Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - R9Q23TB
Do końca oferty pozostało Sat, 19 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety kosmos

Inspiracji szukamy wszędzie – fototapety Kosmos

Na ziemi jest cała masa inspiracji dekoracyjnych, które warto wykorzystywać, jednak w dzisiejszych czasach nie lubimy ograniczeń i sięgamy dalej. W poszukiwaniu piękna, które mogłoby zdobić wasze ściany ruszyliśmy na podbój przestworzy i tak powstała niezwykła seria fototapet Kosmos. Na pewno was zainteresuje ten rodzaj dekoracji.

Hipnotyczna fototapeta Kosmos do nowoczesnych wnętrz

Szukasz dekoracji ściennej, która nie tylko zdobi, ale też fascynuje i zaskakuje? Nasza kosmiczna propozycja z pewnością spełnia te kryteria. Nowoczesny salon, jadalnia, sypialnia lub kuchnia to doskonałe miejsce na udekorowanie ściany jedną z naszych hipnotycznych fototapet Kosmos. Tworzą ciekawy klimat we wnętrzu, przyciągają wzrok i nigdy się nie nudzą.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Światłem wydobędziesz głębię z fototapety Kosmos

Obiekty znajdujące się w kosmosie często świecą własnym światłem, dzięki czemu widać je na tle czarnej przestrzeni. Dlatego te widoki tak bardzo nas fascynują. Każda z naszych fototapet Kosmos ukazuje takie świecące obiekty, przez co na ścianie wygląda bardzo efektownie. Warto jednak spróbować wyciągnąć z dekoracji głębię oświetlając ją punktowo.

Fototapeta Kosmos – małe gwiazdy czy wielkie planety?

Na naszej stronie znajdziecie sporą ilość kosmicznych dekoracji w różnym stylu. Niektóre ujęcia są naturalne, na innych efekty zostały podkręcone komputerowo. Są wzory pełne drobnych, uroczych gwiazdek i warianty bardziej wyraziste, z wielkimi planetami na pierwszym planie. Ta ostatnia opcja dobrze zaprezentuje się w większym wnętrzu, a fototapety Kosmos z drobnymi obiektami dobrze sprawdzą się w małym pokoiku.

Daleko, lata świetlne stąd

Z utęsknieniem czekasz na odkrycie technologii ...

Magia czerwonej planety

Kiedy Nasza wyobraźnia sięgała gwiazd, nie było...

Widziane przez niewidoczne

Oczy to doskonały narząd, nie jest jednak wszec...

Tam, gdzie stanie ludzka noga

Kosmos jest dla człowieka materią nadal niedost...

Międzyplanetarne poczucie piękna

Fantastycznie, że życie może toczyć się również...

Ziemia widziana z niewidocznego

Nie każdy z Nas ma możliwość oglądania Ziemi z ...

Planetarne uniesienia w purpurze

Gdzieś tam ponad nieboskłonem może istnieć życi...

Układ słoneczny. Nasz dom.

To, co Nas otacza, a nie jest widoczne gołym ok...

W świecie ponad Nami

Istnieje wiele równoległych światów, które gdzi...

Tam, gdzie nie dociera spojrzenie

Nasze oczy widzą tyle, ile jest w stanie udźwig...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Fototapeta Kosmos na sufit – kreatywna sypialnia

Nasze dekoracje ścienne, jak sama nazwa wskazuje, są głównie na ścianę. Ale mamy także w ofercie wzory, które idealnie pasują również na sufit. Jedna z takich opcji to fototapety Kosmos. Leżysz na łóżku w sypialni i po prostu patrzysz w górę. A tam hipnotyczny, fascynujący widok na jakąś gwiezdną mgławicę albo odległą galaktykę. Dekoracyjny odlot i świetny efekt. Ciekawie będzie też wyglądać przedłużenie takiego kosmicznego widoku na jedną ze ścian. Dla podkreślenia efektu pozostałe powierzchnie powinny być jednokolorowe.

Pokój małego zdobywcy i fototapeta Kosmos Planety

Otoczenie, w jakim przebywają nasze pociechy, powinno być przyjazne i po prostu ładne. A jeśli dodatkowo będzie pobudzać wyobraźnię młodego człowieka i podkręcać jego chęci poznawcze, to stworzymy aranżację idealną. Takie możliwości dają m.in. nasze fototapety Kosmos. Są bardzo efektowne i wywołują u dzieci szerokie uśmiechy, ale dodatkowo fascynują tajemniczością kosmicznych przestworzy. Inspirują nasze pociechy, dzięki czemu tworzą się nowe historie, rodzą marzenia i pojawia się chęć do poznania tego świata. I pięknie i kreatywnie.

Fototapeta 3D Kosmos do modnego salonu

Jednym z modnych ostatnio trendów wnętrzarskich jest tworzenie wnętrz ultranowoczesnych o nieco futurystycznym charakterze. Salon w takiej odsłonie to bardzo minimalistyczne, ale designerskie meble oraz niewielka ilość dodatków. Tu nie ilość, a forma, która zachwyca ma znaczenie. Ale takie wnętrze nie powinno mieć po prostu białych ścian, tu doskonale wkomponuje się jedna z naszych fototapet Kosmos. Jeśli chcesz urządzić salon wyprzedzający epokę, zajrzyj do tej kategorii i wybierz jeden z kosmicznych widoków.