Uwaga Promocja!
Rabat -35% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - R9Q23TB
Do końca oferty pozostało Sat, 19 Oct 2019 21:59:59 +0000

Obrazy czarno białe

Poznaj dekoracyjną moc obrazów czarno białych

Z każdym rokiem dostajemy coraz więcej barwnych bodźców, głównie za sprawą rozwoju techniki. Możliwe, że ta swoista kakofonia powoduje już lekkie zmęczenie i dlatego sięgamy coraz częściej do minimalistycznych aranżacji w naszych wnętrzach. Dzięki tej tendencji okazało się, że mocno doceniamy teraz dekoracje monochromatyczne, np. obrazy czarno białe. Prostota, ale jakże efektowna.

Nowoczesne obrazy czarno białe do designerskich wnętrz

Wnętrza urządzone w efektownym, ale wysublimowanym nowoczesnym designie są bardzo wymagające. Tu nie ma miejsca na przypadkowe, banalne dekoracje, również na ścianach. Dla posiadaczy takich aranżacji mamy spory wybór bardzo oryginalnych, nowoczesnych obrazów czarno białych. To nietypowe ujęcia fotograficzne oraz ciekawe grafiki, które będą doskonale wyglądać na ścianie designerskiego salonu lub firmowej recepcji.

Czarno biały obraz spójny z całą aranżacją

Tak naprawdę obraz czarno biały na ścianę pasuje do każdej nowoczesnej aranżacji. Ważnej jednak, co będzie przedstawiał. U nas znajdziecie obrazy osadzone w różnych stylach i tematach, a każdy możecie zamówić w wersji monochromatycznej. I to od was zależy, jak połączycie go z resztą wystroju. Motywem przewodnim może być jakiś bibelot tematyczny, deseń na narzucie albo styl wnętrza, bo to właśnie sprytne nawiązania tworzą spójne aranżacje.

Na obrazie czarno białym abstrakcja 3D prezentuje się bardzo efektownie

Artystyczne abstrakcje to dekoracje do wnętrz nowoczesnych różnego rodzaju, ponieważ odznacza je całkowita uniwersalność i neutralność. Mają jeszcze inną zaletę, świetnie wyglądają w wersji monochromatycznej, przy czym wyjątkowo efektownie prezentują się warianty graficzne w trójwymiarze. Na obrazie czarno białym abstrakcja przestrzenna prezentuje się najlepiej.

Kobiecy czar, kobiece piękno

Wiodący artyści zwykli przedstawiać kobiece pos...

W nowojorskim oddechu

Magia wnętrz, które kochamy opiera się przede w...

Gra się dopiero zaczyna

Nasze życie jest jak wielka plansza, nigdy nie ...

Z tajemniczym efektem motyla

Ludzkie ciało jest fascynującym budulcem, formą...

Do trzech odlicz! Magia światła.

Na świecie jest kilka elementów, bez których cz...

Władca rozgrywki. Szach, mat!

Szachy nie należą do łatwych gier - pełne logic...

Monochromatyczny paw

Aranżacja wnętrza, które wypełnia Twoją codzien...

Nocne miasto. Magia wieczoru

Kiedy pragniesz, aby wnętrza, które Cię otaczaj...

Kiedy twarz mówi więcej niż tysiąc słów

Zwierzęta to osobliwe stworzenia, niekiedy pięk...

Fortepianowa monochromatyczność

Kiedy w grę wchodzi zmiana aranżacji, powiniene...

Obrazy Dmuchawce czarno białe do sypialni

Jesteśmy przyzwyczajeni, że piękno jest przeważnie wielobarwne. A tymczasem, w naszym otoczeniu można znaleźć pojedyncze rzeczy lub ich fragmenty, które są niepozorne i prawie bezbarwne, a jednak ich wygląd fascynuje i hipnotyzuje. Jednym z tych skromnych bohaterów designu jest niewątpliwie dmuchawiec. Doceniamy jego niesamowite walory i ulotne, delikatne piękno, dlatego w naszej ofercie znajdziecie spory wybór obrazów czarno białych na ścianę, gdzie gra główną rolę. To idealna dekoracja np. do romantycznej sypialni.

Monochromatyczna, modna łazienka z czarno białym obrazem

Od kilku lat modne są łazienki w stylu minimalistycznym, a najczęściej decydujemy się zupełnie białe aranżacje. To jednak nieco jałowa odsłona, której warto dodać jakiegoś estetycznego pazura. Nasza propozycja to nowoczesny obraz czarno biały. To może być ciekawe zdjęcie albo komputerowa grafika. Dekoracja nie musi w ogóle nawiązywać do tematyki wodnej czy spa, może być po prostu artystyczną abstrakcją. Będzie wyrazem waszego nietuzinkowego poczucia estetyki i dystansu do wnętrzarskich trendów.

Obrazy czarno białe na ścianę w firmie

Każda przestrzeń, w której dużo przebywamy zasługuje na ładną aranżację, również ta firmowa. Przecież wygląd otoczenia ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie oraz wydajność w pracy. Poza wygodą i ergonomią ważne są więc kolory ścian i wszelkie dodatki. Powinny być efektowne, ale też w miarę neutralne. Inspiracji możecie szukać w grupie naszych obrazów czarno białych. Przestrzeń firmową może wypełnić np. seria ciekawych, abstrakcyjnych grafik, które w formie obrazu na wewnętrznej ramie nabiorą przestrzennego charakteru i będą tworzyć firmową galerię sztuki.

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki