Fototapety tekstury

Wyjątkowe dekoracje- fototapety Tekstury - Wokół nas znajdują się przeróżne tekstury, na które nie zwracamy uwagi. Popękana skwarem ziemia, nacieki na skale, kałuża w deszczu, struktura szkła albo lodu czy plaster drewna. Ale kiedy zrobi się duże zbliżenie takiej powierzchni okazuje się, że to bardzo dekoracyjny motyw. Tak właśnie powstały nasze fototapety Tekstura, które proponujemy wam jako modne dekoracje ścienne. Fototapety Tekstury do domu i firmy - Fototapety Tekstura odznaczają się dużą uniwersalnością. Po pierwsze pasują do każdego wnętrza w domu, w firmie i w przestrzeni publicznej. Po drugie, ilość i rozmaitość oferowanych przez nas wzorów sprawia, że można dopasować taką dekorację do wielu modnych stylów aranżacyjnych. Znajdziesz tu dekor do wnętrz skandynawskich, vintage, retro, jungle i wielu innych.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje tekstury z fototapetą

Góralski styl

Marzysz o przytulnym domu z bali, w którym poczujesz się jak w góralskiej chatce? Nic prostszego –...

Historia starego drewna

Na tej dekoracji widzimy drzewo w przekroju, które przedstawia nam cała swoją historię. Możemy się...

W żurnalu – złoto, aż się świeci

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą aranżacji wnętrza czterech kątów, powinieneś rozpocząć od ścian....

W świecie tropikalnego piękna

Dlaczego tropikalne rośliny tak bardzo nas fascynują? Z pewnością nie bez powodu wydaje się być fakt,

Dyskretny urok trójwymiaru – fototapety Tekstury

Tekstura to po prostu deseń, ale w ujęciu przestrzennym, więc naturalnym efektem w przypadku wielu wzorów jest niewielkie złudzenie trójwymiaru. To dodatkowa zaleta naszych fototapet Tekstury, która sprawia, że ściana wybrana na tą dekorację nabiera innego, głębszego wymiaru. Elementy tapety tworzą wrażenie, że leżą w różnych odległościach od widza, co sprawia, że dekor jest niebanalny i efektowny.

Fototapety Tekstury potrzebują światła

Wszystkie fototapety Tekstura z efektem 3D wyglądają jeszcze efektowniej w momencie, kiedy je dodatkowo oświetlimy. W dzień mogą tu operować promienie słoneczne dochodzące z pobliskiego okna, ale wieczorna odsłona to już wasza osobista inwencja. Możecie zdecydować się na oświetlenie punktowe albo listwy led, w zależności od ułożenia wzoru.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet tekstury

Przyroda w makro odsłonie

Chcąc stworzyć efektowną aranżację w salonie nie trzeba wiele. Tak naprawdę wystarczy jeden,...

Przygoda z egzotyką

Moda na dekoracje naścienne z motywami egzotycznymi trwa w najlepsze. Tropikalne liście wszak...

Niech żyje energia!

Żółty to kolor niezwykle energetyczny, taki, na widok którego wprost nie sposób się nie uśmiechnąć....

W otchłani zieleni

Zieleń jest kolorem wykorzystywanym w świecie aranżacji wnętrz bardzo często. Uspokaja, relaksuje,...

Drewniane znakomitości

Ostatnimi czasy bardzo popularne stają się dekoracje naścienne przedstawiające strukturę drewna....

Niezwykłość w codzienności

Jeśli ktoś pragnie na dobre odmienić wygląd swojego nieco nudnego i sztampowego wnętrza,......

Relaks pośród zieleni

Nie na darmo mówi się, że barwa zielona uspokaja, a jednocześnie kojarzy nam się z tym, co dobre, z...

Zielona lekkość formy

Zieleń to barwa wyjątkowa, mówi się o niej, że jest kolorem nadziei. Jednocześnie symbolizuje...

Metalowe oblicze fototapet Tekstura do firmy

Dekoracja wnętrz firmowych wymaga nieco innego podejścia niż ma to miejsce w przypadku domowego salonu czy sypialni. Tu trzeba dopasować wizerunek firmy do profilu działania, a dodatkowo nie można sobie pozwalać na jakieś osobiste wycieczki estetyczne. Powinno być efektownie, ale dość neutralnie. Takie kryteria spełniają nasze fototapety Tekstura imitujące powierzchnie i wzory metalowe. Same w sobie są minimalistyczne i nieco zimne w odbiorze, ale połączone z drewnem lub cegłą tworzą świetny efekt.

Abstrakcyjne fototapety tekstura do nowoczesnych wnętrz - Nasze fototapety Tekstura częściowo są inspirowane naturą albo powierzchniami, które otaczają nas na co dzień, jak beton, drewno, trawa itd. Jednakże mamy także sporą grupę wzorów abstrakcyjnych, które przedstawiają ciekawe desenie w nieco artystyczny sposób. To bardzo efektowne dekoracje, które doskonale pasują do modnego salonu i sypialni. Warto na taką tapetę przeznaczyć dużą ścianę i zapewnić jej sąsiedztwo gładkich ścian lub powierzchni ceglanych albo drewnianych.

Fototapeta Tekstura z deską lub cegłą do salonu - Ściany ozdobione deską lub cegłą mają wielką siłę dekoracyjną, ale wymagają sporych nakładów finansowych. Nie każdy może przeznaczyć taki budżet na remont, czasami też nie można robić dużych modyfikacji, np. w wynajętym mieszkaniu. W takich sytuacjach można te materiały zastąpić jedną z naszych fototapet Tekstura, które świetnie imitują deski, cegłę oraz kamień ozdobny. Wysoka rozdzielczość naszych wydruków sprawia, że odbiór estetyczny dekoracji jest bardzo autentyczny.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.