Fototapety Industrialne

Fototapety industrialne nie tylko do loftu - Panujące w ostatnich latach trendy wnętrzarskie wyraźnie pokazały, że zamieniliśmy bezpieczne, katalogowe aranżacje na eksperymentowanie z wyglądem swoich wnętrz. Na salonach zagościły zupełnie zaskakujące elementy dekoracyjne. Aby dotrzymać kroku waszym wymaganiom stworzyliśmy fototapety industrialne, które świetnie komponują się ze stylem loftowym oraz każdą inną, nowatorską aranżacją. Doskonała dekoracja do firmy – fototapeta Industrialna - Firma, która chce zamanifestować ekspansję na rynek i dynamiczny rozwój, a przy okazji zajmuje się produkcją, innowacjami lub technicznymi usługami, musi zadbać o swój wizerunek. Siedziba musi mieć mocny charakter, a dekoracje jasno pokazywać kierunek rozwoju. Nic do tego klimatu nie pasuje lepiej, niż nasze wizjonerskie fototapety industrialne.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Industrialne z fototapetą

Siła spokoju

Minimalistyczne wnętrza potrzebują pełnych prostoty ozdób naściennych, by mogły zachwycać swoim...

Być po lewej stronie rzeki

Codzienność tworzy niebywałe historie, która uwielbiają zataczać odpowiedni krąg. Każda chwila...

Podróże w stronę metalu

Klimat oraz wdzięk wnętrza można uzyskać za pomocą dodatków. Jeśli mimo tego, że posiadasz nie...

Minimalizm ponad wszystko

Wielbiciele minimalistycznych form będą zachwyceni, kiedy poznają tę niezwykłą naścienną...

Fototapety industrialne w wersji kolorowej albo czarno białej

Charakter i styl fototapet industrialnych jest techniczny, oszczędny, czasami wręcz surowy. To jednak atuty, które tą kategorię wyróżniają na tle innych dekoracji ściennych i dodają im oryginalnego charakteru. Możecie też pójść o krok dalej i pozbawić wybrany wzór kolorów. Każdą fototapetę w tej kategorii można przerobić na wersję czarno białą. Być może taka odsłona będzie lepiej pasować do waszego profilu?

Nowoczesne aranżacje z nowoczesnymi fototapetami industrialnymi

Nie ulega wątpliwości, że fototapety industrialne pasują raczej do wnętrz nowoczesnych. Można je stosować w poprzemysłowych loftach lub wnętrzach zaaranżowanych na taką przestrzeń. Fototapety industrialne można również zastosować w pomieszczeniu nowoczesnym, o oszczędnym lub mocno designerskim klimacie. Będzie wtedy dekoracyjną klamrą, która zepnie wszystkie szczegóły aranżacji.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet Industrialne

Mostem w stronę słońca

Od kiedy styl industrialny stał się bardzo modny, stale szukacie inspiracji na dekoracje...

Klimatyczne uliczki Nowego Jorku

Każdy, kto jest fanem Nowego Jorku i jego wyjątkowej atmosfery, powinien zdecydować się na...

Świetliste wspomnienia

Bardzo nowoczesna, nietypowa, świetnie wpisująca się w industrialne, minimalistyczne...

Na dachach wielkich hal

Praca czyni Nas mocniejszymi, twardszymi i bardziej zorganizowanymi. Chcąc ukołysać wnętrze w...

Spoglądając wysoko w górę

Wyjątkowe wnętrza zasługują na wyjątkowe dekoracje. Jeśli pragniesz zaczarować pomieszczenie...

W industrialnym uroku mostów

Jeśli pragniesz, by Twoje domowe wnętrza przeniosły się w świat pełen industrialnego uroku,...

Osadzony w metalowej skrzyni

Jeśli pragniesz, by wnętrze czterech kątów zaczęło tętnić industrialnym czarem i niebywałym...

W dobrze pracujących trybikach

Jeśli nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy maszyna pracuje prawidłowo, nie będziemy wiedzieli,...

Fototapeta Industrialna, która wydłuży twój przedpokój

W kategorii fototapety industrialne znajdziecie między innymi ciekawe ujęcia nowoczesnych tuneli i korytarzy. Mają wydłużoną perspektywę i często też ciekawą asymetrię. To bardzo efektowne detale dekoracyjne, ale dodatkowo mają też potencjał w kwestii optycznego wydłużania wnętrz. Umieść wybrany wzór na końcu przedpokoju lub innego, wąskiego pomieszczenia, a przekonasz się, jak silna iluzja powstanie w tym wnętrzu. Efekt dodatkowego przejścia można wzmocnić światłem punktowym i drobnym meblem, który zamaskuje łączenia.

Rury, śrubki i trybiki, czyli fototapeta industrialna do salonu - Jeśli szukasz niebanalnej i nieoczywistej dekoracji do swojego salonu, zajrzyj na naszą stronę, do kategorii fototapety industrialne. Znajdziesz tu artystyczne i bardzo efektowne ujęcia maszyn, obiektów infrastruktury miejskiej oraz ciekawe ujęcia graficzne artystycznie ułożonych śrubek i trybików. Przekonasz się, że często detale, które postrzegamy wyłącznie pod kątem użytkowym, mają tak duży potencjał estetyczny, że mogą z powodzeniem zdobić główną ścianę salonu lub innych wnętrz reprezentacyjnych. Wyeksponuj wybraną dekorację na betonie lub białej ścianie, zadbaj o ciekawe nawiązanie w postaci metalowych bibelotów, a powstanie aranżacja wyjątkowa.

Pokaż swoją osobowość z pomocą fototapety industrialnej - Fototapeta to oczywiście detal dekoracyjny, ale powinna też być w zgodzie z twoją osobowością, hobby albo zajęciem. Jeśli prowadzisz firmę, która zajmuje się tematyką o charakterze technicznym, fototapeta industrialna będzie idealnie pasować do twojego gabinetu. Jeśli jesteś studentem jednego z inżynierskich kierunków, a tematyka mocno cię interesuje, udekoruj swój pokój fototapetą pełną metalowych części ułożonych z abstrakcyjny wzór albo z imponującym metalowym mostem. Fototapety industrialne świetnie oddają charakter lokatora, który ma techniczne zacięcie, a przy okazji są modne i efektowne.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.