Uwaga Promocja!
Rabat -40% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - W2Z9Q6Z
Do końca oferty pozostało Thu, 23 May 2019 21:59:59 +0000

Fototapety Stadion

Dekoracja do zadań specjalnych - fototapeta Stadion

Na naszej stronie znajdziecie całą masę dekoracji uniwersalnych, które można zastosować dosłownie w każdym domu czy też firmie. Ale mamy także okładziny do zadań specjalnych, które doskonale zdobią wybrane, tematyczne wnętrza. Takie są np. fototapety Stadion. To dekoracja, która pasuje do pokoju nastolatka, ale też do sportowego pubu, do szkoły albo klubu piłkarskiego.

Fototapety Stadion Piłkarski dodają wnętrzom przestrzeni

Wielki obiekt sportowy zawsze przykuwa uwagę i wszystkim imponuje, tym bardziej jeśli to ikona sportu na miarę np. stadionu Camp Nou. Nie każdy ma oczywiście możliwość zobaczyć go z bliska, a tym bardziej zwiedzić, dlatego my spełniamy te marzenia. U nas możecie wybrać fototapetę Stadion Barcelony lub inny znany obiekt i cieszyć się tym widokiem na co dzień.
Światło punktowe na fototapetę Stadion Narodowy

Stałym elementem każdego stadionu piłkarskiego są wielkie reflektory, które oświetlają murawę wieczorową porą. Tak oświetlony obiekt nabiera innego wyrazu, jest klimatyczny i hipnotyczny. Doświetl swoją fototapetę Stadion Piłkarski punktowym reflektorem, a przekonasz się, że wnętrze nabierze ciekawego stylu. Będzie przytulnie, a jednocześnie oryginalnie i bardzo efektownie.

Niewiarygodne ujęcia na fototapetach Stadion

Tworząc każdą z zakładek zawierających dekoracje ścienne staramy się zapewnić różnorodność i trochę was zaskoczyć oraz zainspirować. Dlatego w kategorii fototapety Stadion umieściliśmy wiele ciekawych ujęć takich obiektów. Można znaleźć tu duże zbliżenie na charakterystyczny element stadionu oraz ujęcie wykonane z pozycji murawy. A wybór zależy już od waszej kreatywności.

Zanim piłka będzie w grze

Gra musi się toczyć- gra toczy się o wszystko. ...

Murawa dla sportowca

Każdy czasem chce postawić wszystko na jedną ka...

Droga do sukcesu, droga do lepszego jutra

Stań na linii startu, przyszykuj się do najważn...

W blasku tysiąca jupiterów

Wola walki, upór w dążeniu do celu i lata prakt...

Fototapety Stadion zachwycają młodych sportowców

Pokój kilkulatka albo nastolatka, który kocha sport, powinien mieć odpowiednią oprawę dekoracyjną. Dobrze, jeśli nawiązuje do jego zainteresowań, bo to zawsze motywuje i wprowadza odpowiedni nastrój, a przede wszystkim wywołuje szeroki uśmiech. Jeśli więc masz w domu małego piłkarza, przejrzyj wspólnie z nim nasze dekoracje o tematyce sportowej. Znajdziecie tu m.in. fototapety Stadion Narodowy i ujęcia innych znanych obiektów. Na głównej ścianie, oświetlona punktowo i połączona z prostymi meblami, będzie wyglądać świetnie.

Podkręć ducha sportowego za pomocą Fototapety Stadion

Zastanówmy się, w jakich wnętrzach powinien panować sportowy duch. Wszędzie tam, gdzie mają miejsce treningi, ale nie tylko. Sportowy duch rywalizacji powinien gościć także w szkole, na korytarzach i w pobliżu sali gimnastycznej, w klubach fitness i na siłowniach. Wszędzie tam można skutecznie podkręcić klimat np. za pomocą fototapet Stadion. Taka dekoracja sprawdzi się też tam, gdzie spotykają się kibice i dzielnie wspierają piłkarzy, czyli w pubach albo specjalnych strefach kibica.

Nietypowa wersje fototapet Stadion

Fototapety Stadion Piłkarski są dostępne w wielu wariantach. Staraliśmy się zadbać o ciekawe i nieco nieoczywiste ujęcia, które byłby atrakcyjne w kwestii dekorowania wnętrz. Znajdziecie tu też wersje odrobinę abstrakcyjne, graficzne i podkręcone ciekawymi efektami. A jeśli to za mało, możecie skorzystać z kreatora dostępnego przy każdym ze wzorów. Pozwala on na docięcie fototapety na wymiar, ale także na przerobienie dekoracji na wersję monochromatyczną lub wykonaną w sepii. Dokonane przeróbki są widoczne od razu na zdjęciu obok.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki