Fototapety miasta

Kultowe dekoracje do wnętrz nowoczesnych – fototapety Miasta - Kiedyś panowało przekonanie, że fototapeta może zwierać wyłącznie jakiś piękny krajobraz wycięty z natury. Z czasem jednak okazało się, że doceniliśmy również uroki architektury, nawet tej najbardziej nowoczesnej. Dzięki temu fototapety Miasta zyskały dużą popularność i często pojawiają się na waszych ścianach. Dlatego też mocno rozbudowaliśmy tą kategorię. Fototapeta Panorama Miasta do domu i do firmy - Fototapeta Panorama Miasta to dekoracja, która doskonale wkomponuje się do każdej nowoczesnej aranżacji salonu, jadalni czy sypialni. Ale to także ozdoba ścienna, którą można z powodzeniem udekorować firmowe biuro, recepcję, salę konferencyjną albo gabinet szefa. Wszędzie będzie efektownie wyglądać, dodawać prestiżu i wyraźnie symbolizować rozwojowe ambicje firmy.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje miasta z fototapetą

Samolot w wielkim mieście

Wysokiej, szklane, wieżowce tworzą w tym przypadku jakby tunel, na końcu, którego widzimy...

Widok z lotu ptaka

Fototapeta z widokiem na Nowy Jork zachwyci niejednego fotografa. Panorama w bieli i czerni...

Pędzący Londyn

Z jednej strony zamazany autobus sugeruje nam, że dokądś się on spieszy, a więc mamy ruch. Z...

Miasto za rzeką

Być w wielkim mieście, a jednocześnie z dala od całego tego zgiełku. Wszak jest to możliwe....

Prawidłowe doświetlenie fototapety Miasto

Fototapeta Miasto to ewidentnie jeden z tych wzorów, które kochają światło i pod jego wpływem rozkwitają. Wiele z nich zawiera naturalne promienie słoneczne pochodzące ze zdjęcia albo nocne światła z okien, ale dodatkowe światło pozwala wydobyć z nich dodatkową głębię i odkryć zaskakujące szczegóły. Dla takiego efektu wystarczy punktowy reflektor albo listwa LED.

Dopasuj fototapetę Miasto do wielkości ściany

Fototapeta Panorama Miasta to często wzór, który zawiera sporych rozmiarów elementy, zwłaszcza, jeśli budynki są na pierwszym planie. Taka dekoracja pasuje na dużą ścianę i do wnętrz o dużym gabarycie. Wtedy można w pełni korzystać z jej walorów i nie męczyć wzroku. Jeśli dysponujesz małym wnętrzem proponujemy widok miasta w oddali albo pomniejszoną wersję dekoracji na mniejszy fragment ściany.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet miasta

Mapa Nowego Jorku

Interesująca estetyka i ogromna ilość detali, które przykuwają twój wzrok. Mapa Nowego Jorku...

Miasto miliona świateł

Wielkie miasto nocą to widok na tyle niesamowity, że warto go mieć na ścianie nowoczesnego...

Miasto nocą hipnotyzuje

Panoramiczne ujęcia wielkich miast nocą to fototapety, które bardzo chętnie stosujecie w swoich...

Jedno spojrzenie na wielkie miasto

Spojrzenie z góry na miasto z szerokim planem to jedna z najbardziej efektownych fototapet do...

Hipnotyczny urok miasta

Przyzwyczailiśmy się, że do kategorii pięknych widoków można wrzucać wyłącznie plenerowe kadry...

Przejedźmy się ulicą wielkiego miasta

Miejskie i wręcz industrialne klimaty we wnętrzach to ostatnio bardzo modny trend, wobec tego i...

Spójrz z góry miasto

Jedni czerpią pomysły na urządzanie wnętrz wprost z natury, ponieważ to najmodniejszy obecnie...

Duże miasto w lekkiej i pastelowej odsłonie

Lubimy nową modę na urządzanie wnętrz w stylu industrialnym. Wielu z nas wybiera przeróżne...

Klimatyczna fototapeta Stare Miasto do salonu

Zastanawiasz się nad ciekawą dekoracją do twojego salonu? Pomyśl, gdzie chcesz się przenieść myślami, może w jakieś miłe i urokliwe miejsce? A teraz wybierz fototapetę z naszej oferty z takim właśnie widokiem. To dobra metoda, bo można sobie na ścianie umieścić zdjęcie, który będzie stale wywoływało uśmiech i dodawało energii, a przy okazji efektownie zdobiło salon. Może np. fototapeta Stare Miasto z jedną z polskich albo zagranicznych starówek to widok, który chcesz mieć codziennie prze oczami?

Szeroka fototapeta Panorama Miasta odmieni twój przedpokój - Wąski przedpokój z długą ścianą to trudne miejsce do udekorowania. W zasadzie w większości przypadków malujemy go na jakiś kolor, względnie oklejamy tapetą w drobny wzorek. Ale co zrobić, jeśli chcemy, żeby mimo wszystko wyglądał efektownie i niebanalnie? Jeden z pomysłów to fototapeta Panorama Miasta, ale uwaga, nie na całą ścianę. Powinna się znaleźć na poziomym wąskim pasie powyżej boazerii. Dół zmywalny i odporny na uszkodzenia, a góra niezwykle efektowna. Ciąg budynków wzdłuż przedpokoju to nowoczesna koncepcja dekoracyjna.

Lokal gastronomiczny zwykle ma dekoracje nawiązujące do tematów kulinarnych. To ciekawe ujęcia produktów albo krajobrazy z regionów, którym hołduje tutejsza kuchnia. W każdym razie, zwykle mamy tam jakieś nawiązanie tematyczne. A może warto przełamać ten stereotyp i na ścianie lokalu umieścić np. fototapetę Miasto? Wciągający widok miejskiej zabudowy i ogrom szczegółów zainteresuje widza i zostanie pozytywnie zapamiętany. Przecież o to chodzi, by klient wyraźnie kojarzył lokal. Do tego smaczna kuchnia i sukces murowany.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.