Tapety Styl Orientalny

Dekoracje inspirowane orientalną estetyką Tajemniczy klimat, pełen nasyconych barw i misternych wzorów to właśnie styl orientalny. Lubią go ci, którzy podróżują po świecie i ci, którzy chcieliby zobaczyć jakieś egzotyczne miejsca. Jednych i drugich przenosimy do krajów słynnego Orientu za pomocą naszych tapet. Chcesz stworzyć wyjątkowe wnętrze? Ta propozycja jest właśnie dla ciebie. Tapety orientalne – połączenie tradycji z nowoczesnością Nasze tapety orientalne to orientalna zmysłowość w nowoczesnej odsłonie. W tej kategorii znajdziecie wzory, które traktują dalekowschodnie wzornictwo w sposób całkiem tradycyjny, ale też wersje bardziej abstrakcyjne. Wszelkie mozaiki i mandale pozwalaj na tworzenie nowoczesnych wariacji. Dzięki temu powstają dekoracje uniwersalne, które można dopasować do wielu aranżacji.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Styl Orientalny z Tapetą

Lot do marzeń

Kiedy ktoś poszukuje niebanalnej dekoracji naściennej do swojego domu, nie mógł trafić lepiej....

Bambusowe piękno

Jeżeli ktoś poszukuje sposobu na to, by optycznie podwyższyć pokój, właśnie go znalazł! Oto...

Nasycone barwy tapety orientalnej i biel

Jeśli z naszej oferty tapet orientalnych wybierzesz wariant pełen nasyconych barw i detali różnej wielkości, pamiętaj o dobrym sąsiedztwie dla takiej dekoracji. Najlepszym sąsiadem będzie po prostu biała ściana. Z jednej strony doskonale zrównoważy ten natłok detali i kolorów, a z drugiej sprawi, że dekoracja będzie wyraźniej wyeksponowana.

Monochromatyczne tapety orientalnej

Dla tych, którzy wolą minimalizm w kwestii barw, mamy ciekawą możliwość. Każdą, wielokolorową tapetę orientalną, możesz zamienić na wersję monochromatyczną. Wejdź na naszą stronę i wybierz wzór, który według ciebie ma potencjał. Potem, za pomocą kreatora zmień go na opcję czarno-białą i sprawdź, jak to wygląda. Efekty są od razu widoczne w okienku obok.

Lubisz egzotyczne klimaty? Wybierz tapetę orientalną do salonu.

Salon o charakterze orientalnym zawsze robi spore wrażenie, zwłaszcza dlatego, że wymaga wielu starań. Najlepsze efekty są wtedy, kiedy mamy oryginalne bibeloty inne dekoracje, które przywieźliśmy z wakacji albo kupiliśmy w sieci za słone pieniądze. Ale my podsuwamy wam wariant bardziej ekonomiczny, a równie efektowny. To tapety orientalne imitujące dywany znane z dalekiego wschodu. Specyficzne wzornictwo tych tkanin ma bardzo ozdobny charakter, jest więc godne salonowej ściany.

Orientalna tapeta do salonu spa - Większość zabiegów kosmetycznych pochodzi z dalekiego wschodu, dlatego też aranżacje wielu salonów spa nawiązują do estetyki z tamtych rejonów świata. Problem w tym, że większość z nich wygląda podobnie. Jeśli chcesz, aby twój salon wyglądał tematycznie, klimatycznie, ale też oryginalnie, wybierz jedną z naszych tapet orientalnych. Czekają na ciebie piękne, mozaikowe i koronkowe wzory, pełne tajemniczej, dalekowschodniej elegancji, która podnosi prestiż ozdobionego miejsca.

Tapeta orientalna w twojej kuchni - Kuchnia to miejsce, które można ładnie udekorować tapetą orientalną. To przestrzeń, w której powinien panować kreatywny, może nawet lekko artystyczny klimat, a często skupiamy się wyłącznie na wyposażeniu dobrej jakości. Nasze tapety orientalne to między innymi ciekawe mozaiki, które z powodzeniem zastępują zwykłą terakotę. Są dostępne w wersji laminowanej, dzięki czemu można je myć, a one same są bardzo odporne na wilgoć i zabrudzenia.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.