Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - OVA2AG1
Do końca oferty pozostało Mon, 14 Oct 2019 21:59:59 +0000

Fototapety Rafa koralowa

Fototapety na ścianę Rafa Koralowa

W naturze jest wiele motywów, które warto przenosić do swoich aranżacji wnętrzarskich. Jednym z nich są niewątpliwie podmorskie głębiny, pełne niesamowitych i kolorowych mieszkańców, wraków, raf koralowych oraz skał. Specjalnie dla was opracowaliśmy całą serię fototapet Rafa Koralowa, które efektownie ozdobią wasze wnętrza domowe albo nawet firmowe.

Jak ożywić wnętrze? Fototapetą Rafa Koralowa!

Od jakiegoś czasu modne są proste, jednokolorowe meble, pastelowe albo białe ściany i oszczędność w ilości ozdób. Niby dobrze czujemy się takim klimacie, bo zapewnia harmonię, ale czegoś tu brak. Chyba odrobinę szaleństwa, które ożywiłoby tą zachowawczą przestrzeń. Zastosuj jedną z naszych fototapet Rafa Koralowa, a przekonasz się, że twoje wnętrze wejdzie w inny, ciekawszy wymiar.
Obowiązkowe światło do fototapety Rafa Koralowa

Fototapeta Rafa Koralowa to dekoracja, która ma swoje wymagania. Musi mieć dobrą ścianę ekspozycyjną, ale to nie wszystko. Morskie głębiny najlepiej wyglądają, kiedy się je doświetli. Swoją dekorację z tej kategorii oświetl punktowo, a przekonasz się, że od razu widać na niej więcej szczegółów, a przy okazji pojawia się też tajemnicza głębia. Tak wyciągniesz z tapety wszystkie walory dekoracyjne.

Jak stworzyć dobrą aranżację z fototapetą Rafa Koralowa?

Fototapety Rafa Koralowa, oprócz sporej ilości światła, potrzebują właściwej oprawy. Ponieważ są to dekoracje, które zawierają sporą ilość szczegółów, przyda się im spokojne, jednokolorowe sąsiedztwo. Dobrze będzie wyglądać tu biel lub kolor dominujący na dekoracji albo drewniane lub szklane panele ozdobne. Natomiast w pewnym oddaleniu warto zadbać o drobne nawiązania w postaci morskich bibelotów.

Podwodna lekkość bytu

Pod wodą znajduje się fascynujący świat, do któ...

Jawa pod wodą. Świat ryb.

To, czego człowiek nie jest w stanie zmienić, b...

Piękno spowite przez oceaniczną wodę

W miejscach, gdzie woda jest niezwykle ciepła, ...

Błazenek wśród rafy koralowej

Nie ma piękniejszych zdjęć od tych miejsc, któr...

Lazur podwodnego raju

W niektórych miejscach na Ziemi do dnia dzisiej...

Popłyń za nami, w głębiny dalekie

Popłyń za nami, w głębiny dalekie - tam, gdzie ...

Rafa koralowa w pobliżu Egiptu

Morskie zwierzęta i rafy kochają ciepłe klimaty...

Podmorska panorama...

To, co jest dla nas na wyciągnięcie ręki nie za...

Malediwy i rafa koralowa.

Wyobrażasz sobie najpiękniejsze miejsca na świe...

Fototapety na ścianę Rafa Koralowa do pokoju dziecka

Wielobarwne, bajkowe rybki, żółwie i ukwiały to środowisko, które niesamowicie zachwyca dzieciaki, dlatego nasze fototapety Rafa Koralowa doskonale sprawdzają się również w pokojach dziecięcych. Wybierz wspólnie ze swoją pociechą jeden z naszych kolorowych, podmorskich krajobrazów i przeznacz na niego odpowiednią ścianę. Do tego dopasuj mebelki w kolorze białym lub z jasnego drewna i kilka ciekawych bibelotów , np. rybki, żółwie czy wielkie muszle. Taka aranżacja z pewnością wywoła efekt „wow”.

Niesamowita łazienka z fototapetą Rafa Koralowa

Jest w każdym domu wnętrze, do którego fototapeta Rafa Koralowa pasuje idealnie. Mowa oczywiście o łazience. Jeśli masz tam ścianę, która nie jest zastawiona meblami czy zasłonięta wielkim lustrem, rozważ tą możliwość. Każdy z wzorów z tej kategorii jest dostępny w wersji laminowanej, która doskonale sprawdza się w warunkach wilgotnych, gdzie łatwo o zachlapania i zabrudzenia. Dekorację można również czyścić szmatką z detergentem, więc jej walory będą długo cieszyć twoje oczy.

Wpuść ryby do loftu - fototapeta Rafa Koralowa

Dziś już chyba każdy wie, co to jest loft. Ta poprzemysłowa przestrzeń coraz częściej wykorzystywana i przystosowywana do funkcji mieszkalnej. Wnętrza loftowe mają wyjątkowy, ale też i bardzo surowy klimat. Pełno tu stali, betonu, surowej cegły i szkła. Warto więc zadbać o detale, które przełamią wrażenie, że mieszkamy w hali produkcyjnej. To z pewnością drewniane i tapicerowane meble, tekstylia i bibeloty. Ale warto też ocieplić wnętrze za pomocą ciekawej dekoracji ściennej. Proponujemy wariant maksymalnie zaskakujący, czyli fototapetę Rafa Koralowa.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki