Tapety abstrakcja

Tapety Abstrakcja – uniwersalna dekoracja - Jedną z obszerniejszych kategorii w naszej ofercie stanowią Tapety Abstrakcja. Pod tą nazwą kryje się cała masa ciekawych wzorów, od prostych pasków do złożonych ornamentów rodem z orientu czy stylu pałacowego. A każdy z nich może w wyjątkowy sposób ozdobić twoje wnętrza. Sprawdź naszą ofertę Tapet Abstrakcja, a przekonasz się o jej wielkim potencjale dekoracyjnym. Sprawdź możliwości naszych tapet abstrakcyjnych - Tapety Abstrakcja to tak naprawdę mocno uniwersalna kategoria dekoracji. Ilość dostępnych wzorów sprawia, że znajdziecie tu wariant do każdego wnętrza domowego i nie tylko. To także doskonały sposób na udekorowanie ścian w firmie, lokalu gastronomicznym, szkole i wielu innych miejscach. Kategoria Tapeta Abstrakcja zawiera wzory znane i popularne, ale w nowoczesnej odsłonie.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje abstrakcja z Tapetą

Tajemnicze piękno wieczoru

Ci, którzy uwielbiają otaczać się pełnymi nowoczesności ozdobami naściennymi, mogą czuć się...

Geometryczne niezwykłości

Granat i biel – ten duet kolorów świetnie sprawdza się w nowoczesnych, lecz nawiązujących też...

Kolorowo albo monochromatycznie – graficzne Tapety Abstrakcja

Wiemy jak modne są obecnie wszelkie odcienie szarości oraz połączenie czerni i bieli. Dlatego w naszej ofercie tapet abstrakcyjnych znajdziecie dużo wariantów utrzymanych właśnie w tym klimacie. Oprócz tego, do waszej dyspozycji oddaliśmy kreator wyboru wzoru, w którym możecie każdą wybraną tapetę kolorową zamienić na monochromatyczną.

Rozmiar wzoru na Tapecie Abstrakcja ma znaczenie

Nasze tapety abstrakcyjne to zarówno drobne i delikatne desenie, jak i wyraziste dekoracje, pełne dużych i barwnych elementów. Chcieliśmy, aby nasza oferta była zróżnicowana, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Wy natomiast musicie pamiętać o odpowiedniej proporcji natężenia dekoracji do rozmiaru wnętrza, bo tylko w ten sposób osiągnięcie piękny efekt wizualny.

Powiew orientu, czyli piękne mandale na ścianie

Można odnieść wrażenie, że większość wzorów z kategorii Tapeta Abstrakcja to dekoracje odpowiednie wyłącznie do wnętrz typowo nowoczesnych. Ale są tu także desenie, które doskonale dopełniają również aranżacje o zupełnie innym charakterze. Przykładem są tapety przedstawiające misternie tkane koronki typu mandala. To piękny akcent orientalny do wnętrza utrzymanego w konwencji wytwornej elegancji albo w stylu vintage.

Geometria rządzi na modnych Tapetach Abstrakcja - Wzory geometryczne to od jakiegoś czasu największy hit mody wnętrzarskiej. W ślad za nim na rynku pojawiły się tego typu desenie na wszelkich tekstyliach dekoracyjnych czy meblach tapicerowanych. Mało tego, same meble również przybrały inne kształty, bardziej kanciaste i wyraziste. Widząc tą tendencję, my także stworzyliśmy dla was całą linię tapet abstrakcyjnych z geometrycznymi deseniami i wariacjami. Z taką dekoracją wasze wnętrza będą bardzo trendy.

Ściana w pasy – trendy Tapeta Abstrakcyjna - Pasy na ścianie to bardzo modna i efektowna dekoracja. Pięknie koresponduje z linią prostych mebli i nadaje wnętrzu wyjątkową harmonię. Można je namalować odcinając poszczególne kolory taśmą malarską, ale to dość pracochłonne. My mamy na to lepszy sposób. To nasze Tapety Abstrakcja w pasiastych odsłonach. Możesz przebierać w wielu wariantach, są pasy pionowe i poziome, a nawet skośne. Są takie regularne i zupełnie spontaniczne. Na pewno znajdziesz takie w sam raz dla siebie.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.