Fototapety optycznie powiększające

Dekoracje zmieniające wnętrza – fototapety powiększające - Nasze fototapety mają ogromny potencjał. To oczywiście moc dekoracyjna, ale też możliwości, jakiej nie da wam żadna inna okładzina ścienna. Po pierwsze, dzięki nim możecie mieć na ścianie dowolne zdjęcie lub grafikę. A po drugie mamy dla was także fototapety powiększające, które skutecznie zmieniają optyczny odbiór wnętrz. Wykorzystaj moc obrazu na fototapecie powiększające wnętrze- Jeśli twój salon, sypialnia czy kuchnia są niespecjalnie duże, a ty lubisz przestrzeń, nasze fototapety optycznie powiększające pomogą je nieco powiększyć. Oczywiście, nie w sposób fizyczny, ale bazując na iluzji, którą można oszukać nasz wzrok. Jeśli na ścianie znajdzie się grafika z głębokim trójwymiarem czy długą perspektywą, powstanie wrażenie, jakby wnętrze uległo powiększeniu.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje optycznie powiększające z fototapetą

Przestrzenny Korytarz

Pragniesz nadać swoim wnętrzom świeżości,lekkości i zarazem przestronności?! Z nami to możliwe;...

Most wspomnień w industrialnym stylu

Cudowna lekkość formy, zachwycająca delikatność barw, kusząca kompozycja – trudno zatem dziwić...

Surowa przestrzeń

Przekraczasz próg swojego domu i od razu trafiasz do innego świata. Surowe ściany i wysokie...

Pałacowa przestrzeń

Aranżacja fototapety z wnętrzem sławnego pałacu królewskiego Alkazar w Sewilli. Niebanalna...

Fototapety optycznie powiększające z krajobrazem panoramicznym

Poza grafikami 3D i zdjęciami z wydłużoną perspektywą, mamy dla was jeszcze inny rodzaj fototapet powiększających. To spory wybór krajobrazów panoramicznych, pełnych wolnej przestrzeni, nieba, a przede wszystkim słońca. Umieszczając taką dekorację na ścianie zyskujemy coś w rodzaju dodatkowego okna na świat, a ty samym powiększamy optycznie całe wnętrze.

Światło wzmacnia efekt optyczny fototapety powiększającej

Efekt, jaki daje nam fototapeta optycznie powiększająca wnętrze można jeszcze dodatkowo wzmocnić poprzez doświetlenie dekoracji. Rodzaj oświetlenia należy dobrać do konkretnego wzoru. Czasem sprawdza się wyłącznie światło punktowe, a niekiedy lepsze są listy LED. Mowa oczywiście o wieczornych odsłonach, natomiast w dzień najlepiej sprawdza się sąsiedztwo w postaci dużego okna.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet optycznie powiększające

Piękny widok ze szlaku

Wybierając się na górskie szlaki przede wszystkim liczymy na piękne widoki, dlatego co chwilę...

Chodźmy na plażę

Po godzinach spędzonych w pracy miło jest wrócić do wnętrz, które wywołują pozytywne odczucia,...

Podróż w piękne miejsce

Na świecie jest wiele miejsc tak pięknych, że aż zapiera dech w piersiach. Niektórzy z was...

W bieli, białe sny

Czy wierzysz w to, że nawet w bieli można odnaleźć mrok? Niemożliwe może stać się nieodkrytą...

Spoglądając za horyzont

Opierając się na tym, co kochamy, możemy stworzyć wnętrze, które będzie nie tylko piękne -...

W głąb architektonicznej uczty

Wnętrze jest przestrzenią, która pomaga Nam w postrzeganiu świata oraz otoczenia. Bez względu...

Przez piękno, do uroku

Fantastyczna fototapeta z motywem architektonicznym będzie strzałem w dziesiątkę zarówno do...

Kubiczne głębie w szarościach

Świat w wielu przypadkach jest monochromatyczny – ten nie jest wyjątkiem. Fototapeta z motywem...

Tajemne przejście, czyli ciekawy efekt dzięki fototapecie powiększającej

Tworząc naszą ofertę dekoracji ściennych stawiamy przede wszystkim na różnorodną estetykę, ale staramy się również podsuwać wam ciekawe pomysły na okładziny wielofunkcyjne. Na czym to polega? Najlepszy będzie konkretny przykład. Fototapeta powiększająca z tajemnym przejściem przez drzwi i widocznymi za nimi schodami lub długim korytarzem. Jest bardzo efektowna i dekoracyjna, nadaje wnętrzu nieco tajemniczy klimat, a przy okazji optycznie je wydłuża o przestrzeń za drzwiami. I ładnie i praktycznie, czyli to ozdoba wielofunkcyjna.

Ciekawy salon z centralnie położoną fototapetą powiększającą - Nawet duży salon zawsze można dodatkowo powiększyć optycznie stosując odpowiednie zabiegi dekoracyjne. Nie szkodzi, że dodatkowa przestrzeń nie jest tu potrzebna. Zastosowanie fototapety powiększającej ma przecież ogromny potencjał dekoracyjny. Nowoczesny salon z głębokim trójwymiarem na grafice albo ciekawym zdjęciem schodów lub mostu zawsze będzie wyglądać efektownie. A to, że optycznie dodaje przestrzeni to zaleta dodatkowa, taki miły efekt uboczny.

Fototapeta powiększająca z wydłużoną perspektywą - Jednym z rodzajów fototapet optycznie powiększających wnętrze są wzory z bardzo wydłużoną perspektywą. To ujęcia zabytkowych uliczek, mostów, pomostów, leśnych dróg albo korytarzy lub tuneli, a wszystko uchwycone z perspektywy pieszego, patrzącego przez obiektyw w dal. Taki zabieg pozwala uchwycić naturalną perspektywę w przestrzeni. Dekoracja z takim zdjęciem to doskonały pomysł na wydłużenie wnętrza. Efekt można podkręcić zasłaniając linię łączenia tapety z podłogą fotelem lub kanapą oraz roślinami ustawionymi na bokach.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.