Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - R9Q23TB
Do końca oferty pozostało Sat, 19 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy dla dzieci

Obrazy dla dzieci – świat bajek w pigułce

Pięknie urządzony, bajkowy pokój dziecięcy to spełnienie marzeń każdego malucha i ambicja wielu rodziców. Nic dziwnego, bajki są nierozłączną częścią pierwszego etapu życia każdego z nas. Dlatego, urządzając dziecinny pokój, zadbaj o odpowiednie elementy wystroju i skorzystaj z naszej oferty. Na naszej stronie czekają wesołe obrazy dla dzieci, pełne kolorów i bajkowych postaci.

Przyjazny obraz do pokoju malutkiego dziecięcego

Wybierając obraz dla niemowlęcia, weź pod uwagę, że takie dziecko wystraszyć zbyt głośną muzyką, nagłym hałasem, ale też wielkimi zabawkami i kształtami. Aby więc mogło spokojnie przebywać w swoim dziecięcym świecie, nie fundujmy im negatywnych wrażeń. W takim przypadku należy wybierać obrazy do pokoju dziecka w spokojnych barwach, a także z drobnymi i rozproszonymi detalami.
Wydzielamy strefy za pomocą obrazów dla dzieci

Obraz w pokoju dziecięcym może pełnić wyłącznie rolę dekoracyjną, ale można także wykorzystać go w inny, praktyczny sposób. Dzięki odpowiednio dobranemu rysunkowi można w pokoju wyznaczyć osobne strefy do nauki, do spania i do zabawy. Za pomocą naszych obrazów dla dzieci możecie też podzielić wnętrze pomiędzy rodzeństwo, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Dobre sąsiedztwo dla obrazu do pokoju dziecięcego

Główną cechą obrazu dla dzieci jest to, że zwykle zawiera dużo kolorów i elementów. Nawet jeśli jest w tonacji pastelowej, to i tak wiele się na nim dzieje. Dlatego dobra ekspozycja takiej dekoracji to przede wszystkim odpowiednie tło, czyli ściana. Nawet jeśli obraz zawiśnie na wzorzystej tapecie, a nie na gładkiej ścianie, powinien to być wzór delikatny, bez wyrazistych kształtów i kolorów.

Bujanie i bajanie. Z podmuchem wiatru.

Nie tylko dzieci uwielbiają się bujać. Huśtawka...

Muffinkowa planeta skarbów

Gdyby można było żyć na muffinkowej planecie, j...

Wcinając liście pysznego bambusa

Wszystkie misie lubią błogie lenistwo. Misie pa...

Być jak księżniczka. Zimową porą.

Klasyczny styl wymaga klasycznych dodatków. Jeś...

Z króliczkiem przez świat...

Wystarczy ubrać uśmiech by razem z króliczkiem ...

Obrazy tryptyki do pokoju dziecięcego

Doznania, jakie niosą ze sobą obrazy dla dzieci można rozłożyć na raty, a konkretnie na części. Każdy z wzorów, który znajdziecie na naszej stronie można zamówić w jednym, tradycyjnym kawałku albo podzielony na 2-5 części. W ten sposób powstają ciekawe obrazy tryptyki do pokoju dziecięcego oraz inne, podzielone warianty. Taki obraz staje się ciekawszy, uruchamia dziecięcą wyobraźnię. Budzi ciekawość, co takiego znajduje się pomiędzy fragmentami i dzięki temu tworzą się nowe historie.

Pastelowe i wyraziste - obrazy dla dzieci w różnym wieku

Tworząc naszą ofertę obrazów dla dzieci staraliśmy się ją na tyle zróżnicować, aby znalazły się tam wzory dla pociech w każdym wieku. Wiemy, że inne bodźce wizualne działają na niemowlę, a inne na przedszkolaka. Wiemy też, że oczekiwania starszych dzieci zmieniają się błyskawicznie. Dzięki temu kategoria „obrazy dla dzieci” jest na tyle obszerna, że każdy znajdzie coś dla swojej pociechy. Są tu także pastelowe wzory dla najmłodszych dzieci.

Obrazy dla dzieci, które pobudzają wyobraźnię

Wiele obrazów do pokoju dziecka, które mamy w swojej propozycji, zawiera całe sceny z dziecięcych bajek. W takich scenkach zwiera się zwykle duża ilość detali i kolorów, a jest to zabieg zupełnie nieprzypadkowy. Nic tak nie stymuluje wyobraźni dziecka, jak właśnie rysunek pokazujący fragment bajki. To postawa, na której często dziecko buduje swoje opowiadania, rysunki, piosenki czy przedstawienia prezentowane z dumą rodzinie. Dobrze dobrany obrazek to tylko początek świetnej, kreatywnej zabawy.

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki