Obrazy Picasso

Wyobraź sobie twój salon, sypialnię albo gabinet po remoncie. Nowoczesne meble, designerskie dodatki, modne kolory i faktury. Ale czegoś brak, nie ma akcentu, który podkreślałby styl i podkręcał efekt. Ta pusta ściana aż prosi się o wyrazistą dekorację, która będzie przykuwać wzrok i wywoływać efekt „wow”. Mamy dla ciebie coś odpowiedniego czyli obrazy Picasso drukowane na płótnie. Ich modernistyczny charakter, kolorystyka i kształt detali to idealne cechy, które doskonale wpiszą się w modną, nowoczesną aranżację. Obrazy Picasso to ciekawe zjawisko w sztuce. Wywołują skrajne odczucia, jedni je kochają, inni od nich zupełnie stronią i uważają je za dziwactwo. Chcemy jednak wszystkich przekonać, że nie każdy musi zgłębiać ich znaczenie. Wystarczy jedynie dostrzec w nich ciekawy potencjał dekoracyjny, który wybitnie wpisuje się w aktualny trend wnętrzarski, a bazuje na zaskakującym designie. Bo obrazy tego artysty są z pewnością zaskakujące, a we wnętrzu będzie dowodem wysmakowanego gustu osoby, która je urządzała.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Picasso z Obrazem

Monochromatycznie i kubistycznie

Coraz częściej szukacie dekoracji, które dotrzymają kroku nowej, mocno designerskiej aranżacji....

Niech Picasso spogląda ze ściany

Mistrz Picasso był multi artystą, człowiekiem o bardzo złożonej i ciekawej osobowości. Tworzył...

Postaw na oryginalność i charakter

Pablo Picasso był jednym z twórców kubizmu, a przy okazji był też niezwykle ciekawym, wręcz intrygującym artystą. Jego bogata osobowość, artystyczna dusza i hiszpański temperament mają odwzorowanie w każdym obrazie. Decydując się na dekorację takiego kalibru zyskujesz wnętrze z pazurem artystycznym, ponieważ obrazy Picasso są pełne ekspresji, skupiają na sobie uwagę, a niektóre szokują śmiałym przekazem. Taki akcent dekoracyjny sprawia, że wnętrze staje się automatycznie niebanalne i oryginalne.

Monochromatycznie albo w multikolorze

Artysta stworzył wiele dzieł, także wielkoformatowych, pełnych nasyconych, śmiałych barw i geometrycznych kształtów o ostrych krawędziach. Taki obraz Picasso na ścianie salonu albo firmowego gabinetu to nie byle co. To dekoracja najwyższych lotów design artystycznego. Ale Picasso słynął również z grafik wykonywanych jakby od niechcenia, które do dziś można znaleźć w różnych miejscach na świecie. To zwykle obrazy wykonane wyłącznie z użyciem czarne kreski, które również pięknie prezentują się w postaci wydruków na płótnie.

Obrazy Picasso to wyjątkowa dekoracja

Możliwe, że przyglądając się naszym propozycjom obrazów Picasso, zastanawiasz się nad wyborem jednego z nich. Potem jednak przychodzą wątpliwości, że będzie na twojej ścianie wyglądał dziwacznie. Rozumiemy to, jest tu dużo artystycznej śmiałości, odważnych kolorów i detali ludzkiego ciała. Ale pamiętaj, to jest sztuka przez duże „S” i tak właśnie trzeba do niej podchodzić. Z odwagą i dużym zrozumieniem. Spróbuj więc przełamać swoją dekoracyjną nieśmiałość, zaszalej i zamów jeden z obrazów Picasso drukowanych na płótnie.

Dekoracja tego kalibru, co obrazy Pablo Picasso wymaga odpowiedniej oprawy. I nie mówimy tu o ramie, choć czasami i o niej warto pomyśleć. Mowa o całej aranżacji, a przede wszystkim najbliższym otoczeniu obrazu. Oczywiście kolejność urządzania wnętrza każdy sobie sam ustala, ale my radzimy, żebyś najpierw wybrał obraz z naszej kolekcji. Patrząc na niego z pewnością znajdziesz inspirację do dobrania koloru na ścianę ekspozycyjną oraz wybrania mebli, które staną na jej tle. To ważne dla stworzenia spójnej i efektownej aranżacji.

Obrazy Picasso warto eksponować na ścianie pomalowanej w kolorze nawiązującym do barw użytych przez mistrza, ponieważ to doskonale podbija walory dekoracji. Pamiętaj także o dodatkowym oświetleniu, które wieczorową porą świetnie podbije efekt. Niezwykle ważne jest także proporcjonalne dobranie wielkości obrazu do gabarytów wnętrza, zwłaszcza w przypadkach, kiedy dzieło składa się z dużych, wyrazistych detali. W naszym kreatorze wyboru znajdziesz wiele wariantów rozmiarowych, co na pewno ułatwi ci zadanie.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.