Fototapety Góry

Fototapety Góry – efektowne i przestrzenne - Jeśli szukasz dekoracji ściennej, która sprawi, że twoje wnętrze stanie się efektowne, modne, a jednocześnie klimatyczne i przestrzenne, dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz między innymi fototapety Góry, które wykorzystują urodę pasm górskich i ich niesamowitą energię, a potem oddają ją w waszych wnętrzach. Pasmo górskie na fototapecie to dekoracja do domu i firmy - Krajobraz górski na wielkim formacie, który zdobi ścianę to motyw dekoracyjny, który świetnie pasuje i do pomieszczeń domowych i do przestrzeni firmowej. Dekoracja doskonale buduje dobry klimat we wnętrzu, a przy okazji dodaje mu ciekawego charakteru, co z pewnością dobrze wpływa na wizerunek firmy i atmosferę, jaka tu panuje. Umieść na swojej ścianie np. fototapetę Tatry i sprawdź, jak to działa.

Bestsellery - najpopularniejsze aranżacje Góry z fototapetą

Górzysty zachód słońca

Pięknie i żywe kolory, a to wszystko na niebie przy zachodzie słońca. Całość idealnie oświetla...

Skaliste wzniesienia

Nie wszystkie góry muszą być porośnięte roślinami. Całkiem interesująco prezentują się te,...

Salonowe szczyty

W tym wypadku mamy możliwość podziwiania nie tylko górskich szczytów, ale również tego co...

Spotkanie na szczycie

Są miejsca na ziemi, w których szczyty górskie nigdy nie przestają być białe. Skalne wzniesienia,

Do jakich wnętrz pasują fototapety Góry?

Piękna panorama górska to widok, który pasuje dosłownie wszędzie, jednak sama forma dekoracji, jaką są fototapety Góry sugeruje stosowanie jej we wnętrzu nowoczesnym. To, czy udekorujecie nią salon, kuchnię czy nawet łazienkę nie ma znaczenia, bo wszędzie będzie wyglądać doskonale. Ważne, aby dobrze wyeksponować piękno dekoracji. W tym celu należy zapewnić jej proste i stonowane sąsiedztwo.

Efekt okna z fototapetą Tatry Panorama

Z użyciem fototapety Góry we mgle albo zimowej odsłony Tatr można stworzyć we wnętrzu iluzję szerokiego okna, które skutecznie doda optycznej przestrzeni. Wystarczy górską panoramę umieścić na całej ścianie albo na jej fragmencie, ograniczając ją po bokach panelami, drewnem lub pasami materiału. Wysoka rozdzielczość zdjęcia zapewni wam piękny widok z okna.

Najnowsze inspiracje z użyciem Fototapet Góry

U podnóży gór

Duża ilość zieleni, szeroka panorama z imponującymi górami i spora dawka słońca. To elementy...

Wypoczynek wśród skał

Stworzyliście wnętrze modne, minimalistyczne, funkcjonalne i wygodne. Wszystko super wyszło,...

Górskie widoki o zachodzie słońca

Kiedy nad górami zachodzi słońce, nie pozostaje nic innego jak siedzieć i podziwiać ten...

Mgła w wysokich górach

Kiedy w górach pojawia się gęsta mgła, powstaje aura nieprzyjazna dla wędrowców, ale za to...

Górski pejzaż orzeźwiający

Góry na zdjęciach zawsze wyglądają dobrze, nieważne czy ujęcie zawiera szeroki plan i wielki...

Powrót w góry o każdej porze

Nieważne czy często bywasz w górach czy też kochasz je wyłącznie platonicznie, taką dekorację...

W górach jesteś bliżej chmur

Są takie zdjęcia, które choć surowe i chłodne, to jednak hipnotyzują nas i zachwycają....

Niedostępne, piękne i całe twoje

Główna ściana wielkiego salonu zasługuje na spektakularną i efektowną dekorację. Można...

Fototapeta Góry w chmurach do romantycznej sypialni

Góry przyciągają nas swoją urodą, trudno rozstrzygnąć, czy więcej jest co roku turystów nad Bałtykiem czy na południu naszego kraju. Jest w górach coś magnetycznego, a tamtejsze krajobrazy kojarzą nam się dość romantycznie. Dlatego wiele z naszych wzorów doskonale pasuje do sypialni. Szczególnie polecamy fototapetę Góry w chmurach. Widok zredukowany obłokami jest sprawia, że wnętrze nie jest zdominowane, nawet jeśli dekoracja zajmuje całą ścianę. A po przebudzeniu dodaje energii na cały dzień.

Fototapeta Tatry do pokoju dziecka - Kiedy dziecko wyrasta już z bajek, zwykle chcemy je czymś zainteresować. Każdy podsunięty przez rodzica temat lub czynność, która zafascynuje dziecko, może stać się później życiową pasją albo zawodem. Warto też pokazywać dziecku, jak piękny i różnorodny jest świat, np. poprzez odpowiednie zaaranżowanie jego pokoju. Jeśli chcesz zarazić pociechę pasją do górskich wędrówek i zaszczepić w nim ciekawość poznawczą proponujemy fototapetę Góry na główną ścianę w jego pokoju. Ilekroć spojrzy na nią, zamarzy o podróżach.

Kuchenna aranżacja z fototapetą Góry zimą - Obecnie króluje moda na bardzo oszczędne w środkach aranżacje kuchenne. To proste meble w bieli, czerni oraz szarościach i do tego białe lub jasnoszare ściany. Elegancko i harmonijnie, ale tak może powstać nudne, sterylne laboratorium. Aby tego uniknąć, można przełamać nudę efektowną dekoracją ścienną. Jeden z ciekawszych wariantów to fototapeta Góry zimą. Idealnie pasuje do takiej surowej przestrzeni, ale jednocześnie wnosi do wnętrza ożywienie i sprawia, że staje się atrakcyjne wizualnie.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Opisz Dokładnie jakiego zdjęcia lub wzoru szukasz. Podaj także żądany rozmiar.Postaramy się odnaleźć dla Ciebie to co Cię interesuje lub prześlemy podobne propozycje.