Obrazy dla dzieci

Obrazy dla dzieci – świat bajek w pigułce - Pięknie urządzony, bajkowy pokój dziecięcy to spełnienie marzeń każdego malucha i ambicja wielu rodziców. Nic dziwnego, bajki są nierozłączną częścią pierwszego etapu życia każdego z nas. Dlatego, urządzając dziecinny pokój, zadbaj o odpowiednie elementy wystroju i skorzystaj z naszej oferty. Na naszej stronie czekają wesołe obrazy dla dzieci, pełne kolorów i bajkowych postaci. Przyjazny obraz do pokoju malutkiego dziecięcego - Wybierając obraz dla niemowlęcia, weź pod uwagę, że takie dziecko wystraszyć zbyt głośną muzyką, nagłym hałasem, ale też wielkimi zabawkami i kształtami. Aby więc mogło spokojnie przebywać w swoim dziecięcym świecie, nie fundujmy im negatywnych wrażeń. W takim przypadku należy wybierać obrazy do pokoju dziecka w spokojnych barwach, a także z drobnymi i rozproszonymi detalami.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje dla dzieci z Obrazem

Być księżniczką Krainy Lodu

Zima nigdy nikomu nie kojarzyła się z czymś przyjemnym – nie można jej jednak omówić piękna i...

Radosne podmuchy wiatru

Nic tak nie działa na huśtawkę jak podmuch lekkiego wiatru. Niech magia każdego z nich nadaje...

Misiowi Strażnicy snu

Chcesz, żeby Twoje maleństwo spało spokojnie? Zadbaj o to, by podczas ciemnej, groźnej nocy –...

Panda i bambusowe śniadanko

Nie wszyscy wiedzą, że pandy słyną z delektowania się różnymi liściastymi formami – jedną z...

Wydzielamy strefy za pomocą obrazów dla dzieci

Obraz w pokoju dziecięcym może pełnić wyłącznie rolę dekoracyjną, ale można także wykorzystać go w inny, praktyczny sposób. Dzięki odpowiednio dobranemu rysunkowi można w pokoju wyznaczyć osobne strefy do nauki, do spania i do zabawy. Za pomocą naszych obrazów dla dzieci możecie też podzielić wnętrze pomiędzy rodzeństwo, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Dobre sąsiedztwo dla obrazu do pokoju dziecięcego

Główną cechą obrazu dla dzieci jest to, że zwykle zawiera dużo kolorów i elementów. Nawet jeśli jest w tonacji pastelowej, to i tak wiele się na nim dzieje. Dlatego dobra ekspozycja takiej dekoracji to przede wszystkim odpowiednie tło, czyli ściana. Nawet jeśli obraz zawiśnie na wzorzystej tapecie, a nie na gładkiej ścianie, powinien to być wzór delikatny, bez wyrazistych kształtów i kolorów.

Najnowsze inspiracje z użyciem Obrazów dla dzieci

Muffinkowy domek z baśni

Świat nie wygląda jak magiczne miejsca z bajek. By każdego dnia móc czuć się jak we śnie, warto...

W podróży przez świat

Magia dziecięcych pokoików nie opiera się wyłącznie na tonach barwnych i tysiącu pluszaków....

Obrazy tryptyki do pokoju dziecięcego

Doznania, jakie niosą ze sobą obrazy dla dzieci można rozłożyć na raty, a konkretnie na części. Każdy z wzorów, który znajdziecie na naszej stronie można zamówić w jednym, tradycyjnym kawałku albo podzielony na 2-5 części. W ten sposób powstają ciekawe obrazy tryptyki do pokoju dziecięcego oraz inne, podzielone warianty. Taki obraz staje się ciekawszy, uruchamia dziecięcą wyobraźnię. Budzi ciekawość, co takiego znajduje się pomiędzy fragmentami i dzięki temu tworzą się nowe historie.

Pastelowe i wyraziste - obrazy dla dzieci w różnym wieku - Tworząc naszą ofertę obrazów dla dzieci staraliśmy się ją na tyle zróżnicować, aby znalazły się tam wzory dla pociech w każdym wieku. Wiemy, że inne bodźce wizualne działają na niemowlę, a inne na przedszkolaka. Wiemy też, że oczekiwania starszych dzieci zmieniają się błyskawicznie. Dzięki temu kategoria „obrazy dla dzieci” jest na tyle obszerna, że każdy znajdzie coś dla swojej pociechy. Są tu także pastelowe wzory dla najmłodszych dzieci.

Obrazy dla dzieci, które pobudzają wyobraźnię - Wiele obrazów do pokoju dziecka, które mamy w swojej propozycji, zawiera całe sceny z dziecięcych bajek. W takich scenkach zwiera się zwykle duża ilość detali i kolorów, a jest to zabieg zupełnie nieprzypadkowy. Nic tak nie stymuluje wyobraźni dziecka, jak właśnie rysunek pokazujący fragment bajki. To postawa, na której często dziecko buduje swoje opowiadania, rysunki, piosenki czy przedstawienia prezentowane z dumą rodzinie. Dobrze dobrany obrazek to tylko początek świetnej, kreatywnej zabawy.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.