Fototapety do przedszkola

Fototapety do przedszkola kreują dziecięcy świat -W przedszkolu musi być kolorowo i kropka. Musi być bajkowo i wesoło, żeby dzieciaki chętnie spędzały tam czas, dobrze kojarzyły to miejsce, a przy okazji brały aktywny udział w zajęciach. Przed laty, kreatywne i zdolne panie przedszkolanki rysowały przeróżne bajkowe postacie na ścianach. Teraz mamy fototapety do przedszkola, które pięknie ozdobią ten dziecięcy świat. Fototapety odporne na dziecięce figle - Mogłoby się wydawać, że przedszkole to trudne środowisko dla tapet. Tam wszystko powinno mieć powierzchnię zmywalną, bo dzieciaki miewają różne pomysły. Ale to nic trudnego, nasze fototapety do przedszkola są zupełnie odporne na dziecięce figle. Są wykonane z solidnych materiałów, które dobrze znoszą drobne uszkodzenia, a dodatkowo można je myć przy użyciu detergentów.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje do przedszkola z fototapetą

W zamku pełnym dziecięcych marzeń

Jeśli chcesz, by pokój Twojej pociechy zamienił się w prawdziwą oazę piękna i wesołości zarazem,

Tęczowa zabawa w świecie marzeń

Bajecznie kolorowa, pełna niesamowitego uroku, stworzona dla dzieci, które uwielbiają wesołą...

A teraz zagrajmy w kolory!

Oto jest fototapeta, która idealnie wpisze się w przestrzeń pokoju maluszka lub kilkulatka,...

Śpiewające dzieci

Radośnie dzieci trzymają się za rękę i podskakując, tańcząc, śpiewają jakąś piosenkę. Tak można...

Kolorowo, ale z głową – wybieramy fototapety do przedszkola

Wybierając z naszej oferty dekorację ścienną do przedszkolapamiętajcie, że kolorowa aranżacja nie powinna być męcząca. Nieumiejętnie zastosowanie barw może sprawić, że maluchy będą szybko zmęczone albo przeciwnie, nadmiernie pobudzone. Dlatego bajkowe fototapety warto przełamać sąsiedztwem drewna albo jasnej, jednokolorowej ściany. Będzie i ładnie i przyjaźnie.

Fototapeta do przedszkola może powiększać wnętrze

Przedszkola najczęściej dysponują sporą powierzchnią, ale w ostatnich latach powstało także dużo mniejszych placówek. Czasami to jedynie niewielkie punkty przedszkolne. Jeśli urządzasz właśnie takie miejsce dla dzieciaków, skorzystaj z naszej oferty fototapet do przedszkoli, które skutecznie powiększają optycznie przestrzeń. To głównie drobne, pastelowe wzorki, skrajnie położone, duże elementy albi wydłużona perspektywa.

Fototapety dla przedszkola – dla każdej grupy inne

W przedszkolu przebywają dzieciaki podzielone na grupy wiekowe, głównie ze względu na to, że w tym okresie każdy rok przynosi inny etap rozwojowy i program nauczania jest zróżnicowany pod tym kątem. Dlatego też w każda z sal powinna być udekorowana stosownie do możliwości dzieci, inaczej dla maluchów, a inaczej dla starszaków. U nas znajdziecie fototapety do przedszkola na każdy z etapów dziecięcej edukacji przedszkolnej.

Tematyczne przedszkole-tematyczna fototapeta - Odkąd zwiększyła się liczba przedszkoli w Polsce, powstał klimat zwiększonej konkurencyjności. Jednym z pomysłów na wyróżnienie swojej placówki na rynku edukacyjnym może być stworzenie spójnej koncepcji tematycznej. Jeśli już taką macie, na naszej stronie poszukajcie dekoracji ściennych do przedszkola, które będą z nią korespondować. Wybór jest duży, więc zadanie powinno być łatwe. A jeśli nie znajdziecie odpowiedniego wzoru, możemy wydrukować tapetę waszego pomysłu.

Fototapety do przedszkola motywują do nauki - Wiadomo, że czas spędzany przez dzieci w przedszkolu nie upływa wyłącznie na zabawie. Wbrew pozorom jest to placówka oświatowa, w której nasze pociechy zdobywają pierwszą wiedzę. Aby efekty były jak najlepsze, warto je wspierać i motywować. Jednym ze sposobów są odpowiednio udekorowane ściany za pomocą specjalnych fototapet do przedszkola, które zachęcają do kreatywności i nauki. W naszej ofercie znajdziecie wzory o dziecięcym, ale też mądrze motywującym charakterze.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.