Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - W3YJX0I
Do końca oferty pozostało Fri, 14 Dec 2018 22:59:59 +0000

Fototapety miasta

Sen w wielkim mieście? A może poranek z widokiem na stalowe wieżowce? Wielkomiejskość jest w modzie, a jej najbardziej symboliczną kulminacją jest fototapeta miasto – dekoracja ścienna, która idealnie podkreśli modernizm wnętrza XXI wieku. Niech Twoja sypialnia zamieni się w nastrojowe miasto nocą malowane, a salon – w nowojorską, energetyczną dzielnicę drapaczy chmur. Postaw na ponadczasowe fototapety w wielkomiejskim stylu, które nigdy się nie opatrzą i nigdy nie wyjdą z mody. Wybierz wyjątkowe miejskie fototapety na swoją ścianę, przeglądnij nasze propozycje. Otrzymasz fototapetę wykonaną na wymiar idealnie pasującą do twojego mieszkania. Nasze produkty to nie tylko designerskie hity, to także wysoka jakość w przystępnej cenie.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Za sprawą bijących rekordy popularności seriali, poczytnych książek, publikowanych we wziętych periodykach felietonów i blogów lifestyle'owych – trend na wielkomiejskie, wnętrzarskie dodatki stale zyskuje na sile. Wśród akcesoriów cieszących się największym powodzeniem przodują przede wszystkim gadżety i dekoracje nawiązujące do słynnych symboli i kojarzące się z pożądanymi, pełnymi życia metropoliami – Nowym Jorkiem, Paryżem, Rzymem czy Londynem. To właśnie w wielkich miastach rodzą się globalne trendy – modowe, urodowe czy wnętrzarskie. Wśród tych ostatnich, na pierwszym miejscu plasuje się boom na akcesoria nawiązujące do kultury ulicznej czy na stosowanie praktycznych dekoracji – inspirowanych wielkomiejską architekturą i zawierających w sobie magię życia w centrum światowych wydarzeń. Tego rodzaju dekoracje na ścianę możemy umieszczać chociażby z powodu tego, że tęsknimy za gwarem i zżyciem miejskim. Chociaż oczywiście może to być po prostu idealny dla nas widok pochodzący z innego miejsca niż mieszkamy. Niezależnie od tego czym się kierujemy przy wyborze fototapety miasto powinniśmy zdecydować się czy chcemy je oglądać w świetle dziennym czy przy blasku księżyca. Chodzi po prostu o to, że na fototapecie miasto może być właśnie ukazane zarówno w dzień jak i w nocy. W tym drugim wypadku jak wiadomo będzie ono pogrążone w naturalnej ciemności, a widoczne będą tylko kontury budynków i liczne światła. Jeśli już chcielibyśmy mieć taką dekorację na ścianę w swoim pokoju to pewnie bardziej zainteresowani będziemy miastem ciekawym w wyglądzie. Chodzi o to by mieć na fototapecie różnorodność w ukształtowaniu, wielkości budynków i ich rozmieszczeniu. Poza tym wśród nich na pewno będą ulice, na których znajdować si będą pojazdy. Wszystko po to by wyglądało to tak jakbyśmy to miasto mieli za oknem, a nie jedynie w formie dekoracji ściennej.

O zmroku w Nowym Jorku

Poczuj nieustającą głębię tajemnic Nowego Jorku...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Dodatki wnętrzarskie – nawiązujące do symboli charakterystycznych dla największych metropolii – świetnie sprawdzają się w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Fototapety skoncentrowane na nowojorskich wieżowcach, pokazujące w kadrach kultowe żółte taksówki czy pełne życia ulice zgrabnie wchodzą w rolę designerskich akcesoriów – idealnych do modernistycznego salonu i ożywiających monochromatyczną kuchnie. Wnętrzarskie pocztówki z romantycznego Paryża czy zdjęcia, na których utrwalono Londyn spowity mgłą będą natomiast współgrać z sypialniami utrzymanymi w delikatnej, nieco buduarowej, bardzo kobiecej konwencji. A panoramy i wielkomiejskie zachody słońca – z powodzeniem zastąpią opatrzone obrazy i wprowadzą do domowych lub biurowych wnętrz odrobinę kosmopolitycznego polotu.