Fototapety do salonu fryzjerskiego

Fototapeta ścienna do salonu fryzjerskiego - Czas, kiedy ściany salonów fryzjerskich malowano farbą olejną albo pokrywano kafelkami, minął już bezpowrotnie. Oczywiście, nadal pozostała tendencja do stosowania powierzchni zmywalnych, ale to już zupełnie inna historia. Dziś, oprócz odporności ścian na zabrudzenia i zachlapania, liczy się ich design. A czy można to połączyć? Oczywiście, za pomocą fototapet ściennych do salonu fryzjerskiego. Jakość fototapet zapewnia piękny efekt i trwałość - Fototapety ścienne do salonu fryzjerskiego, które znajdziecie na naszej stronie, są połączeniem efektownej dekoracji, która robi wielkie wrażenie i okładziny, która wytrzyma niejedno zachlapanie czy zabrudzenie, a nawet lekkie uszkodzenia. Nasze fototapety są wydrukowane w wysokiej rozdzielczości, co zapewnia idealny odbiór estetyczny. A dodatkowo, można je czyścić szmatką i detergentami.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje do salonu fryzjerskiego z fototapetą

Kwintesencja stylu

Każdy, kto przekroczy tylko próg salonu fryzjerskiego ozdobionego ową niezwykłą fototapetą,...

W objęciach piękna

Nowoczesność, znakomity dobór kolorów, niezwykła dbałość o każdy detal – nic więc dziwnego, że...

W krainie piękna

Każdy salon fryzjerski będzie prezentował się naprawdę zachwycająco, kiedy pojawi się w nim ta...

Włosowe love

Jaka powinna być idealna ozdoba naścienna do salonu fryzjerskiego? Przede wszystkim oryginalna,...

Światło, energia, blask – dobierz właściwą fototapetę

Jeśli szukasz pomysłu na ozdobienie ścian w swoim salonie fryzjerskim, na pewno wiesz już, w jakim stylu będzie cała aranżacja. Teraz spróbuj wcielić się w rolę klienta i zastanów, czego potrzebuje. Wizyta u fryzjera to dla niego miły przerywnik w obowiązkach, taka chwila dla siebie. Zapewnij klientom pozytywną energię, na przykład za pomocą ciekawej dekoracji z użyciem efektownej fototapety do salonu fryzjerskiego.

Fototapeta, która dekoruje, ale nie dominuje

Co najczęściej można zobaczyć na ścianie u fryzjera? Mnóstwo wielkich zdjęć głów modeli i modelek z modnymi fryzurami. To taki trik marketingowy, który ma świadczyć o możliwościach fachowca, a tak naprawdę w większość to dekoracja tandetna i męcząca. Udekoruj swoje ściany inaczej. Użyj naszych fototapet ściennych do salony fryzjerskiego, stwórz gustowną i harmonijną aranżację.

Fototapeta do salony fryzjerskiego w stylu glamour

Dobry salon powinien się kojarzyć z profesjonalizmem, miłym traktowaniem i prestiżem, ale też powinien wywoływać dobre skojarzenia estetyczne. Jeśli wystrój jest pozbawiony gustu, klient może założyć, że fryzura też będzie tandetnie wykonana. Dlatego zadbaj o swój wizerunek. Proponujemy ci piękne fototapety ścienne do salonu fryzjerskiego w stylu glamour. To świetne imitacje brokatu, cekinów, pikowanej skóry z diamentami, mozaiki, marmuru itd. Wysoka rozdzielczość i niesamowity efekt w pomieszczeniu.

Piękne fryzury wymagają godnej oprawy-fototapeta do salonu - Wspomniane wcześniej zdjęcia z głowami modeli to oczywiście nie jest zakazana dekoracja do salonu fryzjerskiego. Jest jak najbardziej adekwatna do miejsca i rodzaju usług, ale już w zupełnie innej odsłonie. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór fototapet do salonu fryzjerskiego w postaci pięknych zdjęć fryzur w wersji artystycznej. Duży kadr, piękna modelka i jeszcze piękniejsze włosy. Jeśli będzie korespondować z resztą aranżacji, to będzie strzał w dziesiątkę.

Imitacje drewna i innych materiałów-oryginalna fototapeta - Nowoczesny salon fryzjerski musi przyciągać nowatorskim podejściem do dekorowania wnętrz. Dziś klienci mają o wiele większą świadomość konsumencką i zwracają uwagę na każdy detal, również na to, jak wygląda salon. Dlatego warto włożyć trochę energii w urządzenie wnętrza, np. za pomocą ciekawie wyglądających fototapet ściennych do salonu fryzjerskiego, które imitują drewno, cegłę, beton itd. Gwarantujemy wysoką jakość wydruku i prestiżowy wygląd salonu z taką dekoracją.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.