Uwaga Promocja!
Rabat -20% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - 41QY1J1
Do końca oferty pozostało Wed, 23 Jan 2019 22:59:59 +0000

Fototapety Stadion

Sportowe emocje mają to do siebie, że skutecznie podnoszą poziom adrenaliny we krwi i pozytywnie pobudzają. Niestety, wszystko co związane jest z gorącym dopingiem i wielkimi, sportowymi namiętnościami cechuje się też przemijalnością. Aby na dłużej zatrzymać powiew zdrowej rywalizacji, aurę aplauzu i walki o zwycięstwo – stworzyliśmy inspirującą galerię dekoracji ściennych nawiązujących do wielkich meczy, ważnych imprez i legendarnych widowisk. Fototapety stadion to nie lada gratka dla każdego, prawdziwego fana footballu, miłośnika baseballu czy amatora wyścigów sprinterskich. Prezentowane w tym dziale okleiny to także propozycje, które doceni każdy entuzjasta nietuzinkowych, wnętrzarskich dekoracji. Bo fototapety z widokiem na najważniejsze stadiony to – po prostu – sprawne połączenie sportowej rywalizacji, wielkich emocji i zawsze pożądanego designu.
Ujęcia z lotu ptaka dokładnie obejmujące największe, najwspanialsze i najbardziej znane stadiony świata. Charakterne zbliżenia na walczących zawodników – kadry ukazujące zacięcie, determinację i wielką, sportową odwagę. Poświęcone kibicowaniu obrazy skupiające się na trybunach i kilka fotograficznych klatek oddających piękno ulotnych chwil – pokazujących moment celowania na bramkę, zjawiskowy drybling czy magię szczęścia po oddaniu precyzyjnego, udanego strzału. Feeria motywów, kalejdoskop uczuć i prawdziwa tęcza pobudzających kolorów – wszystko to zamknięte zostało w dziale fototapety stadion, czyli w doskonale skompilowanej galerii dedykowanej wszystkim miłośnikom sportu i fanom dekoracyjnych, wnętrzarskich gadżetów. Zjawiskowe ujęcia stworzone zostały też z myślą o przyszłych, wielkich mistrzach footballu – czyli o juniorach wytrwale podnoszących swoje piłkarskie umiejętności i młodych kibicach, którzy na pewno chętnie zamienią przyklejone niedbale do ściany, opatrzone już plakaty na tematyczną, atrakcyjną fototapetę.

Zanim piłka będzie w grze

Gra musi się toczyć- gra toczy się o wszystko. ...

Murawa dla sportowca

Każdy czasem chce postawić wszystko na jedną ka...

Droga do sukcesu, droga do lepszego jutra

Stań na linii startu, przyszykuj się do najważn...

W blasku tysiąca jupiterów

Wola walki, upór w dążeniu do celu i lata prakt...

Fototapety stadion to – dodatkowo – pochwała dla wielkiej architektury i galeria ujęć skoncentrowanych na najnowocześniejszych, najbardziej przełomowych projektach. Wszystko to składa się na naprawdę emocjonujące inspiracje – i sportowe, i wnętrzarskie. A dokładniej – na inspiracje pasujące zarówno do męskiego pokoju czy chłopięcej sypialni, jak i do rodzinnego salonu umieszczonego w domu usportowionej familii. Proponowane fototapety to także dekoracje idealnie nadające się do klubów czy stylizowanych pubów, gdzie – dzięki wysokiej jakości wykonania, mocnemu nasyceniu kolorami i łatwości w utrzymaniu – okleiny cieszyć będą oczy przychodzących na mecze gości przez długi czas. Po prostu – prezentowane w naszej wyjątkowej galerii fototapety do dekoracje stworzone z myślą o fanach sportu i o miłośnikach wielkich emocji, którzy (w bardzo miły dla oka sposób) chcieliby na dłużej zatrzymać ulotne wrażenia, a atmosferę towarzyszącą najważniejszym rozgrywkom przenieść do wnętrz swoich domów.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki