Uwaga Promocja!
Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - 842F10
Do końca oferty pozostało Sun, 17 Feb 2019 22:59:59 +0000

Fototapety Góry

Góry tym różnią się od innych miejsc na świecie, że o każdej porze roku, niezależnie również od pogody, są przepiękne. Dlatego też można wybierać się na wędrówki po górach zawsze kiedy mamy na to ochotę i odpowiednie przygotowanie. Oczywiście każdy może podziwiać widoki z takiej perspektywy jaka dla niego jest najbardziej odpowiednia. Jeśli jednak kochamy wszystko co jest związane z górami, ale jednak mimo to nie możemy wśród nich przebywać nieustannie to zawsze możemy wykorzystać fototapety góry. Dzięki nim zawsze możemy poczuć się jakbyśmy tam faktycznie byli. Wystarczy jedynie wybrać ścianę w domu, na której taka fototapeta z widokiem górskim ma zostać umieszczona. Najlepiej jeśli cały widok nie będzie niczym zasłonięty, tak byśmy mogli podziwiać go w pełnej okazałości. Chociaż wiadomo, że każdy ma nieco inne możliwości jeśli chodzi o aranżacje i powierzchnie pomieszczeń.

Najczęściej zamawiane wzory

Propozycje fototapety

Na naszych fototapetach góry zostały zaprezentowane wzniesienia górskie dosłownie z każdego zakątka na świecie. Dzięki temu można z bliska podziwiać nie tylko te nam znane góry, ale także odkrywać zupełnie nowe miejsca i wzniesienia. W zależności od tego jakie mamy upodobania możemy zdecydować się na wspinaczkę po wierzchołkach pokrytych śniegiem, lub też spacer w słoneczny letni dzień po wzniesieniach górskich. Wszystkie te i jeszcze wiele więcej możliwości dają właśnie fototapety, na których widnieją wzniesienia górskie z różnych stron świata. Nie można zaprzeczyć jakoby zachodzące za górami słońce nie dodawało całemu widokowi uroku. Przecież wtedy właśnie mamy nie tylko barwne niebo, ale także góry zmieniają swój wygląd. Dlatego nie mogliśmy się oprzeć by i takiego widoku nie umieścić na fototapetach. Niezależnie od tego czy w naszym kraju czy gdzieś indziej każde góry wyglądają niepowtarzalnie pięknie. W końcu różnią się one od siebie wszystkim, wysokością, ukształtowanie, a także roślinnością i jej rozmieszczeniem. Dlatego też nie da się znaleźć drugiej takiej samej góry na świecie. Można zatem wykorzystując fototapetę góry stworzyć w swoim domu niepowtarzalna galerię najpiękniejszych wzniesień na świecie. Niekoniecznie muszą to byś wszystkim doskonale znane z nazwy wzniesienie. Najważniejsze by nam się po prostu podobały. Co więcej na fototapecie góry poza nią może znajdować się także teren wokół góry. Tak np. jeśli góra położona jest przy jakimś zbiorniku wodnym, stawie, czy lesie to również jak najbardziej może być elementem dekoracji na ścianie. Jeśli jesteśmy miłośnikami wędrówek górskich to na pewno taka dekoracja na ścianę przywoła niejedno wspomnienie z takiej wyprawy. Co więcej dzięki niej zawsze będziemy mogli podziwiać to co dla nas jest najpiękniejsze. Jest tak wiele gór na świecie, że na pewno każdy znajdzie wśród nich taką, która spodoba się na tyle by chcieć mieć ją u siebie w domu.

Piękno gór w zimowym puchu

Fototapeta z motywem górskich połaci otulonych ...

Spoglądając na górskie szczyty

Chodząc po górach skupiasz się na każdym kroku,...

Pośród białych, górskich szlaków

Wyjątkowym sposobem na spędzenie zimowych dni s...

Spacer po tatrzańskich halach

Jeśli marzysz o relaksującym spacerze po podhal...

Z promieniem słońca nad górami

Fototapeta z motywem górskim to element dekorac...

Górska perspektywa w piękny dzień

Widok górskich pasm w piękny, słoneczny dzień z...

Z okiem pośród górskich skał

Woda to element krajobrazu, bez którego nie był...

Górskie pejzaże. Magia natury.

To, co tworzy Matka Natura posiada niedoścignio...

Tatry w porannym, ciepłym słońcu

Górskie wycieczki to chwile pełne magii oraz ni...

Zimowe warunki pogodowe

Śnieżny krajobraz pełen zasypanych iglaków to e...

Między górami, tam, gdzie woda płynie

Kaniony są doskonałymi elementami krajobrazu. B...

Alpy w szklanym odbiciu. Uroki natury.

Fototapeta z motywem pasma górskiego to element...

Ośnieżone Alpy. Magia górskich szlaków.

Wiele z dróg jest nieprzemierzona. Wiele z nich...

Tam, gdzie można dotknąć nieba

Na świecie istnieje wiele miejsc, które pozwala...

W mglistych cieniach spowite

Tajemniczość gór polega na tym, że skrywają wie...

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś nic interesującego ?

Powyższe propozycje to tylko namiastka naszej 16-sto milionowej bazy produktów.
Aby w pełni korzystać z zasobów sklepu, użyj wyszukiwarki

Jednym słowem u nas możecie wybrać najciekawsze dla siebie fototapety góry, na których znajdują się wzniesienia górskie z każdego zakątka świata. Dlatego też mamy tutaj między innymi pasma górskie pokryte roślinnością, a także skalne wzniesienia okryte śniegiem. Każda z gór ma niepowtarzalny styl, charakter, wielkość oraz kształt. Dokładnie tak samo jest jeśli chodzi o nasze dekoracje na ścianę przedstawiające pasma górskie i wzniesienia. Dzięki tej różnorodności nie tylko wybierzecie takie widoki górskie jakie waszym zdaniem są najpiękniejsze, ale jednocześnie dopasujecie je do aranżacji danego pomieszczenia. W ten sposób kawałek naturalnego piękną wzbogaci wystrój i pozwali wam przenieść się tam w dowolnej chwili. Wystarczy przecież spojrzeć na dekorację ścienną by poczuć się jakbyśmy tam byli.