Tapety Styl Glamour

Elegancja we wnętrzach dzięki tapetom glamour Eleganckie wnętrza mogą mieć różnych charakter, jedne bywają minimalistyczne inne z kolei aż kipą od przepychu. Ale jedną z popularniejszych wersji jest z pewnością elegancja w stylu glamour. Co to takiego? To szykowna, ale dobrze zorganizowana przestrzeń, w której każdy detal jest dobrze przemyślany, a całość wyważona i gustowna. I do takich wnętrz pasują nasze tapety glamour. Tapeta glomour dla wymagających Jeśli decydujesz się na aranżację w stylu glamour to oznacza, że mamy do czynienia z wymagającym klientem. Wnętrza w tym klimacie tworzą osoby, które przywiązują dużą wagę do każdego detalu we wnętrzu i tego, jak współgra z całością. Lubimy takich klientów i gwarantujemy, że w naszej ofercie tapet glamour znajdziesz odpowiednią dekorację dla swoich ścian i koncepcji.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Styl Glamour z Tapetą

Ornament w królewskim stylu

Ostatnimi czasy styl glamour we wnętrzach zdobywa w naszym kraju ogromną popularność. Aby go...

Nowoczesność w wielkim stylu!

Nowoczesność to prostota, minimalizm, użycie niewielkiej ilości kolorów. Takie właśnie formy w...

Podkreśl blask tapety glamour

Nasze tapety w stylu glamour wnoszą do wnętrz dyskretną elegancję. Są szykowne i błyszczące, jednak znajomość równowagi panującej w tym trendzie sprawiła, że nasze wzory nie epatują nadmiernie błyskotkami, a dzięki temu nie są tandetnie kiczowate. Można nawet lekko podkręcić blask dekoracji za pomocą dodatkowego oświetlenia i uzyskać niesamowitą, wieczorną odsłonę dekoracyjnej ściany.

Tapeta glamour z lekkim 3D – niesamowity efekt

Jedną z opcji w kategorii tapet glamour są wzory, które tworzą coś na kształt ściany pikowanego weluru. Pikowanie materiału sprawia, że powierzchnia dekoracji nie jest płaska, a tym samym wzór ma nieco przestrzenny charakter. Tą opcję polecamy do wnętrz, w których chcecie stworzyć elegancki, ale przytulny i lekko klubowy charakter.

Łazienka w stylu glamour? To świetny pomysł!

Wyobraź sobie, że leżysz w aromatycznej kąpieli pełnej piany, wokół palą się świeczki, a ty patrzysz na zwykłe kafelki. Coś tutaj nie pasuje do obrazka i my wiemy, co to jest. Na ścianie takiego domowego spa, w którym dzieje się odprężająca magia powinno znaleźć się coś o wiele bardziej wytwornego, np. jedna z naszych tapet w stylu glamour. Każdy wzór dostępny jest w opcji laminowanej, która doskonale znosi trudne, łazienkowe warunki.

Tapety glamour na salonach - Tworząc naszą ofertę tapet w różnych stylach mieliśmy świadomość, że część z nich powinna mieć charakter bardziej reprezentacyjny, ponieważ będzie zdobić niejeden salon. Jak powszechnie wiadomo to najbardziej reprezentacyjna część domu lub mieszkania, więc i dekoracja musi być wystarczająco efektowna. Jednak w przypadku tapet w stylu glamour nie musieliśmy się szczególnie wysilać. Po prostu każdy wzór w tej kategorii jest godny tego, aby zdobić najważniejszą, ekspozycyjną ścianę domowego salonu.

Elegancja w firmie – tapeta glamour - Wszędzie tam, klient nabywa towary albo usługi z górnej półki, konieczne jest odpowiednio szykowne otoczenie. Lokal, gdzie dbamy o urodę czy sklep z ekskluzywną odzieżą, wszystko jedno, musi być wytwornie. Proponowane przez nas tapety w stylu glamour to idealna dekoracja do takich wnętrz. Dzięki niej umieścisz na ścianie piękne, pałacowe ornamenty, mandale na perłowym tle albo pikowany trójwymiar, przetykany błyskotkami. Prestiżowe wnętrze z naszymi tapetami to marketingowy strzał w dziesiątkę.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.