Zamów bezpłatne próbki.


Chcesz zobaczyć próbki dekoracji przed finalnym zamówieniem? Nic prostszego, napisz do nas - wyślemy je bezpłatnie.

Zastanawiasz się, czy wybrany przez ciebie materiał fototapety jest odpowiedni? Chcesz sprawdzić nasycenie kolorów wybranego wzoru na różnych materiałach? Twoja dekoracja będzie oglądana z bliska i masz obawy czy wzór będzie wystarczająco ostry?


Podejmij przemyślaną decyzje i zamów bezpłatne próbki przed końcowym zamówieniem.

Jakie próbki wysyłamy?

Najczęściej wykonujemy próbki indywidualne, drukujemy wycinek wybranego wzoru w skali 1:1 do rozmiaru zamawianej dekoracji. Możemy wykonać próbki na wszystkich dostępnych materiałach. Należy jednak pamiętać, że im więcej próbek zamówisz, czas oczekiwania będzie dłuższy.

Jeśli zastanawiasz się nad kilkoma, różnymi zdjęciami. Zależy Ci na ostrości i chcesz zobaczyć efekt od razu? Możemy wysłać wycinki kilku wzorów w formie plików na skrzynkę e-mail.

Jak zamówić?

Wybierz interesujący Cię wzór. Kliknij link "Zadaj Pytanie" pod zdjęciem. Podaj rozmiar, jaki finalnie Cię interesuje, wybrany materiał oraz adres wysyłki i nr telefonu. Możesz ewentualnie skorzystać z formularza kontaktowego. Pamiętaj jednak aby podać link do produktu lub nr zdjęcia.

Kiedy otrzymam próbki?

W zależności od ilości zamówionych próbek, termin realizacji mieści się od 3 do 10 dni roboczych. Próbki wysyłamy listem priorytetowym lub kurierem.