Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - F4X1ANN
Do końca oferty pozostało Wed, 16 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy do Salonu SPA

Piękne dekoracje to podstawa – obraz do salonu spa

Piękne wnętrza firmy usługowej to część sukcesu, resztę musi wypełnić fachowa obsługa klienta. Ale w salonie spa estetyka jest integralną częścią terapii, po którą tam przychodzimy więc i dekoracje mają szczególne znaczenie. Na naszej stronie znajdziecie spory wybór obrazów do salonu spa, dzięki którym stworzycie wnętrza eleganckie, prestiżowe i przyciągające klientów.

Obraz do salonu spa, który tworzy klimat

Klienci salonu spa mają określone oczekiwania. Przychodzą tu po odnowę biologiczną i odrobinę luksusu, którą należy im zapewnić. Na to składają się różne czynniki, w tym także wygląd otoczenia. Powinno być wyjątkowe, aby klienci podczas zabiegów przenieśli się w inny wymiar. Jako element takiej aranżacji doskonale sprawdzają się nasze obrazy do salonu spa, które tworzą klimat luksusowego relaksu.
Jak wybrać ekspozycję obrazu do salonu spa?

Pierwszą linią kontaktu z klientem jest zawsze recepcja. Powinna być najbardziej reprezentacyjna, więc to właśnie tutaj znajduje się idealna ekspozycja dla każdego z naszych obrazów do salonu spa. Kolejne miejsca, gdzie taka dekoracja powinna być umieszczana to poszczególne pomieszczenia przeznaczone na zabiegi. Tam każdy efektowny obraz powinien wisieć zawsze w polu widzenia klienta.

Obraz do salonu spa w ciekawym wariancie

Jeśli w salonie odnowy biologicznej jest sporo miejsca i ściany wolne od mebli, można nieco zaszaleć i zdecydować się na obrazy do salonu spa z większym rozmachem. Mowa tu o tryptykach i innych możliwościach podziału obrazu. U nas każdy z wzorów możecie zamówić w postaci podzielonej na 2-5 części. Obraz zajmuje wtedy więcej miejsca, ale i efekty wizualne są o wiele lepsze.

Orientalne reminescencje

Motywy orientalne są ostatnimi czasy niezwykle ...

Koncepcja nowego odpoczynku

Koncepcja odpoczynku bywa różna. Jeśli pragnies...

Kompozycyjny ład. Różowe orchidee

Niech salon SPA nabierze charakteru. Pomyśl, co...

Dostojna różowa lilia

Pełna wysublimowanego smaku i elegancji. Delika...

Moc płonących świec na obrazie do salonu Spa

Energia, jaka panuje w salonie spa jest kluczowa dla efektów relaksacyjnych i zdrowotnych u osób, które korzystają z jego usług. Dlatego ta przestrzeń musi zawierać elementy powszechnie uważane za oczyszczające i poprawiające nastrój. Jednym z nich jest niewątpliwe płomień świecy, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć obrazów do salonu spa, które zawierają widok płonących świec w różnych odmianach. To doskonałe towarzystwo podczas masażu, kąpieli czy innych relaksacyjnych zabiegów.

Na obrazach do salonu spa króluje orchidea

Orchidea to symbol czystej miłości, ale również elegancji i luksusu, stąd też częste zastosowanie tego motywu we wnętrzach, gdzie chcemy podkreślić ekskluzywny charakter swoich usług. Ten kwiat wnosi także do wnętrza niczym nie zmąconą harmonię i nieskazitelną stylowość. Dlatego obrazy do salonu spa przedstawiające storczyki we wszelkich możliwych odmianach to jedna z naszych najbardziej rozbudowanych propozycji. Imponująca orchidea w pięknym, artystycznym ujęciu to ozdoba każdego salonu na poziomie.

Obraz do salonu spa jako część strategii marketingowej

Na naszym rynku salony spa rosną jak grzyby po deszczu, bo Polacy coraz mocniej o siebie dbają. Trzeba się wyróżniać, więc konieczny jest dobrze zbudowany marketing. Jedną z jego części jest wizerunek firmy, a więc i dekoracje, które wpływają na klientów. W naszej propozycji znajdziesz specjalne obrazy do salonu spa, przedstawiające w sposób artystyczny, a jednocześnie dostępny, wizerunki zadbanych modelek i modeli. To doskonały bodziec do dbania o siebie i korzystania z usług salonu.

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki