Naklejki Trawy

W tradycyjnym, zielonym wydaniu – wypełnią wnętrze biura pozytywną, nastrajającą do kreatywnej pracy energią, a domowy salon czy pokój dziecięcy w jednej chwili zamienią w słoneczną, sprzyjającą do zabawy lub popołudniowej drzemki łąkę. W wersji fantazyjnej, kolorowej, nieco odrealnionej – naklejki ścienne trawa pobudzą wyobraźnię i sprawią, że udekorowane nimi wnętrze stanie się nieco surrealistyczne, bardzo nowoczesne, głęboko zapadające w pamięć. Niezależnie od wariantu, proponowane stickery nadadzą wnętrzu wyjątkowej wymowy i pomogą w realizacji nawet najśmielszych planów aranżacyjnych.

Z powodzeniem zastąpią naturalne kwiaty lub będą wiernie towarzyszyć umieszczonym w donicach i flakonach paprotkom, różom i kaktusom. Dzięki ogromnej ilości dostępnych wzorów – sprawdzą się w każdej konwencji stylistycznej: od klasycznej sypialni, przez łazienkę zaaranżowaną na modę orientalną, na nowoczesnym biurze skończywszy. Dzieląc trawiaste naklejki ścienne na kępki i wybierając spośród różnych wariantów kolorystycznych, bez najmniejszego problemu ozdobimy najmniej reformowalne i nieustawne wnętrze sympatycznymi klombami, zamienimy je w letnią łąkę lub udekorujemy motywem stworzonym na wzór wiecznie kwitnącej, słonecznej rabatki.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.