Uwaga Promocja!
Rabat -50% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - 1Z6VG31
Do końca oferty pozostało Thu, 18 Apr 2019 21:59:59 +0000

Plakaty kwiaty

Kwiaty to jeden z najstarszych motywów dekoracyjnych. Jest on ponadczasowy oraz bardzo uniwersalny. Już w mitologii greckiej odgrywał on znacząca rolę, o czym może świadczyć fakt iż jego opiekunką była sama Afrodyta – córka najwyższego Boga Zeusa. Kwiaty od wieków zdobiły, salony, komnaty, pałace a także zwykłe wiejskie gospodarstwa wnosząc do ich wnętrza świeżość oraz pozytywną aurę. Wielu z nich przypisywano silne właściwości lecznicze. Podtrzymując tą starą tradycję stworzyliśmy specjalny zestaw plakatów które celebrują piękno oraz wdzięk tych delikatnych roślin. Propozycje te mogą stać się częścią wystroju salonu, sypialni, kuchni czy też salonu spa. Piękne żywe kolory, intensywny wyraz oraz głębokie przesłanie sprawiają że plakaty przedstawiające najróżniejsze kwiaty pochodzące z całego świata stworzą klimatyczne wnętrze dopasowane do potrzeb odbiorcy.
Mamy niezliczone ilości odmian i gatunków kwiatów. Nie wszystkie z nich jesteśmy w stanie trzymać w domu. Chodzi o to, że muszą mieć odpowiednie warunki, a czasami nawet nie występują w naszym kimacie. Dlatego też mamy szanse podziwiania ich jedynie na zdjęciach. Nie mniej jednak kwiaty zawsze były, są i będą najlepsza forma dekoracyjna. Wszystko to dlatego, że mają ciekawy wygląd i ubarwienie. Zarówno te egzotyczne jak i te, które można spotkać na naszych rabatkach. Poza tym żywe kwiaty kwitną jedynie w określonym czasie. Jeżeli chcemy mieć je na stałe u siebie to powinnyśmy wykorzystać fototapetę kwiaty. Dzięki temu nigdy nie zwiędną, a co więcej zawsze tak samo idealnie będą się prezentowały. Niezależnie od pory dnia czy roku. Poza tym na fototapecie kwiaty mogą być w najróżniejszych kombinacjach. Dzięki temu zostanie stworzony bardzo ciekawy i oryginalny element dekoracji pomieszczenie. Co więcej kwiaty na niej mogą być w kolorystyce zbliżone do aranżacji lub też wrażenie kontrastująca z otoczeniem. Wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy osiągnąć.
Magiczne róże, subtelne dmuchawce, stylowe pelargonie czy też egzotyczne orchidee umieszczone na plakacie będą przypominały o słonecznych letnich dniach, lawenda oraz słoneczniki będą wprowadzały ciepłą atmosferę, natomiast maki i lilie uraczą nas rodzinnym klimatem który będzie silnie sprzyjał jednoczeniu się najbliższych. Ciekawe formy ekspresji , niebanalny styl a także unikalne formy przekazu sprawią że wnętrze Twojego pokoju odżyje i zacznie emanować pozytywną energią. Plakaty staną się ciekawym oraz nietuzinkowym sposobem wyrażania swoich upodobań oraz pragnień. Kwiaty łagodzą obyczaje i sprawiają że tworzy się wzajemna nić porozumienia. Motyw ten sprawdzi się zarówno w rodzinnym salonie jak i również w biznesowym wnętrzu.
Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki