Fototapety Styl skandynawski

Fototapety Styl Skandynawski – delikatne, ale bardzo efektowne - Styl skandynawski wdarł się przebojem do naszych domów i od paru lat utrzymuje się w czołówce najczęściej wybieranych aranżacji. Dlatego też i w naszej ofercie nie mogło zabraknąć dekoracji ściennych zgodnych z tym trendem. Przedstawiamy fototapety Styl Skandynawski, które zachwycają delikatnością, harmonią i energią. Roślinne motywy na fototapetach Styl Skandynawski - Fototapety Styl Skandynawski to głównej mierze wzory inspirowane naturą, dlatego jedną z większych grup stanowią motywy roślinne. Ciekawe grafiki z drzewami, trawami lub kwiatami, zamglone ujęcia porannej łąki albo przybrzeżnej roślinności nad jeziorem. Te i wiele innych odsłon natury w delikatnej, wręcz baśniowej stylizacji znajdziecie na naszej stronie.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Styl skandynawski z fototapetą

Serce w drewnie

Idealnie równe bez żadnych niedoskonałości. Serce to musiał wyrzeźbić prawdziwy artysta. Mimo, że...

W otchłani mgły

Świat widziany poprzez mgłę prezentuje się tajemniczo, zagadkowo, nadzwyczajnie. Nic więc dziwnego,...

Podchody zwierząt

W tym przypadku mamy do czynienia z łowca i ofiara. To od nich zależy jak się to zakończy. Po jedne...

Zimą w brzozowym lesie

W lesie składającym się z samych brzóz zimą praktycznie nie widać nic poza bielą. W krajach...

Co najlepiej pasuje do fototapet Styl Skandynawski?

Ten specyficzny styl nawiązujący do naszego naturalnego otoczenia zasługuje na odpowiednią oprawę. Najlepszym towarzystwem dla fototapet Styl Skandynawski są ściany w kolorze białym albo jasnoszarym. Do tego proste meble drewniane i rośliny doniczkowe, skromne bibeloty w niewielkich ilościach i stonowanych kolorach oraz miękkie tekstylia.

Oryginalne i efektowne grafiki na fototapetach Styl Skandynawski

Wśród fototapet Styl Skandynawski znajdziecie ciekawe ujęcia przyrody, zamglone pejzaże, makro zbliżenia na nietypowe przedmioty i wiele innych fotograficznych niespodzianek. Ale jest tu także rozbudowana sekcja graficzna, która zawiera efektowne wersje rysunkowe. Delikatne, ażurowe i pastelowe grafiki, które pasują zarówno na główną ścianę, jak i na nietypowe, mniejsze fragmenty waszych wnętrz.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet Styl skandynawski

Leśna grafika i kolory ziemi

Nic tak doskonale nie prezentuje się w sypialnianych aranżacjach, jak właśnie nawiązanie do stylu...

Chwile na piękną zadumę

Życie nie zawsze jest usłane różami. Każdy dzień przynosi Nam nowe wyzwania, daje możliwość...

Przestrzenny salon stworzysz z fototapetą Styl Skandynawski

W styl skandynawski wpisują się pastele i minimalizm, ale ważna jest także przestrzeń. Wnętrza urządzone w tym trendzie nie mogą być zagracone, powinny mieć duże i odsłonięte okna, po prostu dawać dużo życiowej przestrzeni. Jeśli jednak w waszych wnętrzach jest jej trochę za mało, proponujemy dekorację ścienną, która to nieco zmieni, przynajmniej w odbiorze optycznym. To fototapety Styl Skandynawski z panoramicznymi krajobrazami. Duża dawka prawdziwej przestrzeni na ogromnym zdjęciu sprawi, że i twoje wnętrze wyda się od razu większe.

Fototapeta Styl Skandynawski - imitacje naturalnej deski i inne zaskakujące motywy - W kategorii fototapety Styl Skandynawski, oprócz naturalnych krajobrazów i ciekawych grafik, znajdziecie również makro zbliżenia na ciekawe faktury i wzory. W tworzeniu tych wzorów wykorzystano m.in. fascynujący wygląd drewna, strukturę kamienia czy ciekawy splot dzianiny. Okazało się, że ogromne zbliżenie na tkaninę albo korek do wina jest bardzo dekoracyjne i zdobi wnętrze w bardzo oryginalny sposób. Jeśli więc szukasz pomysłu na niestandardową aranżację, tutaj z pewnością znajdziesz ciekawe dekoracje ścienne, które cię zainspirują.

Energetyczne, domowe spa z fototapetą Styl Skandynawski - Delikatne, ale energetyczne fototapety Styl Skandynawski pasują do wszystkich wnętrz, również do łazienki. Zapewniają harmonię i odprężającą atmosferę, a przecież tak właśnie powinno być w miejscu, gdzie zmywamy z siebie zmęczenie i stres, wylegujemy się w wannie i dbamy o kondycję skóry. Wybierz jedną z proponowanych przez nas fototapet Styl Skandynawski, połącz z bielą oraz dodatkami i meblami drewnianymi. Zamawiając dekorację skorzystaj z kreatora wyboru i wybierz wersję laminowaną, która doskonale sprawdzi się w wilgotnym środowisku.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.