Tapety do łazienki

A do łazienki kupimy tapetę… - Jeśli myślisz, że tapeta nie pasuje do łazienki, musisz szybko zweryfikować tą teorię. Tak było kiedyś, faktycznie większość wzorów nie nadawała się do tego pomieszczenia, a dostępne imitacje terakoty wyglądały tandetnie. Dziś wystarczy wejść na naszą stronę, aby przekonać się, że tapeta do łazienki to modna, gustowna i nowoczesna dekoracja. Tapety do łazienki - dekoracja do zadań specjalnych - Od tapety do łazienki musimy wymagać trochę więcej niż tylko piękny wygląd i zgodność z modnymi trendami. Ściany w łazience są narażone na wilgoć w postaci pary oraz na zachlapania i zabrudzenia, więc muszą być odpowiednio zabezpieczone. Dobrze sprawdza się tutaj terakota, panele szklane itd., ale nie tylko. Również nasze laminowane tapety do łazienki świetnie sobie dają radę w tym trudnym otoczeniu.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje do łazienki z Tapetą

Mozaikowa wyjątkowość

Za co kochamy kolorowe mozaiki w formie wzorów? Z nimi nigdy nie jest nudno, a przestrzeń w ten...

Orientalne piękno

Motywy orientalne są w ostatnimi czasy w naszym kraju bardzo popularne, gdy chodzi o ścienne...

Ekspozycja dla tapety do łazienki

Urządzanie i dekorowanie łazienek bywa trudne. To przeważnie niewielkie wnętrze, pełne armatury, szafek i innego sprzętu. Miejsca mało, ale przeważnie na dole. Górne części ścian są często puste i aż proszą się o ciekawy dekor. Wybierz więc jedną z naszych tapet do łazienki i przeznacz na nią miejsce, które zapewni dobrą ekspozycję. Najlepsza będzie ściana na wprost drzwi albo ta, która odbija się w dużym lustrze.

Przy wyborze tapety do łazienki ważne są proporcje

Ze względu na małe gabaryty naszych łazienek, musimy bardzo uważać przy doborze motywów dekoracyjnych. Duże elementy w tak małej przestrzeni będą dominować i męczyć albo sprawią, że dekoracja będzie wyglądała dziwacznie i niedorzecznie. Wybierając tapetę do łazienki staraj się pamiętać o proporcjach i o tym, że nasze tapety możesz docinać na potrzebny wymiar.

Odrobina luksusu dzięki tapecie do łazienki

Kiedyś łazienka była traktowana trochę jak zaplecze techniczne. Schludnie, ale siermiężnie i nudno. Dziś podejście zmieniło się diametralnie i powstają tam małe cudeńka, takie domowe spa o luksusowym wyglądzie. Chcesz osiągnąć taki właśnie efekt wizualny? Sprawdź nasze propozycje tapet do łazienki. Czekają na ciebie wzory pełne przepychu, jest pikowany welur i błyszczące diamenty, są eleganckie koronki i marmurkowe mozaiki. Luksus na ścianę za niewielkie pieniądze.

Wodne klimaty na tapecie to łazienkowa klasyka - Z łazienką nierozłącznie kojarzy się woda, więc ten motyw jest często wykorzystywany podczas dekorowania wnętrza. Kupujemy wtedy wszelkie odmiany niebieskich bibelotów, dodatków tekstylnych, ręczników, a nawet mebli. W modzie są nawet deski sedesowe z wodnymi grafikami. Dlatego i w naszej ofercie tapet do łazienki nie mogło zabraknąć efektownego nawiązania. Proponujemy przeróżne warianty graficznych ujęć kropelek wody, które tworzą ciekawe wzory i wpisują się w łazienkowy klimat.

Tapeta do łazienki z imitacją terakoty - Mieszkamy w różnych miejscach i nie zawsze jest to własne mieszkanie na stałe. Często to lokal wynajęty od właściciela, z zastrzeżeniem, że nie wolno wprowadzać własnych modyfikacji. Niekiedy nie musimy trzymać się takich ustaleń, ale też nie planujemy długiego pobytu, więc i kosztowny remont nie ma sensu. Ale jeśli mimo to chcemy mieć terakotę w łazience, jest na to sprytny sposób. To tapety do łazienki imitujące kafelki w modnym designie, które znajdziecie w naszej ofercie.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.