Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - X3CZ0RB
Do końca oferty pozostało Mon, 18 Feb 2019 22:59:59 +0000

Fototapety uliczki

Fototapety uliczki to dekoracje które nie tylko wprawiają w zachwyt i nadają mieszkaniu wyjątkowego klimatu, to nowoczesne sposoby na optyczne powiększenie Twojego mieszkania w wyjątkowy i wyrazisty sposób. Nowoczesne okleiny ścienne to nie tylko chłodny modernizm, ale i nuta sentymentalizmu, historii czy wspomnienia wakacji. Zapraszamy do działu niezwykłych fototapet, do którego doprowadzi Cię romantyczna, stara włoska uliczka. Na jej końcu znajdziesz zjawiskowe zdjęcia rustykalnych, zapomnianych przez czas traktów miejskich Wenecji, Londynu czy Santorini. Zabytkowe Włochy, słoneczna Chorwacja czy mistyczne Jeruzalem widziane z perspektywy jednego spaceru, zamknięte w kadrach zdjęć z działu - Fototapeta uliczka.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Co zrobić, żeby poczuć prawdziwy klimat Wenecji, Paryża czy Barcelony? Wystarczy zboczyć z wydeptanych przez turystów ścieżek i udać się na spacer mniej popularnymi traktami. Zwiedzając nieco zapomniane uliczki, poznając ukryte za reklamami zakamarki i smakując specjałów przygotowywanych w lokalnych, odwiedzanych jedynie przez rdzennych mieszkańców knajpek zafundujemy sobie niezapomnianą podróż i moc wrażeń, których nawet najbardziej doświadczeni przewodnicy będą nam zazdrościć. Dopiero z dala od tłumu i w błogim odcięciu od turystycznego rozgardiaszu, a w maksymalnej bliskości z prawdziwym życiem mieszkańców urokliwych, wakacyjnych miast i miasteczek można złapać oddech i poczuć się w pełni odprężonym. A przy okazji – można też odkryć garść niebagatelnych inspiracji wnętrzarskich! Może i te codziennie mijane uliczki wcale nie mają w sobie nic intersującego. Nie mniej jednak jakbyśmy przyjrzeli się tym, które otoczone są roślinnością lub murem z kamienia to już na pewno zmienilibyśmy zdanie. Wszak takie sa pełne uroku, tajemniczości, i idealnie nadają się nawet na romantyczne spacery. Można zatem codziennie udawać się na taki spacer, a do tego wcale nie potrzeba wyjeżdżać gdzieś daleko w poszukiwaniu takich miejsc. Wystarczy, że w salonie czy sypialni umieścić fototapetę uliczki. Oczywiście w takiej sytuacji będzie to najpiękniejsza jaka znajdziemy. Dzięki temu kiedy tylko będziemy mieli na to ochotę mamy możliwość udania się nią w nieznane. Rzecz jasna możliwe jest to jedynie w naszej wyobraźni. Poza tym fototapeta uliczka na pewno jest w stanie upiększyć pomieszczenie, w którym zostanie umieszczona. Zwłaszcza jeśli będzie nie tylko sama droga, ale również to co się wokół niej znajduje. W tym wypadku ciekawie będzie jeśli znajdą się również stare budynki, kamienne schody czy ściana.

Zobacz także

Toskańskie spacery o zachodzie

Nie jest ważne gdzie spędzasz swój czas, ważne ...

Moje wielkie, greckie marzenie

Jeśli bliska Twemu sercu jest grecka architektu...

Spokojna, wenecka architektura.

Wenecja to miasto wielu sprzeczności, nie można...

Toskański wdzięk, włoski temperament

Charakter włoskich miasteczek i wsi pozostaje w...

Spacer we włoskim klimacie...

Nie każdy dzień jest tak samo dobry na spacer. ...

Przez włoskie uliczki. Spacer pełen czaru.

Fototapeta z motywem uliczek włoskich miast to ...

Umbria. Uliczkami z kamienia.

Każde miejsce ma swój niepowtarzalny urok. Jeśl...

Włości we włoskich klimatach

Nie ma piękniejszych miejsc od tych pełnych kol...

W zacisznych kątach Andaluzji

W sercu Hiszpanii można się zakochać, a co powi...

Gdzieś w toskańskich zakątkach

Włoskie klimaty są jednymi z Twoich ulubionych?...

Starożytnymi uliczkami Italii

Włochy słyną z pięknych alejek, niezwykłych wid...

Z okna na wiejskie podwórko

W krajach pełnych słońca każde miejsce musi być...

Włoskie kawiarenki. Uliczki.

Fototapeta z motywem włoskiej uliczki to doskon...

Wzdłuż greckich ulic

Wędrówki po nieznanych, maleńkich uliczkach mog...

Stare, greckie Rodos. Miasto z historią.

Świat bogaty jest w historie, jakie jedni znają...

Vespą po ulicach starego miasta

Tradycyjne zwiedzanie już dawno odeszło do lamu...

Uliczkami Rodos. Zieleń i kolor.

Może nie masz takiego widoku za oknem, ale nic ...

Asyż – spacer śladami św. Franciszka

Południowa Francja vintage

Czerwona Uliczka

Wyjątkowo efektowna fototapeta przedstawiająca ...

Stare miasto – wersja retro

Ciekawski zaułek Wąskie uliczki są zarówno f...

Warszawska starówka

Chorwackie wspomnienie z Rovinj

Ciepła Malta

Wenecja – spacer po brukach historii

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

W naszej wyjątkowej galerii przedstawiamy fotograficzne zbliżenia na malownicze uliczki: z jednej strony – leżące w samym centrum popularnych, wakacyjnych ośrodków, a z drugiej – wolne od hałasu, turystycznego pośpiechu i tłumu zbłąkanych wycieczkowiczów. Piękne zdjęcia rzucają nowe światło na włoskie, francuskie, hiszpańskie, portugalskie czy greckie miasta i miasteczka oraz tworzą barwny kalejdoskop idealnych i pobudzających wyobraźnię inspiracji wnętrzarskich. Fototapety uliczki to zaproszenie do odbycia designerskiej podróży i malowniczy spacer po urodziwych, historycznych traktach i alejkach w jednym. To także dowód, że popularne, wakacyjne destynacje warto jest odwiedzić poza sezonem, a fotograficzne pamiątki z takich wycieczek – z dumą eksponować na domowych ścianach.