Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - CKUE2YB
Do końca oferty pozostało Fri, 19 Oct 2018 21:59:59 +0000

Fototapety Stadion

Sportowe emocje mają to do siebie, że skutecznie podnoszą poziom adrenaliny we krwi i pozytywnie pobudzają. Niestety, wszystko co związane jest z gorącym dopingiem i wielkimi, sportowymi namiętnościami cechuje się też przemijalnością. Aby na dłużej zatrzymać powiew zdrowej rywalizacji, aurę aplauzu i walki o zwycięstwo – stworzyliśmy inspirującą galerię dekoracji ściennych nawiązujących do wielkich meczy, ważnych imprez i legendarnych widowisk. Fototapety stadion to nie lada gratka dla każdego, prawdziwego fana footballu, miłośnika baseballu czy amatora wyścigów sprinterskich. Prezentowane w tym dziale okleiny to także propozycje, które doceni każdy entuzjasta nietuzinkowych, wnętrzarskich dekoracji. Bo fototapety z widokiem na najważniejsze stadiony to – po prostu – sprawne połączenie sportowej rywalizacji, wielkich emocji i zawsze pożądanego designu.
Ujęcia z lotu ptaka dokładnie obejmujące największe, najwspanialsze i najbardziej znane stadiony świata. Charakterne zbliżenia na walczących zawodników – kadry ukazujące zacięcie, determinację i wielką, sportową odwagę. Poświęcone kibicowaniu obrazy skupiające się na trybunach i kilka fotograficznych klatek oddających piękno ulotnych chwil – pokazujących moment celowania na bramkę, zjawiskowy drybling czy magię szczęścia po oddaniu precyzyjnego, udanego strzału. Feeria motywów, kalejdoskop uczuć i prawdziwa tęcza pobudzających kolorów – wszystko to zamknięte zostało w dziale fototapety stadion, czyli w doskonale skompilowanej galerii dedykowanej wszystkim miłośnikom sportu i fanom dekoracyjnych, wnętrzarskich gadżetów. Zjawiskowe ujęcia stworzone zostały też z myślą o przyszłych, wielkich mistrzach footballu – czyli o juniorach wytrwale podnoszących swoje piłkarskie umiejętności i młodych kibicach, którzy na pewno chętnie zamienią przyklejone niedbale do ściany, opatrzone już plakaty na tematyczną, atrakcyjną fototapetę.

Murawa dla sportowca

Każdy czasem chce postawić wszystko na jedną ka...

Droga do sukcesu, droga do lepszego jutra

Stań na linii startu, przyszykuj się do najważn...

W blasku tysiąca jupiterów

Wola walki, upór w dążeniu do celu i lata prakt...

Fototapety stadion to – dodatkowo – pochwała dla wielkiej architektury i galeria ujęć skoncentrowanych na najnowocześniejszych, najbardziej przełomowych projektach. Wszystko to składa się na naprawdę emocjonujące inspiracje – i sportowe, i wnętrzarskie. A dokładniej – na inspiracje pasujące zarówno do męskiego pokoju czy chłopięcej sypialni, jak i do rodzinnego salonu umieszczonego w domu usportowionej familii. Proponowane fototapety to także dekoracje idealnie nadające się do klubów czy stylizowanych pubów, gdzie – dzięki wysokiej jakości wykonania, mocnemu nasyceniu kolorami i łatwości w utrzymaniu – okleiny cieszyć będą oczy przychodzących na mecze gości przez długi czas. Po prostu – prezentowane w naszej wyjątkowej galerii fototapety do dekoracje stworzone z myślą o fanach sportu i o miłośnikach wielkich emocji, którzy (w bardzo miły dla oka sposób) chcieliby na dłużej zatrzymać ulotne wrażenia, a atmosferę towarzyszącą najważniejszym rozgrywkom przenieść do wnętrz swoich domów.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki