Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - W3YJX0I
Do końca oferty pozostało Fri, 14 Dec 2018 22:59:59 +0000

Fototapety optycznie powiększające

Głębia i perspektywa – to dwa, najważniejsze elementy doskonałego obrazu. Umiejętność ukazania trójwymiarowych przedmiotów na płaszczyźnie, talent do zachowania naturalnych stosunków przestrzennych i artystyczna zdolność odpowiedniego wypełnienia pierwszego i drugiego planu oraz tła płótna to także cechy doskonałej fototapety, która nie tylko pięknie komponuje się z ogólnym wystrojem wnętrza, ale i zbawiennie wpływa na odbiór przestrzeni salonu, sypialni czy kuchni. Fototapety optycznie powiększające kreatywnie wykorzystują perspektywę linearną i perspektywę barwną – rysując przed naszymi oczami rzutowane, zmyślnie punkty lub kreśląc plamy nasycone w taki sposób, aby dane, oznaczone nimi obiekty wydawały się bliższe lub dalsze. Jakby tego było mało, fototapety optycznie powiększające sprawnie posługują się iluzją, korzystając z mocy powidoku czy sprytnych złudzeń. Ot taka ścienna abrakadabra!

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Rajska promenada prowadząca wprost na fale lazurowego morza, ciągnące się w nieskończoność pola prowansalskiej lawendy, bardzo długie korytarze w nowoczesnym biurowcu i spirale ujętych z pułapu ostatniego piętra schodów – wszystkie te obrazy, mocno klimatyczne i przyciągające wzrok, są piękne same w sobie. Kiedy zamkniemy je w ramach ściennej fototapety – za sprawą ukrytej w ujęciach i pieczołowicie zastosowanej magii perspektywy i tajemnicy głębi – sprawią, że ozdobione nimi wnętrza staną się bardziej przestronne, mniej klaustrofobiczne, zdecydowanie większe. Na tym właśnie polega moc optycznego zniekształcania i poprawiania wnętrzarskiej rzeczywistości – sztuczka, która na co dzień stosowana jest przez najlepszych dekoratorów i aranżerów oraz trik, który za sprawą prezentowanych w naszej galerii fototapet wykorzystać można do własnych potrzeb.

Zobacz także

Kubiczna abstrakcja. Zamknięta forma.

Wszystko ma swój koniec i początek. Niekiedy ni...

Kubiczne cztery światy

Wnętrze jest wszystkim tym, co mamy, co Nas wyr...

Kolorowe w kubicznych kształtach

Przedstawienie jest tym piękniejsze, im bardzie...

Kartonowe miasto. Abstrakcja

Czy to może być odwołanie się do coraz dziwniej...

Uchwycone w szarej głębi

Doskonałym patentem na małe wnętrza, w których ...

Konceptualny abstracjonizm

Doskonałość form sprawia, że myśli mogą zagubić...

Monochomatycznie zakręcony

Świat jest wielobarwny, niekiedy jednak wszystk...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Za ciasne, zbyt ciemne, zbyt wąskie lub za niskie – każde, problematyczne wnętrze można poprawić przy użyciu prostych, ale bardzo dekoracyjnych środków. Sposobem zawsze pożądanym i – dodatkowo – podnoszącym atrakcyjność niezbyt ustawnych sypialni czy salonów są fototapety optycznie powiększające. Przedstawione w naszej galerii wzory rzucają nowe światło na temat aranżacji i poprawiają ergonomię czterech ścian. Przestrzenne obrazy czy głębokie ujęcia mostów, kwitnących pól i tuneli sprawiają, że wnętrze wydaje się być bardziej przestronne i zdecydowanie większe niż jest w rzeczywistości. Dodatkowo, wykonane z wykorzystaniem najlepszych technik i nadrukowywane w trwały i oddający moc wszystkich kolorów sposób fototapety optyczne to dekoracje piękne, trwałe i niewymagające praktycznie żadnej konserwacji, a więc dodatki miłe dla oka, przyjazne dla kieszeni i zachowujące niezmienioną formę przez naprawdę długie lata.