Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - OTLCQ5W
Do końca oferty pozostało Thu, 17 Oct 2019 21:59:59 +0000

Naklejki Na lodówkę

Powierzchnia lodówki wcale nie musi być jednobarwna i to w kolorach fabrycznych. Na niej również można umieścić odpowiednią dekoracje. Najlepiej jeśli będzie ona do tego specjalnie przygotowana. Z naszymi naklejkami nie trzeba już nic robić, wystarczy tylko nakleić je na powierzchnię drzwi lodówki. Z racji położenia tego sprzętu, w kuchni, większość naklejek na lodówkę przedstawia przedmioty i produkty wykorzystywane właśnie w kuchni. Choć i śród nich można znaleźć coś zupełnie innego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdego będzie interesowała naklejka, na której jest jakiś produkt spożywczy czy przedmiot kuchenny. Nawet w tym pomieszczeniu dekoracja może być ciekawym widokiem.
Naklejka na lodówce możemy sprawić, że urządzenie to będzie wyglądało jakby było całe mokre lub pokryte czymś niezwykłym. Wszytko zależy od tego jaki rodzaj naklejki zostanie przez Państwa wybrany, na pewno tak samo interesująco będzie prezentowała się naklejka na której mamy jedynie krople wody, co taka, która sprawi, że lodówka wygląda jakby znajdował się na niej kosz z owocami.

Umieszczając w kuchni na lodówce naklejkę sprawimy, że całe pomieszczenie nabierze zupełnie innego wyglądu. Zwłaszcza jeśli będzie to jakiś specyficzny widok czy miejsce ze świata. Jednym słowem możemy tym sprawić, że nie tylko kuchnia się ożywi, lodówka przestanie być banalnym urządzeniem w niej, ale przede wszystkim jak będziemy tam przebywali to poczujemy się jakby w zupełnie innym świecie. Dla domatorów ciekawym pomysłem będzie ożywienie lodówki naklejka, która ma bardziej stonowane elementy, jak warzywa czy owoce.

Rozpływające się kostki lodu

To, że jest zimno w lodówce to każdy wie. Jedna...

Niebanalna dekoracja lodówki

Drzwi lodówki wcale nie muszą być banalne i nud...

Powierzchnia lodówki może zupełnie zmienić się, a co więcej przy niektórych z nich zyskamy wrażenie jakby została wykonana z drewna czy szkła. Wszystko zależy od tego co na naklejce będzie umieszczone i w jaki sposób wykorzystamy ją na naszej lodowce. Poza tym naklejka może być również komiczna. W takiej sytuacji będzie ona przedstawiała coś nierealnego, ale do tego jeszcze w zabawny i humorystyczny sposób.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki