Tapety 3D

Tapety 3D-jedyna dekoracja z takimi możliwościami - Efekt 3D na ścianie to wyjątkowa dekoracja. Można go stworzyć za pomocą strukturalnie ułożonych i podświetlonych kamieni lub innego materiału, ale można też podejść prościej do sprawy. Świetną głębię na ścianie pozwoli wam uzyskać każda z tapet 3D, dostępnych w naszej ofercie. Jest łatwa do położenia, niedroga, a przy tym szalenie efektowna. Głębia tapety 3D powiększa optycznie wnętrze - Poza walorami wizualnymi, tapety 3D mają jeszcze jeden, dodatkowy i wyjątkowy atut. Dzięki głębi, jaką w sobie kryją, dają wrażenie, że wnętrze powiększa się optycznie. W zależności od tego, jaki wzór wybierzecie, możecie uzyskać albo tylko lekkie przesunięcie albo też złudzenie, że pomieszczenie ma dodatkową, tajemniczą przestrzeń.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje 3D z Tapetą

Kwiatowe rozmarzenie

Trójwymiarowe ozdoby naścienne mają to do siebie, że oprócz funkcji dekorowania powiększają...

Delikatność formy

Najbardziej wymagający fani designu na światowym poziomie znani są z tego, że uwielbiają...

Najważniejsze do dobra ekspozycja tapety 3D

Aby pożądana trójwymiarowość dekoracji ściennej odniosła oczekiwane efekty, tapeta 3D musi zostać dobrze wyeksponowana. Najlepsza będzie do tego ściana znajdująca się naprzeciwko wejścia oraz każda inna, która pozwoli na podziwianie dekoracji z odpowiedniego dystansu. Pamiętaj, że z bliska efekt 3D ulega spłaszczeniu, po prostu znika.

Dobierz proporcjonalny wzór tapety w trójwymiarze

Postaraj się dobrać wielkość geometrycznych detali tworzących trójwymiar proporcjonalnie do wielkości wnętrza. Dzięki temu dekoracja nie będzie męczyć i przytłaczać. Na naszej ofercie znajdziesz duży wybór tapet 3D, zarówno do niewielkich pomieszczeń, jak i pokaźnych przestrzeni. A dzięki aranżacjom na naszej stronie zobaczysz, jak to może wyglądać.

Tapeta w 3D – kubistyczna zabawa geometrią i światłem

Tapety 3D, które znajdziecie w naszej propozycji to ciekawe i oryginalne wzory geometryczne. Są tak sprytnie pomyślane, aby położenie poszczególnych elementów dawało wrażenie, że znajdują się one w różnej odległości od widza. Efekt ten jest zawsze podkręcony światłem, które oświetla je pod różnymi kątami, Dzięki temu wrażenie trójwymiaru staje się o wiele mocniejsze. Doskonała dekoracja do każdego nowoczesnego wnętrza, zarówno w domu, jak i firmie.

Złudzenie dodatkowego wnętrza z tapetą 3D - Dzięki możliwościom uzyskania głębi dzięki tapetom 3D możemy w łatwy sposób powiększyć wnętrze. Oczywiście mowa tu o jedynie złudzeniu optycznym, ale to bardzo skuteczny zabieg, który sprawia, że mniej odczuwamy ciasnotę naszych małych mieszkań. Zastanów się, czy wnętrze potrzebuje przedłużenia czy poszerzenia i zamieść na odpowiedniej ścianie taką właśnie dekorację, a szybko docenisz efekty. Ważne jednak, aby można było podziwiać efekt trójwymiaru z odpowiedniej odległości.

Poszalej z tapetą 3D i światłem - Każda nasza tapeta 3D to połączenie elementów geometrycznych ze światłem o różnym natężeniu. Ale jest to także dekoracja, na której efektowność mamy wymierny wpływ. Nie wierzycie? Pobawcie się światłem we wnętrzu, gdzie jest taka tapeta. Można skierować na nią punktowy snop światła pod wybranym kątem i wydobyć dodatkową głębię w wybranym miejscu, tworząc tajemniczy klimat. Można też zastosować listwę led, która podświetli ścianę od dołu albo z góry i podkręcić efekty.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.