Tapety miłosne

Klimatyczne tapety miłosne budują nastrój - Szukasz estetycznej oprawy dla sypialni albo do pokoju zakochanej nastolatki? Tu wybór jest prosty, musi być maksymalnie romantycznie. A gdzie zmieści się najwięcej miłosnych symboli? Oczywiście, że na ścianie. Mamy dla ciebie tapety miłosne, które świetnie oddadzą charakter takiego wnętrza. Romantyczne wzorki tworzą przytulny klimat, a miłość aż wisi w powietrzu. Dekorujemy dom z uczuciem - Tapetę miłosną można zastosować również w innych wnętrzach. Nie jest to przejaw infantylności, wręcz przeciwnie, świadczy o poważnych traktowaniu rodziny i uczuć z nią związanych. Jedna ściana w przedpokoju albo kuchni, udekorowana gustownymi serduszkami albo miłosnymi wyznaniami to dawka pozytywnej energii dla każdego, na cały dzień.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje miłosne z Tapetą

Melodia serc

Zastosowane w tym przypadku połączenie kontrastujących z sobą barw oraz bardzo subtelnego...

Miłość wisi w powietrzu

Wszyscy ci, którzy wprost przepadają za pełnymi uroku motywami, zakochają się w tej ozdobie od...

Jak dobrać tapetę miłosną i nie przesłodzić?

Dla wielu z was ściana z tapetą miłosną może wydawać się banalna i nazbyt przesłodzona. Ale my obalamy ten mit. Owszem, w naszej propozycji znajdziecie wzory w słodkie, czerwone i różowe serduszka, ale nie tylko. Sporo tu nowoczesnych, a nawet mocno awangardowych grafik. Dla tych, którzy lubią ambitniejsze wersje wyznań.

Tapetuj miłosne w dobrej oprawie

Oprócz prezentacji samych tapet miłosnych, na naszym portalu znajdziecie także gotowe propozycje aranżacji. Chcieliśmy pokazać wam ciekawe warianty wnętrz, w których widać wasze uczucia i relacje, ale w gustownym połączeniu z innymi powierzchniami, meblami i dodatkami. Przekonacie się, że miłosna tapeta dobrze komponuje się z modnym wnętrzem.

Nastrój w sypialni? Tylko z tapetami miłosnymi!

Nie ma chyba lepszego miejsca na tapetę miłosną niż sypialnia kochającej się pary. Tam właśnie musi panować atmosfera, która sprzyja budowaniu relacji i intymnym uniesieniom. I choć w modzie są obecnie wnętrza surowe i zimne, to jednak w sypialni warto zadbać o chociażby dyskretny przekaz miłosny. Nasza oferta w tej kategorii zawiera szereg ciekawych wzorów o tej tematyce, również w nowoczesnej odsłonie . Nie bój się, że taka dekoracja zepsuje design wnętrza, ona tylko pokaże łączące was uczucie.

Tapety miłosne, które kochają nastolatki - Na różnych etapach swojego życia w różny sposób podchodzimy do miłości i związku z drugą osobą. Najbardziej spontaniczne i intensywne uniesienia czy zachowania przypisane są jednak do wieku dojrzewania. Zakochana nastolatka w domu to nie lada wyzwanie. I choć wiadomo, że młodzieńcze fascynacje mijają, warto wspierać ten unikalny okres w życiu. Zaproponuj zakochanej nastolatce zmianę dekoracji w jej pokoju i jedną z naszych tapet miłosnych. Będzie zachwycona.

Odrobina uczuć w firmie – tapeta miłosna - Firmowe biuro to raczej nie jest zbyt romantyczne miejsce. Tu pracownicy mają określone zadania do wykonania i są z nich rozliczani. Ale czy koniecznie musi to być przestrzeń całkowicie wyprana z uczuć wyższych? Bądź nietypowym szefem i zmień firmową dekorację. Nasza propozycja to nowoczesna tapeta miłosna. Bez słodkich czerwonych serduszek i motylków, ale jednak sympatyczna. Wybierz jeden z naszych wzorów, udekoruj nim chociaż jedną ścianę w widocznym miejscu, a w twojej firmie zapanuje miła atmosfera.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.