Obrazy do kuchni

Obraz do kuchni – odmieniamy twoje mieszkanie - Urządzając kuchnię pamiętamy, aby wszystko było praktyczne, dobrej jakości, zmywalne itd. Kupujemy więc dobry sprzęt i meble, które zniosą trudy kuchennych warunków. Zwykle jednak zapominamy o tym, żeby tą przestrzeń jakoś udekorować, a szkoda. Chcemy to zmienić i dlatego przedstawiamy wam spory wybór obrazów do kuchni w różnych stylach. Wyrazisty detal do dużej kuchni - obrazy tryptyki do kuchni - W wielu przypadkach nasze kuchnie są niewielkie, więc i obraz nie może być duży. Ale wszędzie tam, gdzie macie nieco większe możliwości i porządny kawałek pustej ściany, może zawisnąć bardziej imponująca dekoracja. Ciekawą alternatywą są nasze obrazy tryptyki do kuchni. Zajmują więcej miejsca, ale też oferują o wiele większe wrażenia estetyczne.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje do kuchni z Obrazem

Makro buteki

Kolorowy minimalizm z podziałem na strefy. Postaw na barwne butelki, czyli makro efekt...

Energetyczna kuchnia

Kolory mają potężny wpływ na nasz nastrój. Zapewnij sobie codzienną dawkę energii i połącz...

Smak Herbaty

Dla smakoszy herbaty, dla smakoszy dobrego gustu, dla podkreślenia charakteru wnętrza, dla...

Źdźbła zbóż

Dojrzałe źdźbła zbóż łapiące ciepło zachodzącego słońca uwiecznione na płótnie w twoje własnej...

Wyznacz ścianę na obraz do kuchni

Całkiem pusta ściana w kuchni, na której można ładnie wyeksponować ciekawy dekor to raczej rzadkość. Ale obraz do kuchni można wkomponować w różnych miejscach, wystarczy odrobinę fantazji. Może to być ściana nad niewielkim stolikiem albo nad lodówką. Ciekawa opcja to także wąska ściana obok okna, gdzie można wkomponować jeden z wielu dostępnych rozmiarów. Efekt będzie imponujący.

Nowocześnie albo tradycyjnie – obrazy do kuchni

Nasze kuchnie bywają bardzo różne, bo i paleta możliwości ogromna. Od stylu rustykalnego czy babcinego do sterylnych pracowni pełnych chromu albo błyszczącej bieli. Ale do każdego ze stylów warto dopasować dekoracyjny detal, który będzie pasował do całości. Na naszej stronie znajdziecie na tyle rozbudowaną ofertę, że na pewno coś wybierzecie. Są ultra nowoczesne obrazy do kuchni, ale także wersje bardziej tradycyjne.

Nowoczesne obrazy do kuchni, czyli artystyczna abstrakcja

Dzisiejsze kuchnie nie są już monotematyczne, więc ich dekoracje nie muszą już krążyć wyłącznie wokół tematu jedzenia. Dzięki temu powstają kuchenne aranżacje, których nie powstydziłby się niejeden projektant, artysta czy architekt. Jeśli marzy ci się właśnie taka designerska kuchnia, dekoracji szukaj na naszej stronie. Znajdziesz tu wiele nowoczesnych obrazów do kuchni z artystyczną abstrakcją. Można wybrać wersję kolorową albo monochromatyczną, w zależności od stylu aranżacji i waszych upodobań.

Apetyczne obrazy do kuchni pobudzają kreatywność - Jeśli chcesz, aby wystrój twojej kuchni nawiązywał do potraw, które tam powstają, ale w ciekawych sposób, mamy dla ciebie wyjątkowe dekoracje. Ogromne owoce i warzywa w nowoczesnej odsłonie na obrazach do kuchni to ozdoby, które dają dobrą energię. Z kolei zbliżenia na gotowe potrawy zaostrzają apetyt na kulinarne doznania, a widok filiżanki kawy i ciastka miło nastraja do chwili wyciszenia lub miłej rozmowy. Każdy z naszych kulinarnych obrazów do kuchni to dekoracyjna „wisienka na torcie”.

Ciekawy efekt podzielenia na obrazach tryptykach do kuchni - Kuchnię, w której jest sporo miejsca i odpowiednich rozmiarów ściana, warto ozdobić w sposób bardziej efektowny. Mamy dla was interesującą opcję. Każdy z wybranych obrazów możecie sobie podzielić na części, dzięki czemu powstają ciekawe obrazy tryptyki do kuchni i inne formy. Można mieć od 2 do 5 części, a oprócz tego niektóre wzory dostępne są w różnych ułożeniach. Takie rozproszenie obrazu sprawia, że nabiera on zupełnie innego, ciekawszego wyrazu i stylu.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.