Fototapety folklor

Wykorzystujemy rodzime piękno na fototapetach Folklor - W naszej ofercie znajdziecie motywy z całego świata, ale przecież nie zapominamy o swoich korzeniach. W naszej rodzimej tradycji również można znaleźć sporo symboli i innych detali, które są po prostu piękne. Szukajcie ich w kategorii fototapety Folklor. Znajdziecie tam m.in. bardzo modne ostatnio wzory łowickie w różnych odsłonach i wiele innych wzorów. Fototapety Folklor pasują do różnych wnętrz - Wzory fototapet Folklor to przeróżne warianty motywów ludowych, które wszyscy znamy. Te wybrane przez nas i wersje, w jakich zostały przedstawione pasują do każdego nowoczesnego domu, ale nie tylko. Są świetnym wariantem dekoracyjnym do restauracji serwującej polskie potrawy, do sklepów z artykułami spożywczymi, do firm, które deklarują sprzedaż polskich produktów itd.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje folklor z fototapetą

Na ludową nutę

Wzorów i kolorów w ludowych dziełach nigdy nie brakowało. Jednak na potrzeby dekorowania...

Kwiaty ludowym okiem

Nawet we współczesnym wystroju dobrze wyglądać będzie jeden akcent związany z ludową tradycją....

Barwny folklor

Jeden główny kwiat, a wokół mniejsze w innej kolorystyce. Folklor to przede wszystkim kolorowe...

Stonowany folklor

Wielu ludziom folklor kojarzy się z czymś bardzo kolorowym, a wręcz niekiedy nawet pstrokatym....

Łowicka fototapeta Folklor na białym albo na czarnym tle

Wszelkie odsłony łowickich wzorów można teraz spotkać na przeróżnych gadżetach, tekstyliach dekoracyjnych, a nawet na odzieży. U nas znajdziecie je na fototapetach Folklor, którymi można z powodzeniem ozdobić swój salon lub inne wnętrze. Każdy wariant zawiera ciekawe, bardzo kolorowe motywy i desenie, które mocno kontrastują z tłem. Najczęściej są osadzone na bieli, ale waszej uwadze polecamy także ciekawe wersje z czarnym tłem.

Duży, centralny detal na fototapecie Folklor

Fototapeta Folklor to przeważnie ludowe wzorki ułożone w powtarzalny deseń. Mamy jednak w naszej ofercie warianty zupełnie niestandardowe, gdzie króluje zupełnie inna konfiguracja. To np. wzory z centralnie położonym, ogromnym detalem albo bocznym szlaczkiem. Ta pierwsza opcja doskonale sprawdzi się na centralnej ścianie dużego salonu, jako główna dekoracja we wnętrzu.

Kreatywny klimat w kuchni z kolorową fototapetą Folklor

Ludowy, swojski klimat automatycznie kojarzy się z pyszną, swojską kuchnią. Jeśli wasza kuchnia to miejsce, gdzie dużo się dzieje i często powstają pyszne przysmaki, to fototapeta Folklor pasuje tam jak ulał. Wniesie tam radosne kolory i stworzy miły klimat. Najlepiej będzie współgrać z sąsiedztwem jednokolorowych ścian oraz z białymi lub drewnianymi meblami. Możecie umieścić ją na dużej ścianie albo w przestrzeni między ciągami szafek kuchennych. Fajnie będą też wyglądać nawiązania w postaci kolorowych akcesoriów albo bibelotów.

Monochromatyczna fototapeta Folklor do nowoczesnego salonu - Na fototapetach Folklor rządzą nasycone barwy, bo przecież dekoracyjne motywy ludowe powstawały po to, aby rozweselić szarą rzeczywistość i umilić trudy życia. Ale wszelkie wzorki, hafty, plecionki czy mozaiki to także bardzo ciekawe kształty, które najlepiej widać, kiedy są po prostu czarno białe. W takiej wersji również wyglądają bardzo ciekawie i doskonale pasują do minimalistycznych aranżacji. Każdy wzór fototapety Folklor można własnoręcznie przerobić na wersję monochromatyczną i sprawdzić, jak prezentuje się w takiej odsłonie.

Nietypowe miejsca na fototapety Folklor - Uroda fototapet Folklor zasługuje z pewnością, aby wyeksponować ją na głównej ścianie salonu albo gabinetu, ale wiele z oferowanych przez nas wzorów nadaje się też doskonale do zdobienia zupełnie nieoczywistych miejsc. To np. przestrzeń pomiędzy górnymi i dolnymi szafkami kuchennymi, wąska ściana obok okna, górny pas ściany nad boazerią czy niezagospodarowana wnęka. W każdym takim nietypowym miejscu fototapeta z barwnymi motywami ludowym

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.