Fototapety maki

Dekoracja efektowna i niebanalna? Fototapeta Czerwone Maki! - W naszej ofercie znajdziecie przeróżne fototapety. Mamy wzory dla klientów w każdym wieku i różnymi upodobaniami. Ulubioną dekorację znajdą tu także ci, którzy do dekorowania wnętrz podchodzą bardzo odważnie. Dla nich przygotowaliśmy m.in. całą serię fototapet Czerwone Maki. To ozdoby ścienne, która nadają ton aranżacji i rządzą we wnętrzu. Fototapeta Maki na białym tle – zabawa w kontrast - Jeśli lubisz wyrazisty kontrast na tekstyliach, obrazach czy tapetach, nasz propozycja z pewnością cię zainteresuje. Większość fototapet Maki jest wykonane z użyciem jasnego lub zupełnie białego tła. To pozwala na jak najlepsze wydobycie piękna tych kwiatów, a jednocześnie dodaje dekoracji charakteru. Jasna ściana rozświetla wnętrze, a efektowne maki przykuwają uwagę.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje maki z fototapetą

Czerwone maki

Mimo iż cała dekoracja na ścianę jest związana z makiami i to one widnieją na niej to tylko dwa...

Wiosenna czerwień

W te deszczowe, chłodne dni na pewno brakuje Państwu wiosennych kolorów, soczystych zielonych...

Muśnięcie kwiatu

Maki jako dekoracja ściany są bardzo częstym motywem przewodnim w dekoracjach wnętrz. My jednak...

Maki na wietrze

Łąka w całości pokryta makami. Dzięki temu czerwone kwiaty pięknie kołyszą się na wietrze. Nie...

Usiądźmy pod fototapetą Maki

Fototapeta Maki stanowi świetną ekspozycję dla modnej, nowoczesnej kanapy. Wybierz wzór, na którym są dużych rozmiarów kwiaty ujęte na sporym zbliżeniu, a całość osadzona na bieli. Na tym tle postaw modną kanapę lub narożnik w odważnej czerwieni, czerni lub zieleni. Jeśli lubisz odważne aranżacje to taka właśnie powstała. Efekt możesz podkręcić stawiając tu dodatkowo wysoką lampę lub roślinę.

Duże motywy na fototapetach Czerwone Maki

Poza kilkoma drobnymi łączkami i ujęciami makowych pól, nasze fototapety Maki zawierają w większości bardzo duże detale. To z pewnością dekoracje, których należy używać w sposób przemyślany. Ogromne kwiaty, które dodatkowo mają mocno nasycony kolor to motyw dekoracyjny do wnętrz o większych gabarytach. W takim pomieszczeniu można w pełni wykorzystać ich walory estetyczne.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet maki

Monochromatyzm w kolorze maków

Wszystko, co Nas otacza jest pełne koloru oraz blasku. Czasem należy zasłonić Nam pół świata,...

Promienne maki

Te kwiaty zakwitają latem. Dlatego tutaj na dekoracji tak pięknie mienią się w jasnych i...

Efektowny salon z fototapetą Maki na szarym tle

Wszelkie odcienie szarości to obecnie najmodniejsze kolory, używane podczas urządzania wnętrz. Jednak szarość, nawet najszlachetniejsza, to wyłącznie baza, a całe sedno polega na dopasowaniu do niej wyrazistych elementów w innym, mocnym kolorze. Nasza propozycja to fototapeta Maki na szarym tle. Salon z taką dekoracją na głównej ścianie z pewnością nie będzie nudny. W innych częściach aranżacji przyda się dodatkowo nawiązanie w postaci czerwonego dywanu, lampy lub kilku bibelotów.

Ciekawe grafiki na fototapetach Maki - Maki to wdzięczny obiekt dla fotografa, dlatego powstaje tak wiele ujęć tych delikatnych, a jednocześnie efektownych kwiatów. Ale są również inspiracją dla rysowników i grafików. My wykorzystujemy każdą z tych technik, bo każda przedstawia te rośliny w inny sposób. Dzięki temu w naszej ofercie spotkacie także graficzne wersje fototapet Maki, które doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz. Grafika z makami na całą ścianę jest tak dekoracyjna, że może być jedyną ozdobą twojej aranżacji.

Wiosna w firmie – fototapeta Czerwone Maki - W firmowych wnętrzach sprawdzają się aranżacje, które tworzą wyrazisty wizerunek, dobrze kojarzą się kontrahentom i klientom, a pracownikom dodają energii. Jednak w takim miejscu konieczne są dekoracje w dobrym guście, efektowne, ale nie krzykliwe. W tą konwencję dobrze wpisują się fototapety Czerwone Maki. Już sama minimalistyczna elegancja tych kwiatów sprawia, że osiągamy odpowiedni efekt. A białe tło i dobrze wykonane ujęcie oraz doskonała rozdzielczość obrazu dopełnia dzieło.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.