwykłego laika, do zapoznania się z chociaż garstką informacji.

Magia czerwonej planety

Kiedy Nasza wyobraźnia sięgała gwiazd, nie było...

Widziane przez niewidoczne

Oczy to doskonały narząd, nie jest jednak wszec...

Tam, gdzie stanie ludzka noga

Kosmos jest dla człowieka materią nadal niedost...

Międzyplanetarne poczucie piękna

Fantastycznie, że życie może toczyć się również...

Ziemia widziana z niewidocznego

Nie każdy z Nas ma możliwość oglądania Ziemi z ...

Planetarne uniesienia w purpurze

Gdzieś tam ponad nieboskłonem może istnieć życi...

Układ słoneczny. Nasz dom.

To, co Nas otacza, a nie jest widoczne gołym ok...

W świecie ponad Nami

Istnieje wiele równoległych światów, które gdzi...

Tam, gdzie nie dociera spojrzenie

Nasze oczy widzą tyle, ile jest w stanie udźwig...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Niebieskie, fioletowe, pomarańczowe oraz granatowe barwy bezpośrednio kojarzą się nam z kosmosem. Czerwone planeta, ekscytujące pierścienie, gwiezdny pył to tylko kilka z wielu fascynujących obiektów jakie zostały przedstawione na fototapetach w tej kategorii. Ponadczasowy styl, intensywna głębia koloru oraz wysoka jakość wykonania produktów sprawią że pomieszczenie zamieni się w fascynujący, odległy świat galaktyk. Takie zjawiska jak czarna dziura, wędrówka planet czy spalanie gwiazd nie są dostępne na co dzień , dlatego tym bardziej wzrasta zainteresowanie tym ekscytującym tematem. Bogactwo form a także kształtów, pozwoliło na stworzenie niepowtarzalnych ujęć, które teraz mogą stać się częścią wystroju wnętrza zmieniając je nie do poznania.