Fototapety do kuchni

Kuchnia z fototapetą, usuwamy dekoracyjną nudę - Zastanawiasz się nad zmianą wyglądu swojej kuchni. Problem w tym, że masz już dość zwykłych płytek. Nawet te najładniejsze wieją nudą, a ty chcesz mieć modne, ciekawe i zaskakujące wnętrza. Podpowiadamy, nudę ze ścian usuniesz za pomocą jednej z naszych fototapet do kuchni zamiast płytek. Dzięki takiej dekoracji możesz mieć na kuchennej ścianie, co tylko chcesz. Od pięknego krajobrazu do zupełnie abstrakcyjnych grafik. Fototapety w kuchni mają ciężkie zadanie - Teraz zapewne kręcisz głową z niedowierzaniem. Fototapeta do kuchni? Przecież tam są tłuste opary, zabrudzenia, zachlapania itd. To prawda, ale w tym przypadku proponujemy okładziny przeznaczone do zadań specjalnych. Zamawiając jakikolwiek wzór, masz możliwość wybrania rodzaju materiału, z którego tapeta zostanie wykonana. Jeśli wybierzesz fototapetę laminowaną do kuchni, masz pewność, że łatwo utrzymasz ją w czystości bez utraty jej walorów wizualnych.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje do kuchni z fototapetą

Soczysty smak Wiśni

Fototapeta z soczystymi wiśniami wprowdzi pazur do Twojej poukładanej kuchni. Głębia smaku i...

Cytrusowe orzeźwienie

Na jednym zdjęciu umieszczono wszystko co może nam się skojarzyć ze świeżością, orzeźwieniem i...

W zakręconej butelce

Co można zobaczyć we wnętrzu pustej butelki? Pewnie widok byłby abstrakcyjny. Dlatego też w tym...

Domowa restauracja Elegancka jadalnia

Meble ze szlachetnego drewna, subtelne oświetlenie, wyrafinowane dodatki i tematyczna, bardzo...

Gdzie umieścić fototapetę w kuchni? – ściana ekspozycyjna

Oczywiście najlepsze miejsce jest na ścianie, gdzie nie ma mebli albo jest tylko stół. To zawsze jest doskonała ekspozycja, która robi na wszystkich ogromne wrażenie. Na takiej ścianie może zagościć np.wiejski pejzaż, widok na nowoczesne miasto, efektowna grafika abstrakcyjna lub ogromne owoce. Wybór pozostawiamy waszej kreatywności, przecież fototapeta do kuchni nie musi nawiązywać wyłącznie do kulinarnych zagadnień.

Fototapeta w kuchni pomiędzy szafkami

W wielu kuchniach nie ma takiej ściany. Na szczęście jest jeszcze jedna możliwość, fototapety do kuchni pod szafki. Tą wąską przestrzeń pomiędzy górnym, a dolnym ciągiem szafek zwykle wypełniamy płytkami. My proponujemy fototapety panoramiczne do kuchni, które sprawiają, że to miejsce zawsze wygląda niebanalnie i szalenie efektownie.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet do kuchni

Mozaikowa imitacja

W naszej ofercie znajdziecie sporo propozycji wzorów, które z powodzeniem mogą zastąpić...

Roślinna grafika wytworna

Teoretycznie czarne tło w głębokim, nieco welurowym wariancie to ciężki kaliber dekoracyjny....

Buszując w zbożu

Kiedy masz okazję spacerować gdzieś w wiejskich okolicznościach to zapewne mijasz pola...

Mozaika, która ociepla przestrzeń

Ten wzór mozaiki jest bardzo dobrze znany, ale w zdecydowanej większości występuje jako...

Uroki Natury

Każdy, to pragnie wprowadzić do swojej przestrzeni kuchennej dawkę niezwykłego piękna, powinien...

Surowość natury

Natura coraz częściej inspiruje twórców. Ten stan rzeczy bardzo nas cieszy, oznacza to bowiem,...

Ziarno smaku - Kulinarne podboje

Każdy, kto ceni dobrą kuchnię wie, że najważniejsze są przyprawy. Doskonała jakość oraz aromat,

Czas na szczyptę świeżej kawy

Nic nie smakuje tak dobrze jak świeżo zmielona kawa. Jeśli czujesz, że aranżacji Twojej kuchni...

Kulinarne motywy na fototapetach do kuchni

Wiadomo, że to wnętrze nieodłącznie kojarzy się z przyrządzaniem posiłków i najczęściej wybieranym motywem dekoracyjnym są wszelkie wzory związane z jedzeniem. Wiemy jednak, że nasi klienci mają różne oczekiwania. Jedni chcą mieć na ścianie tradycyjne zdjęcia produktów spożywczych, inni oczekują bardziej nowatorskiego podejścia do tematu. Na naszej stronie, w zakładce „fototapety kuchnia” każdy znajdzie coś dla siebie. Od natury po abstrakcyjne wariacje na temat owoców, warzyw i innych produktów.

Kuchnia z fototapetą i dodatkową przestrzenią - Fototapety w kuchni mogą także spełniać dodatkową funkcję. Odpowiednio dobrany wzór pozwala na optyczne powiększenie wnętrza. Takie możliwości dają na przykład fototapety panoramiczne, które zapewniają dużą ilość przestrzeni, a tym samy sprawiają, że pomieszczenie wygląda na większe. Podobne działanie mają fototapety 3D do kuchni, które wprowadzają dodatkową głębię do wnętrza. A jeśli zależy ci na optycznym wydłużeniu wnętrza, zastosuj wzór z długą perspektywą, jak np. wąska uliczka czy leśna ścieżka ujęta z perspektywy pieszego.

Z fototapetą w kuchni aranżacje są ciekawsze - Ta okładzina, jak żadna inna, pozwala na kreatywne urządzanie wnętrz, w tym także kuchni. Za jej pomocą możesz tu wpuścić dodatkowe światło, barwy, przestrzeń, powiew wielkiego świata czy odrobinę artyzmu. Na naszej stronie znajdziesz ciekawe inspiracje i ogromny wybór wzorów, ale możesz też przesłać plik ze zdjęciem i zamówić fototapetę do kuchni na ścianę swojego pomysłu. Kuchnia z fototapetą staje się niebanalna i wyrazista. Pobudza naszą wyobraźnię i kreatywność, a to przecież nieodzowne podczas naszych kulinarnych eksperymentów.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.