Fototapety Styl skandynawski

Fototapety Styl Skandynawski – delikatne, ale bardzo efektowne - Styl skandynawski wdarł się przebojem do naszych domów i od paru lat utrzymuje się w czołówce najczęściej wybieranych aranżacji. Dlatego też i w naszej ofercie nie mogło zabraknąć dekoracji ściennych zgodnych z tym trendem. Przedstawiamy fototapety Styl Skandynawski, które zachwycają delikatnością, harmonią i energią. Roślinne motywy na fototapetach Styl Skandynawski - Fototapety Styl Skandynawski to głównej mierze wzory inspirowane naturą, dlatego jedną z większych grup stanowią motywy roślinne. Ciekawe grafiki z drzewami, trawami lub kwiatami, zamglone ujęcia porannej łąki albo przybrzeżnej roślinności nad jeziorem. Te i wiele innych odsłon natury w delikatnej, wręcz baśniowej stylizacji znajdziecie na naszej stronie.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Styl skandynawski z fototapetą

Serce w drewnie

Idealnie równe bez żadnych niedoskonałości. Serce to musiał wyrzeźbić prawdziwy artysta. Mimo,...

Śpiew na brzozie

Na raczej prostym drzewie znalazła się jedna gałązka. To właśnie na niej siedzi kolorowy ptak i...

Podchody zwierząt

W tym przypadku mamy do czynienia z łowca i ofiara. To od nich zależy jak się to zakończy. Po...

Chwile na piękną zadumę

Życie nie zawsze jest usłane różami. Każdy dzień przynosi Nam nowe wyzwania, daje możliwość...

Co najlepiej pasuje do fototapet Styl Skandynawski?

Ten specyficzny styl nawiązujący do naszego naturalnego otoczenia zasługuje na odpowiednią oprawę. Najlepszym towarzystwem dla fototapet Styl Skandynawski są ściany w kolorze białym albo jasnoszarym. Do tego proste meble drewniane i rośliny doniczkowe, skromne bibeloty w niewielkich ilościach i stonowanych kolorach oraz miękkie tekstylia.

Oryginalne i efektowne grafiki na fototapetach Styl Skandynawski

Wśród fototapet Styl Skandynawski znajdziecie ciekawe ujęcia przyrody, zamglone pejzaże, makro zbliżenia na nietypowe przedmioty i wiele innych fotograficznych niespodzianek. Ale jest tu także rozbudowana sekcja graficzna, która zawiera efektowne wersje rysunkowe. Delikatne, ażurowe i pastelowe grafiki, które pasują zarówno na główną ścianę, jak i na nietypowe, mniejsze fragmenty waszych wnętrz.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet Styl skandynawski

Kiedy mgła wędruje po górach można odpocząć

Jeśli szukacie pomysłu na wystrój wnętrza, który zapewni wyciszenie i błogi relaks, a...

W otchłani mgły

Świat widziany poprzez mgłę prezentuje się tajemniczo, zagadkowo, nadzwyczajnie. Nic więc...

Przestrzenny salon stworzysz z fototapetą Styl Skandynawski

W styl skandynawski wpisują się pastele i minimalizm, ale ważna jest także przestrzeń. Wnętrza urządzone w tym trendzie nie mogą być zagracone, powinny mieć duże i odsłonięte okna, po prostu dawać dużo życiowej przestrzeni. Jeśli jednak w waszych wnętrzach jest jej trochę za mało, proponujemy dekorację ścienną, która to nieco zmieni, przynajmniej w odbiorze optycznym. To fototapety Styl Skandynawski z panoramicznymi krajobrazami. Duża dawka prawdziwej przestrzeni na ogromnym zdjęciu sprawi, że i twoje wnętrze wyda się od razu większe.

Fototapeta Styl Skandynawski - imitacje naturalnej deski i inne zaskakujące motywy - W kategorii fototapety Styl Skandynawski, oprócz naturalnych krajobrazów i ciekawych grafik, znajdziecie również makro zbliżenia na ciekawe faktury i wzory. W tworzeniu tych wzorów wykorzystano m.in. fascynujący wygląd drewna, strukturę kamienia czy ciekawy splot dzianiny. Okazało się, że ogromne zbliżenie na tkaninę albo korek do wina jest bardzo dekoracyjne i zdobi wnętrze w bardzo oryginalny sposób. Jeśli więc szukasz pomysłu na niestandardową aranżację, tutaj z pewnością znajdziesz ciekawe dekoracje ścienne, które cię zainspirują.

Energetyczne, domowe spa z fototapetą Styl Skandynawski - Delikatne, ale energetyczne fototapety Styl Skandynawski pasują do wszystkich wnętrz, również do łazienki. Zapewniają harmonię i odprężającą atmosferę, a przecież tak właśnie powinno być w miejscu, gdzie zmywamy z siebie zmęczenie i stres, wylegujemy się w wannie i dbamy o kondycję skóry. Wybierz jedną z proponowanych przez nas fototapet Styl Skandynawski, połącz z bielą oraz dodatkami i meblami drewnianymi. Zamawiając dekorację skorzystaj z kreatora wyboru i wybierz wersję laminowaną, która doskonale sprawdzi się w wilgotnym środowisku.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.