Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - R9Q23TB
Do końca oferty pozostało Sat, 19 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy ludzie

Obrazy Ludzie to dekoracja, która wykorzystuje ludzkie piękno i różnorodność

Dzielimy się na tych, którzy lubią zdjęcia ze swoim udziałem i tych, którzy ich nie znoszą. Fakt, nie każdy jest fotogeniczny, różnimy się urodą i sposobem bycia, ale to właśnie dzięki temu świat jest ciekawy. Chcemy wam to zaprezentować na obrazach Ludzie. To dekoracje ścienne, które pokazują ludzkie ciało w różnych odsłonach i przy użyciu różnych technik. Może jedna z nich zasługuje na miano głównej ozdoby twojego mieszkania?

Najlepsze dekoracje do salonów piękności? Obrazy Ludzie!

W każdym salonie, który dba o naszą urodę i zdrowie, powinna znaleźć się odpowiednia dekoracja. Do pełni relaksu i wyciszenia potrzebne jest wnętrze, które dobrze nastraja psychicznie. To także skuteczne narzędzie marketingowe. W tą ideę doskonale wpisują się obrazy Ludzie, przedstawiające wizerunki uśmiechniętych i zadbanych osób. To efektownie zdobi i jednocześnie motywuje.

Obrazy Ludzie w kolorze, w sepii i monochromatyczne

Każdy z dostępnych na naszej stronie obrazów Ludzie można zmienić za pomocą kreatora, który znajdziecie po kliknięciu w wybrany wzór. Można tam wybrać opcję odbicia lustrzanego albo dokonać zmian w kolorystyce. Dostępna jest szlachetna sepia oraz nowoczesna czerń i biel. Efekt zmian widać od razu na zdjęciu, dzięki czemu sami ocenicie, czy wybrana dekoracja prezentuje się lepiej w wersji kolorowej czy monochromatycznej.

Podziel swoją dekorację – ciekawa odsłona obrazów Ludzie

Poza efektami zmiany koloru i lustrzanym odbiciem, mamy dla was jeszcze jedną fajną funkcjonalność, dzięki której możecie tworzyć swoje, oryginalne dekoracje ścienne. Każdy obraz Ludzie można sobie podzielić na kilka elementów. Wiele wzorów z tej grupy nabiera w takim rozproszeniu zupełnie innego wyrazu. Zdjęcia i grafiki stają się ciekawsze, a efekt dekoracyjny o wiele mocniejszy.

Oszołomienie nowoczesnością

Moc kolorów, moc świateł, moc niezwykłości…oto ...

Budować siebie od podstaw.

Wielu z Nas, by odnaleźć własną drogę, musi naj...

Gest zwycięstwa. Szkic.

Kiedy wiesz, że doskonałość kryje się w szczegó...

Lady in red. Impuls i energia.

Kobiecy czar jest potężny oraz niedościgniony. ...

Melodia intymności, magia miłości

Kochać można wiele - dobrą muzykę, śpiew, człow...

Taniec ze sztuką. Chwila pełna piękna.

Oryginalny obraz z motywem kobiety pozującej w ...

Artystyczne obrazy Ludzie do sypialni i klimat gotowy

Stwórz w swojej sypialni odpowiedni klimat. Nie chodzi tu wyłącznie o atmosferę sprzyjającą relaksowi, ale także intymności, zbliżeniom i budowaniu relacji ze swoją drugą połówką. Pomocna będzie tu gustowna, ale przytulna aranżacja, podkreślona dodatkowo jednym z naszych obrazów Ludzie. Do sypialni wybierajcie zdjęcia i grafiki, które mają w sobie piękno ludzkiego ciała, ale podane w nieco tajemniczy, artystyczny sposób. To doskonale buduje nastrój, a jednocześnie tworzy piękne wnętrze.

Stwórz osobistą dekorację i zaprojektuj swój obraz

Ludzkie ciało można sfotografować zupełnie zwyczajnie albo w sposób artystyczny. Zdjęcie można poddać komputerowej obróbce i zaopatrzyć w ciekawe efekty. Można je zamglić albo, przeciwnie, wyostrzyć i dodać głębię. Jeśli więc stworzysz swoje osobiste dzieło, na którym będzie bliska ci osoba albo po prostu ktoś, kto zrobił na tobie wrażenie, wyślij do nas plik z tym zdjęciem. Wybierz wymiary i złóż zamówienie. Tak waśnie powstanie kolejny obraz Ludzie, ale tym razem twojego autorstwa.

Graficzne abstrakcje na obrazach Ludzie

Oferowane przez nas obrazy Ludzie to znacznej mierze piękne zdjęcia. Ukazują ludzkie ciała w ruchu albo w specjalnych, wystudiowanych pozach. Ale część nasze propozycji ma nieco bardziej artystyczny charakter. To spora grupa abstrakcyjnych grafik. Rysunkowa odsłona tej kategorii to zarówno odręczne, ciekawe szkice, jak i modne ostatnio, grafiki komputerowe. Doskonale przyozdobią każde nowoczesne wnętrze, pokój nastolatka, pub muzyczny albo klub fitness. Emanują energią i są mocno efektowne.

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki