Obrazy miasta

Wykorzystujemy imponujące piękno architektury – obrazy Miasto - Dekorując swoje ściany możemy szukać inspiracji w różnych miejscach i wykorzystywać elementy otoczenia. Najczęściej to motywy rodem z natury, ale my chcemy zwrócić waszą uwagę w inną stronę. To ciekawy zbiór obrazów Miasta, które ukazują piękno zabudowań zabytkowych, skąpanych w zieleni oraz nowoczesnych, designerskich form, pełnych szkła i stali. Każde inne i każde ciekawe. Nowoczesne wnętrze i nowoczesny obraz miasta to zgrany duet - Obrazy Miasta to dekoracje ścienne o nowoczesnym charakterze, nawet jeśli przedstawiają wielowiekowe, słynne zabytki. Dlatego proponujemy je przede wszystkim do wnętrz urządzonych w zgodzie z najnowszymi trendami aranżacyjnymi. Ściana wnętrza domowego lub firmowego, które urządzono w nowoczesnym stylu jest wręcz idealnym miejscem dla takiej dekoracji.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje miasta z Obrazem

Okno z widokiem na miasto?

Urządzając ultra nowoczesne wnętrze trzeba uważać na kilka aranżacyjnych pułapek modowych....

Po drugiej stronie Big Ben

Jest to jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w Londynie. Dlatego możemy je poznać...

New York, New York

Nowy Jork to miasto, którego nigdy nie ma się dość! Światowa stolica kultury, sztuki i – co tu...

Czerń, biel i Nowy Jork

Spotkałeś kiedyś trio idealne? Obraz z motywem Nowego Jorku w monochromatycznej palecie barwnej...

Na obrazie miasto nocą wygląda bardzo efektownie

Wśród naszego zbioru obrazów z krajobrazami miejskimi znajdziecie także warianty ciekawych zdjęć nocnych. Obraz Miasto nocą to doskonała ozdoba dla ściany w sypialni albo w salonie, ale także do każdego rodzaju nowoczesnego pubu lub kawiarni. Rozświetli wnętrze i wprowadzi tam niesamowity, przytulny klimat, który sprzyja rozmowom przy kawie lub lampce wina.

Nie zapomnij o oświetleniu obrazu Miasto

Miasta najlepiej prezentują się w pełnym słońcu oraz nocą, w świetle reflektorów. Nasze obrazy Miasta przedstawiają oczywiście umiejętnie wykonane ujęcia, z dobrym światłem, jednak w swojej aranżacji warto jeszcze dodatkowo podkręcić ten efekt. Przyjrzyj się wybranemu wariantowi i zdecyduj, jaka barwa światła będzie do niego pasować. Może wielkie okno w pobliżu, a na wieczór reflektor punktowy z naturalnym lub ciepłym światłem?

Najnowsze inspiracje z użyciem Obrazów miasta

W samym środku wielkiego miasta

Nowoczesne wnętrza pełne surowego betonu, a ty samym ciemnej szarości mogą czasami mieć zbyt...

Co słychać w wielkim mieście?

Oto jest obraz, który zjednał sobie fanów wśród sympatyków nowoczesnego piękna i uroku...

Obraz Miasto do salonu jak widok przez okno

Obraz Miasto można po prostu powiesić na środku ściany. Wybieramy centralne, ekspozycyjne miejsce, wieszamy i ściana wygląda super. Taka kropka nad „i” całej aranżacji. Ale można też puścić wodze fantazji i mocniej pokombinować, żeby dekoracja była zaskakująca. Jedną z możliwości jest efekt okna. Wybierz widok na miasto zrobiony tak, jakby ktoś wyglądał przez okno. Postaraj się o ograniczenia boczne w postaci ścian, filarów lub np. paneli ściennych. Chodzi o wyznaczenie wyraźnej granicy, tak jak w przypadku okna. Efekt będzie zaskakujący.

Firmowe dekoracje nowoczesnej firmy – obrazy Miasta - Prowadzisz dynamicznie rozwijającą się firmę, która chce wciąż rozszerzać terytorialny zasięg? Wnętrza takiej firmy powinny emanować energią i wyraźnie pokazywać obraną drogę, a nic tego nie wyrazi lepiej niż seria nowoczesnych obrazów tematycznych na ścianach, które przykuwają wzrok. Nasza propozycja to obrazy Miasta z różnych stron świata. U nas znajdziecie szeroki przegląd ciekawych miejsc, a taka aranżacja będzie dla klientów i kontrahentów wyraźnym sygnałem, że dla was granice nie istnieją.

Obraz miasta na tryptyk podzielony to genialny efekt - Obrazy Miasta, które znajdziecie w naszej ofercie to w zdecydowanej większości szerokie panoramy, z duża ilością ciekawych elementów miejskiej infrastruktury i budowli, ale też przestrzeni, która optycznie powiększa wnętrze. Efekt ten można dodatkowo podkręcić, dzieląc obraz na kilka części. Wybierz dekorację, która wpadła ci w oko i skorzystaj z naszego kreatora. Dzięki niemu możesz podzielić obraz na 2-5 części, a potem wybrać jeden z kilku dostępnych układów. Zapewniamy, że efekt będzie świetny.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.