Obrazy do biura

Obrazy do biura – nowoczesne dekoracje firmowe - Biuro, jak każda inna przestrzeń, w której przebywamy, powinna mieć ładny wygląd. To sprzyja miłej atmosferze i wydajności pracowników, a poza tym dobrze świadczy o pracodawcy. Dla każdego szefa na poziomie, który dba o wizerunek firmy, mamy wybór ciekawych, nowoczesnych obrazów do biura. Można wybrać wzór zgodny z profilem działania albo wariant uniwersalny. Obraz do biura zgodny ze standardami - Wybierając obraz do biura warto pamiętać o tym, że będzie różnie odbieramy przez pracowników. I nie chodzi tu tylko o stwierdzenie czy jest ładny czy też brzydki, w końcu o gustach się nie dyskutuje. Chodzi o to, żeby nie obrażał niczyich uczuć czy przekonań. Dlatego do przestrzeni firmowej należy wybierać dekoracje o uniwersalnym przekazie, które są ogólnie uznawane za pozytywne i motywujące.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje do biura z Obrazem

Rozświetl swój dzień

Żarówka to symbol światła, ale nie tylko, może także stać się metaforą drogi prowadzącej do...

Strzał w dziesiątkę

Jeśli pragniesz podkreślić zdecydowany i niebanalny charakter swojego biura ten obraz będzie ...

Biuro z widokiem na Manhattan

Manhattan to światowe centrum biznesu. To Nowy Świat i nowe możliwości. Wgryź się w Wielkie...

Tam, gdzie kończy się prostota

Wkraczając w wielkomiejski świat każdy liczy się z tym, że nie ma tam nic, czego nie można...

Dobrze dobrany obraz do biura

Obrazy do biura to przede wszystkim modna i ciekawa dekoracja, która zamienia surowe wnętrza w przyjemną dla oka przestrzeń. Ale obrazy w takim miejscu mogą też nieść skuteczny przekaz, o ile zostaną starannie dobrane. Można z ich pomocą wpływać motywująco na pracowników i podkreślać, że pracują w wartościowej organizacji. Taka dekoracja może też mieć siłę marketingową wobec klientów.

Nowoczesne obrazy do biura czyli siła tryptyku

Nowoczesne biura to teraz często powierzchnia z rozmachem. A tam, gdzie dużo miejsca, tam i puste ściany. Nie pozwól, aby były jałowe i nudne. Jeśli masz takie biuro, udekoruj je również z rozmachem. Nasza propozycja to nowoczesne obrazy do biura w wersji podzielonej na części. Każdy z wybranych wzorów można zamówić w podziale na 2-5 części. Wiele z nich dopiero w takiej formie zyskuje na efektowności.

Mała galeria sztuki – abstrakcyjne obrazy do biura

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby na firmowych korytarzach zawitała niewielka wystawa. Dekoracja w postaci ciągu obrazów do biura to bardzo ciekawy pomysł na efektowne wnętrze. Najlepszy rezultat można osiągnąć stosując jakiś punkt wspólny pomiędzy obrazami. Może to być jakiś motyw przewodni, np. samochody, zegary czy nowoczesna architektura albo kolorystyczne powiązanie ich jednym kolorem, wyraźnie wychodzącym na pierwszy plan. Cała galeria może też być związana tematycznie z profilem firmy, ale nie musi.

Obrazy do biura, które dodają energii - W biurze często trudno o energię do pracy. Wiele zajęć to żmudna, powtarzalna robota i głowa sama opada ze znużenia. Nie pomaga piąta kawa ani rozprostowanie kości. Może więc pomoże odpowiednio ozdobione otoczenie? Zastanów się, jak można ożywić twoje biuro, a jeśli nie masz pomysłu, zajrzyj na naszą stronę. Mamy tam specjalną ofertę obrazów do biura i sporo innych, interesujących wariantów w podziale na kategorie. Wiele z nich to energia sama w sobie.

Firma otwarta na świat i nowoczesne obrazy do biura - Jeżeli chcesz pokazać, że twoja firma jest otwarta na świat i ma dalekosiężne plany rozwoju, konieczna będzie odpowiednia aranżacja waszych wnętrz. Jeśli jeszcze takiej nie macie, może skuteczną inspiracją staną się nasze obrazy do biura oraz wszelkie inne wzory, które zawierają motywy z całego świata. W zależności od profilu działalności można postawić na egzotyczne krajobrazy, potrawy z całego świata, zdjęcia samolotów na niebie, teksty w obcych językach czy przeróżne wariacje na temat mapy świata.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.